Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia BHP

Opis Szkolenia BHP Szkolenia BHP. Nadzór BHP. Nowoczesne szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe.
Url http://www.bhpzone.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Słowa kluczowe bhp   szkolenia bhp   szkolenie bhp   bhpzone.pl
Data dodania Feb 2, 2009
ID linku 47
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkolenia

Działamy na rynku pod nazwą TARGET-PROJECT jako firma szkoleniowa i oferujemy profesjonalne szkolenia komputerowe. Naszą specjalnością są m.in. Kursy programowania php i html, zajmujemy się także prowadzeniem kursów Word, Photoshop, Powerpoint, czy Excel. Szczególną zaletą naszej oferty jest atrakcyjna cena oraz nowoczesny sprzęt, na którym odbywają się zajęcia. Prowadzimy także kursy grafiki komputerowej. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i zachęcamy do zapisywania się do grup szkoleniowych.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy gry na pianinie, śpiewu operowego i rozrywkowego, sztuki aktorskiej. Zajęcia prowadzą nauczyciele warszawskich szkół artystycznych, osoby które przyczyniają się do rozwoju polskiej kultury i sztuki. Dla naszych uczniów organizujemy cykliczne koncerty, na których można zaprezentować swoje umiejętności. W wakacje zapraszamy na warsztaty pianistyczne, jedyne w Warszawie skierowane do tak młodych pianistów. Zapraszamy licealistów na zajęcia przygotowujące do egzaminów na wydziały aktorskie
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Kultura Sztuka > Muzyka
Edukacja Nauka > Kursy
Uniwersytet dla dzieci UNIKIDS to jeden z pierwszych w Polsce ośrodków prowadzących wykłady dla dzieci. Uniwersytet dziecięcy to stosunkowo nowa metoda która łącząc naukę i zabawę rozbudza w dzieciach ciekawość świata. UNIKIDS współpracuje z renomowanymi wykładowcami akademickimi, a program wykładów jest przekazywany w przyjazny dla dzieci sposób. Naszym studentem może być każde dziecko w wieku od 6 do 12 lat. Serdecznie zapraszamy na nasz uniwersytet!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Nazywam się Agnieszka Szwankowska. Moją pasją i powołaniem jest ruch. Od piętnastu lat wyczynowo uprawiam fitness, zdobywając m.in. Mistrzostwo Europy oraz Puchar i Wicemistrzostwo Świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń, wraz z menagerem sportu Aleksandrą Czyżewską, zapraszam Was do magicznego, wesołego i łamiącego konwencje świata Akademii Dyscyplin Sportu.
Poznaj sekret siły rosyjskich ciężarowców! Chcesz spalić tłuszcz, budować mięśnie jednocześnie zwiększając siłę i wytrzymałość? To kettlebell.
Indian clubs to trening wzorowany na olimpijskiej dyscyplinie sportowej. W najprostszy sposób można opisać Clubbell jako ciężką maczugę, którą użytkownik trzyma za uchwyt.
Super Bike - zajęcia odbywają się na rowerach stacjonarnych przy rytmicznej muzyce ze zmiennym obciążeniem.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Sport Turystyka > Fitness
Ośrodek Szkolenia Kierowców BKM Transbus posiada w swojej ofercie szkolenia dokształcające kierowców zawodowych. Zapraszamy do naszego ośrodka wszystkich chętnych kierowców chcących podnieść swoje kwalifikacje. Realizujemy kursy: szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyśpieszona oraz kurs prawa jazdy kat. D.
Gwarantujemy najwyższej jakości szkolenia, w miłej atmosferze pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy plac manewrowy, pojazdy szkoleniowe oraz profesjonalną salę wykładową. Oferujemy elastyczne terminy kursów oraz rabaty. Zapraszamy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Transport