Katalog Stron WWW

 
 

Depresja

Opis Depresja Depresja jest chorobą psychiczną, która charakteryzuje się długotrwałym ciągłym załamaniem nastroju psychofizycznego, które może mieć różnorodne, często nakładające się nawzajem podłoża. Dowiedz się więcej na temat objawów i leczenia depresji w serwisie przystanekzdrowia.pl. Przystanek Zdrowia to serwis medyczny, łączący wiedzę ekspercką na temat chorób z doświadczeniami i opiniami Internautów. Tylko tutaj dowiesz się, jak skutecznie radzić sobie z chorobami, gdzie się leczyć, kiedy udać się do lekarza, a kiedy wystarczą domowe sposoby.
Url http://www.przystanekzdrowia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe depresja   leczenie   serwis medyczny   zdrowie forum
Data dodania Mar 26, 2010
ID linku 5378
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Medycyna

Barbara Seluk jest lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych w zakresie interny oraz kardiologii. Zajmuje się leczeniem schorzeń układu sercowo-naczyniowego (kardiologia), przewodu pokarmowego (gastrologia), cukrzycy (diabetologia), układu moczowego (nefrologia) oraz układu oddechowego (pulmonologii). Lekarz medycyny Barbara Seluk otacza opieką medyczną pacjentów ze Szczecina oraz okolic. Na jej działalność składają się też wizyty domowe. Lekarz Barbara Seluk przeprowadza również wstępne, okresowe oraz kontrolne badania z zakresu medycyny pracy. Wykonuje również badania kierowców. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Polsko-Niemieckie Centrum Leczenia Niepłodności FERTI-MED oferuje parom dotkniętym problemem niepłodności najnowocześniejsze metody terapii i technik leczenia pozaustrojowego. Brak możliwości poczęcia dziecka ma najczęściej przyczynę natury medycznej. Wybór odpowiedniej dla Państwa terapii zależy od wielu czynników i wymaga indywidualnej diagnozy. Taką diagnozę można postawić tylko po starannym i wszechstronnym badaniu wstępnym. Oferujemy pełen zakres procedur obejmujących leczenie niepłodności kobiecej i męskiej technikami wspomaganego rozrodu. FERTI-MED jest wiodącym Centrum Leczenia Niepłodności. Odzwierciedla to liczba zadowolonych pacjentek i osiągana kwota ciąż klinicznych. Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Kobiety
Nasza firma zajmuje się rekrutacją i szkoleniem osób, które mają podstawową wiedzę medyczną oraz doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Dobry opiekun powinien charakteryzować się cierpliwością, empatią oraz zrozumieniem.

Osoby starsze potrzebują opiekunów, ponieważ ze względu na swój wiek nie są w stanie samodzielnie wykonywać podstawowych czynności. Dlatego, potrzebują opiekunów, którzy zapewnią im wiosnę w jesieni życia.

Nasza firma prowadzi również kursy doszkalające dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje oraz lektoraty dla tych, którzy zamierzają pracować w Niemczech lub zachodniej Europie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Działamy na terenie Gdańska od wielu lat i zapewniamy wszystkim naszym pacjentom usługi medyczne realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów. Jednocześnie w naszej placówce medycznej możemy naszym pacjentom zapewnić kompleksowe leczenie dermatologiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta naszej firmy już dzisiaj !
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna

5. Noni

Jesteśmy Dystrybutorem Oryginalnego soku Noni. Na blogu tym znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania na temat sok Noni, który przez wielu uważany jest za jeden z najważniejszych darów natury.Sok Noni jest to sok z owocu morinda citrifolia rosnącego na Hawajach oraz Tahiti. Owoc Noni od ponad 2000 lat używany jest do leczenia przez ludność Hawajów i Tahiti. Dzisiejsza medycyna jest pod wrażeniem soku z tego małego owoc
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna