Katalog Stron WWW

 
 

Meble FAMEG Radomsko producent mebli dla odbiorcow w kraju i za granicą

Opis Meble FAMEG Radomsko producent mebli dla odbiorcow w kraju i za granicą Fabryka mebli Fameg Radomsko, producent mebli giętych firma z 125 letnią tradycją i doświadczeniem. Producent krzeseł, foteli, foteli bujanych

Firma FAMEG to:

* Krzesła restauracyjne
* Krzesła kawiarniane
* Krzesła barowe, hokery
* Krzesła konferencyjne
* Krzesła biurowe
* Krzesła szkolne

Oferujemy również kompleksowe wyposażenie w:

* Meble hotelowe
* Meble do restauracji
* Meble do kawiarni i barów
* Meble do sal konferencyjnych

W ofercie ponadto:

* Stoły restauracyjne
* Stoliki kawiarniane
* Stoły konferencyjneNasze krzesła znajdują się na wyposażeniu wielu hoteli, pensjonatów, biur, szkół, firm i instytucji.

W szerokiej grupie naszych Klientów są:

* Salony meblowe
* Firmy wyposażeniowe
* Architekci
* Deweloperzy
Url http://fameg.pl
Kategoria Dom Wnętrze
Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Słowa kluczowe   krzesła   stoły   stoliki   krzesła barowe   producent mebli   meble gięte   fabryka mebli   produkcja mebli   meble sprzedaż mebli
Data dodania Apr 16, 2009
ID linku 554
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze

Sklep Carpetsandmore może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Administrator namawia by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko Sklepu Internetowego Carpetsandmore.
Administrator stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
Kategoria:   Dom Wnętrze
Meble kuchenne.org.pl - jest to strona poświęcona tematyce aranżacji wnętrz. Znajdziesz na niej codziennie rozbudowywany zbiór artykułów o tym jak zaprojektować, zainstalować, oraz dbać nie tylko o meble kuchenne,ale także łazienkowe do salonu, lub sypialni. Na stronie znajdują się także porady dotyczące doboru kolorystyki, czy układu pomieszczeń, przykładowe aranżacje, ostatnie ciekawe zbierane z całego świata trendy, jakie można zaobserwować w ostatnich latach przy projektowaniu pomieszczeń. Jeśli szukasz inspiracji przed zaplanowaniem wystroju swojego domu, lub mieszkania to z pewnością miejsce warte odwiedzenia.
Kategoria:   Dom Wnętrze
Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Niskie ceny to nie wszystko. Możemy pochwalić się nie tylko nimi, ale także krótkimi terminami realizacji naszych inwestycji. Zależy nam na stworzeniu tak komfortowych warunków mieszkaniowych, by klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dlatego kierujemy się najnowocześniejszymi trendami w branży deweloperskiej, a nasze apartamenty położone są w atrakcyjnych, świetnie położnych lokalizacjach.
Kategoria:   Dom Wnętrze
Skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Metal Max Sarno. Jesteśmy firmą rodzinną z Sosnowca i działamy na rynku od 1998 roku. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży i zyskaliśmy rzeszę stałych klientów. Oferujemy metalowe ogrodzenia i bramy i specjalizujemy się w wyrobach z elementów kutych. Nasza zasobna oferta zawiera przede wszystkim bramy garażowe i wjazdowe, ogrodzenia, balustrady balkonowe, schodowe, kraty zabezpieczające a także wszelkie prace z zakresu metaloplastyki. Chętnie stworzymy też prace remontowo-budowlane takie jak stawianie słupków z klinkieru czy układanie kostki brukowej. Działamy kompleksowo, od wykonania pomiarów i projektu po produkcję i montaż. Zrealizujemy autorskie projekty naszych klientów. Jesteśmy w dodatku autoryzowanym przedstawicielem firmy Tousek. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Dom Wnętrze
Firmy wg branż
Firmy wg branż > Automatyka
Nie masz pojęcia jaką dobrać technikę odprowadzania ścieków?

Firma eko-sum trudni się budową oraz dystrybucją nowatorskich towarów pomagających pozbyć się problemu ścieków, firma produkuje: przydomowe oczyszczalnie ścieków, biologiczne oczyszczalnie ścieków, ekologiczne zbiorniki na szambo, zbiornik na deszcz, pojemniki kompostowe. Małe oczyszczalnie ścieków stały się wyjściem poszukiwanym, jako zastępcza opcja dla pojemników na ścieki, są również nieraz najwłaściwszym rozwiązaniem w miejscach, w których brak gminnej sieci kanalizacyjnej. Najważniejszym elementem rozstrzygającym o wyborze typu oczyszczalni, bądź szczelnego pojemnika na szambo są ograniczenia geologiczne i szacowany nakład finansowy montażu oraz korzystania. Kiedy plac przeznaczony pod oczyszczalnię jest dobrze przepuszczający wodę oraz suchy inwestorzy podejmują decyzję o kupnie małej oczyszczalni ścieków bytowo-gospodarczych, dlatego, że nakład finansowy użytkowania jest wyraźnie niższy niż w trakcie używania pojemnika magazynującego szambo. Niestety niekiedy budowa małej oczyszczalni ścieków jest niemożliwa, głównie powodem są niewłaściwe warunki glebowe, wtedy klienci są zobowiązani wybrać szczelny zbiornik na szambo.

Prezentacja w internecie http://www.eko-sum.pl przybliża najnowsze oraz znane metody usuwania ścieków bytowo - gospodarczych. Oglądając serwis firmowy każdy może zapoznać się ze szczegółowym spisem wszystkich produktów w asortymencie, jakie produkujemy. To bardzo pomaga w odpowiednim wyborze, koniecznym do uzyskania sprawnego funkcjonowania oczyszczalni, bądź zbiornika na szambo. Kiedy klienci firmy wymagają więcej informacji, mogą wykonać telefon pod numer infolinii, lub zasięgnąć rady przez udostępniony na stronie druk zapytania.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków to także doskonały przepis na naturalny tryb życia,jeśli chcesz zaznajomić się bliżej z wiadomościami o budowy takiej oczyszczalni, zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.EKO-SUM.pl
Kategoria:   Dom Wnętrze