Katalog Stron WWW

 
 

chirurgia plastyczna

Opis chirurgia plastyczna Prywatny gabinet chirurgii plastycznej
dr Dariusz Rychlik - st. asystent Oddziału i Kliniki Chirurgii Plastycznej w
Polanicy Zdroju.
Zabiegi jakie najczęściej wykonujemy w naszym Ośrodku:
-Zabiegi estetyczne twarzy
facelifting, korekcja powiek górnych i dolnych
-Zabiegi estetyczne piersi
powiększenie, zmniejszanie, podnoszenie
-Ginekomastia
-Zmiana kształtu nosa
-Plastyka powłok brzucha
-Plastyka małżowin usznych
-Modelowanie sylwetki ciała
liposukcja
-Leczenie i korekcja wad wrodzonych
-Leczenie i korekcja zmian pourazowych
-Wypełniacze, Botox
-Labioplastyka
Myślę, że przed wizytą w gabinecie chirurgii plastycznej i estetycznej macie
Państwo wiele obaw, wątpliwości oraz pytań. Zapraszam do korespondencji:
dariusz.rychlik@chirplast.eu
Url http://chirplast.com.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe
Data dodania Apr 16, 2009
ID linku 555
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Gdański oddział K2 Dental zaprasza do siebie. W dzisiejszych czasach dbałość o nasz wizerunek, jest to sprawa na tyle ważna, że przeważnie idzie dbałość również w parze z zdrowiem. Dlatego wielu pacjentów wybiera usługi stomatologiczne, jak wybielanie zębów, efekt będzie tutaj natychmiastowy. Jednakże wielu pacjentów korzysta także z oferty usług implantologicznych. Wybielanie zębów, jest to sprawdzony sposób na to, by nasz uśmiech był jeszcze bielszy, tym bardziej, że taki zabieg będzie maił miejsce przy użyciu nowoczesnych lamp. Wejdź na stronę i zobacz więcej informacji
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Jeśli szukasz fachowej gabinetu medycznego na terenie Warszawy, bez wątpienia powinieneś umówić się na wizytę lekarską w Tommed. Obecnie ogromna ilość pacjentów na terenie tego miasta, ale także tych z najbliższych okolic udaje się do gabinetu, aby zasięgnąć fachowej i profesjonalnej porady. Nic w tym dziwnego, ponieważ to właśnie w placówce medycznej Tommed pracują jedynie specjaliści i fachowcy, którzy potrafią poradzić sobie z każdym zagadnieniem i problemem natury medycznej. Każdy może umówić się tutaj na wizytę, albowiem w poradni pracuje szereg różnorodnych specjalistów z każdej dziedziny medycyny. Jeśli potrzebujesz pomocy tutaj na pewno ją otrzymasz.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
W pełni profesjonalny gabinet stomatologiczny lekarzy dentystów Marcina Batury oraz Anety Borowskiej-Batury serdecznie zaprasza do wizyty i kontroli swojego stanu uzębienia. Zapewniamy świetną opiekę stomatologiczną, materiały wysokiej jakości ( znanych światowych firm ) oraz rozsądne ceny. Lepszych specjalistów w Poznaniu nie znajdziesz i po jednej wizycie nie będziecie państwo chcieli odwiedzać czy też szukać innych dentystów.
W naszej ofercie mamy: stomatologie zachowawczą, chirurgię stomatologiczną, protetykę stomatologiczną i endodoncje. Serdecznie zapraszamy
lekarz stomatolog Aneta Borowska-Batura
i lekarz stomatolog Marcin Batura.
Poznań , Stefana Batorego 82B / 1
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Piękne i zdrowe zęby z pewnością są naszą ozdobą. Jednakże, aby utrzymać je w nienagannym stanie, trzeba o nie dbać każdego dnia. Od czasu do czasu przydaje się również wizyta u dentysty. Lekarzstomatolog wyleczy nasze zęby i doprowadzi je do porządku. Powszechność takich gabinetów lekarskich w Polsce jest bardzo duża. Wystarczy poszukać w Internecie przykładowo: stomatolog  Skała, a naszym oczom ukarze się kilkadziesiąt wyników.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
W Częstochowie, we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku otwarta dla pacjentów jest przychodnia lekarska Piastowska-Med Sp. z o.o. Przychodnia ta wyposażona jest w pracownię badań EKG oraz USG, a oprócz tego punkt poboru badań laboratoryjnych i szczepień ochronnych. Poza tym znajdują się tu gabinety lekarskie z dziedziny: stomatologii, leczenia bólu, lekarza medycyny pracy, ginekologii i położnictwa, pediatrii, dermatologii, a także okulistyki, wenerologii i inne. Przychodnia na mocy zatwierdzonych z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczy darmowe leczenie oraz konsultacje dzieci i młodzieży do lat 18 oraz osób dorosłych. Jeśliby chcieliby Państwo uzyskać więcej danych odnajdziecie je Państwo na stronie internetowej lub kontaktując się z pracownikami przychodni drogą telefoniczną lub mailową.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety