Katalog Stron WWW

 
 

chirurgia plastyczna

Opis chirurgia plastyczna Prywatny gabinet chirurgii plastycznej
dr Dariusz Rychlik - st. asystent Oddziału i Kliniki Chirurgii Plastycznej w
Polanicy Zdroju.
Zabiegi jakie najczęściej wykonujemy w naszym Ośrodku:
-Zabiegi estetyczne twarzy
facelifting, korekcja powiek górnych i dolnych
-Zabiegi estetyczne piersi
powiększenie, zmniejszanie, podnoszenie
-Ginekomastia
-Zmiana kształtu nosa
-Plastyka powłok brzucha
-Plastyka małżowin usznych
-Modelowanie sylwetki ciała
liposukcja
-Leczenie i korekcja wad wrodzonych
-Leczenie i korekcja zmian pourazowych
-Wypełniacze, Botox
-Labioplastyka
Myślę, że przed wizytą w gabinecie chirurgii plastycznej i estetycznej macie
Państwo wiele obaw, wątpliwości oraz pytań. Zapraszam do korespondencji:
dariusz.rychlik@chirplast.eu
Url http://chirplast.com.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe
Data dodania Apr 16, 2009
ID linku 555
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

DentalSPA to SPA w Gdańsku. Oferuje szereg zabiegów i usług, między innymi: ortodoncja, protetyka, implanty, chirurgia, endodoncja, wybielanie zębów, masaż i SPA. Najwyższej klasy sprzęt:mikroskop zabiegowy,gaz rozweselający,rtg cyfrowy punktowy,panoramiczny i cefalometryczny, bezstresowe znieczulenie,wybielanie systemem beyond. Zapraszamy do nas do Gdańska Wrzeszcz.

Cały personel, zachowując zachodnie standardy ergonomii, pracuje w tzw. systemie na cztery ręce, w którym lekarz stomatolog i asystentka pracują jednocześnie przy jednym pacjencie. To znacznie skraca Twój czas w fotelu dentystycznym.

Do Twojej dyspozycji są słuchawki stereofoniczne aby wygodnie leżąc w fotelu posłuchać relaksującej muzyki lub obejrzeć ciekawy film na monitorze zawieszonym pod sufitem
Dla naszych milusińskich mamy zestaw ulubionych bajek.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Logopeda online zaprasza dorosłych, młodzież licealną oraz dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli na terapię logopedyczna przez internet za pomocą komunikatora internetowego Skype. Efektywność terapii online jest równie wysoka co terapii w gabinecie logopedycznym. Warunkiem skutecznej terapii online jest systematyczność i stały kontakt przez internet z logopedą online. Do terapii logopedycznej online wystarczy komputer z internetem oraz komunikator Skype. Zapraszamy szczególnie osoby, które nie mają czasu na cotygodniowe dojazdy do gabinetu logopedycznego oraz osoby , które mieszkają za granicą. Logopeda online zawsze dostosowuje pomoce i metody terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta. Po każdych zajęciach online przez Skype pacjent otrzymuje od logopedy zestaw ćwiczeń logopedycznych, które należy wykonywać codziennie w domu. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych terapia online.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Edukacja Nauka
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Gabinet medyczny pediatry Jadwigi Czechowskiej świadczy opiekę medyczną niemowlętom, dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym. W obszar usług medycznych gabinetu, poza diagnozą oraz leczeniem chorób, wykonywane są tu także szczepienia przeciw grypie, przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby, odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych oraz testy alergiczne na alergie wziewne oraz pokarmowe. W gabinecie mieści się rozmaity sprzęt medyczny, w tym laryngologiczny pozwalający na przeprowadzenie badań oraz płukanie uszu. Doktor Jadwiga Czechowska proponuje także wizyty w domu pacjenta, w tym nagłą pomoc w nocy i konsultacje w zakresie prawidłowej pielęgnacji dzieci. Szczegółowe informacje dostępne po kontakcie telefonicznym i na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Gabinet stomatologiczny Dens z Wrocławia założyła dr Lidia Kudzbalska, specjalista protetyk. Oferujemy usługi dentystyczne w każdej dziedzinie stomatologii, wspomagając się ponaddwudziestoletnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią. Dentysta to zawód dla osób kompetentnych, a także serdecznych, więc staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze warunki oraz przyjacielską atmosferę. Rozumiemy potrzebę psychicznego bezpieczeństwa naszych klientów, stąd też udzielamy gwarancji na zabiegi przeprowadzane w naszych placówkach. Zapraszamy też pacjentów wymagających poważniejszych zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów z zakresu implantologii, ortodoncji, czy też protetyki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zapraszam do prywatnego gabinetu i jednocześnie sklepu Bednarek działającego na rynku gorzowskim od kilkunastu lat na ulicy Piłsudskiego oraz Witosa. Wszyscy pacjenci leczący się w prywatnych gabinetach okulistycznym Bednarek mają jednocześnie możliwość zakupienia markowych okularów oraz soczewek renomowanych firm. Mogą również być kierowani na zabiegi diagnostyczne, operacyjne, laserowe do placówek współpracujących z NFZ.W związku z dużą liczbą stale przybywających zadowolonych klientów z usług okulistycznych i optycznych otworzyliśmy drugi zakład przy ulicy Witosa 44a. Jako dobrze rozwijająca się firma otrzymaliśmy dotacje z Unii Europejskiej na wyposażenie dwóch nowych gabinetów okulistycznych w najnowsze innowacyjne urządzenia komputerowe do badania wzroku. W ośrodku zatrudnieni są tylko lekarze specjaliści chorób oczu (okuliści) oraz magister optometrii z dyplomem uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie