Katalog Stron WWW

 
 

Doradca podatkowy Bydgoszcz

Opis Doradca podatkowy Bydgoszcz Biuro rachunkowe Adep działające na terenie Bydgoszczy i okolic zapewnia profesjonalną obsługę księgowości oraz usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Świadczymy także z sukcesem usługi dot. wniosków o dotacje unijne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura podatkowego. Nasza kancelaria posiada wymagane uprawnienia do obsługi ksiąg rachunkowych i doradztwa podatkowego. Realizujemy projekty w zakresie doradztwa europejskiego składając wnioski o wsparcie unijne w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych.
Url http://www.adep.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   kancelaria podatkowa   rachunkowość   księgowość   podatki   dotacje   doradca podatkowy   dotacje unijne   biuro podatkowe
Data dodania Apr 1, 2010
ID linku 5579
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Jeśli pracowałeś za granicą, najprawdopodobniej należy Ci się zwrot podatku. Wystarczy, że złożysz wniosek o zwrot podatku w naszej firmie, a załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Pieniądze zostaną szybko przekazane na Twoje konto bankowe lub odbierzesz je w naszym biurze. Realizujemy zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii Południowej, Niemiec, Austrii, Holandii, Norwegii oraz USA. Pomagamy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec, tzw. Kindergeld.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Hera Sp. z o.o. to biuro rachunkowe z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu obszarów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Wszystkie usługi wykonywane są przez pracowników biura ze starannością i obowiązującymi przepisami prawa – kadra składa się z ponad trzydziestu księgowych, którzy są nadzorowani przez kilkunastu biegłych rewidentów. Wszystkie usługi prowadzone są z wykorzystaniem oprogramowania i sprzętu należącego do biura, które spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Biuro Hera dba zapewnia też pełną klauzurę poufności – wszystkie informacje przekazywane przez klientów są traktowane jako poufne w czasie trwania kontraktu oraz po jego zakończeniu. Do dokumentów mają dostęp tylko upoważnieni pracownicy.
Oprócz spraw finansowych biuro prowadzi też szkolenia managerskie oraz handlowe – dedykowane pracownikom obejmującym stanowiska handlowe (sprzedawcy, przedstawiciele handlowi, pracownicy działów marketingu czy obsługi klienta). Szkolenia obejmują swoją tematyką takie rzeczy jak:
- autoprezentacja
- style, fazy i ocena negocjacji
- podstawowe reguły pracy z telefonem
- definicja i obszary sprzedaży
- techniki zadawania pytań
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Consulting
Oferujemy: pełną księgowość, kadry, płace, szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej dla małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy już dziś do naszego biura, gdzie znajdą Państwo kompleksową pomoc w sprawnym działaniu firmy. Zapraszamy Państawa serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Jeśli prowadzenie ksiąg handlowych sprawia ci trudności w ofercie naszego biura znajdziesz rozwiązanie. Opracowanie dokumentacji opisującej przyjęte przez podmiot reguły (politykę) rachunkowości ( reguł wyceny aktywów i pasywów oraz określenie wyniku finansowego, zakładowy plan kont, wykaz ksiąg rachunkowych, opis systemu przetwarzania danych, opis systemu informatycznego). Opracowanie instrukcji obiegu dokumentów. Wprowadzenie dokumentów rachunkowych do systemu. Prowadzenie na podstawie dowodów księgowych ksiąg rachunkowych (dziennik, księga główna, księgi pomocnicze, zestawienie obrotów i sald kont księgi głównej oraz kont ksiąg pomocniczych). Prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku od towarów i usług. Prowadzenie ewidencji środków trwałych jak również wartości niematerialnych i prawnych. Archwizacja danych księgowych na serwerze przedsiębiorstwa ComArch. Sporządzanie sprawozdań finansowych. Sporządzanie i składanie w imieniu Nabywcy miesięcznych deklaracji podatkowych dla potrzeb rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych. Sporządzanie sprawozdań GUS. Reprezentacja Klienta przed właściwymi urzędami w zakresie bieżącym związanym z wykonaną usługą. To i wiele więcej proponuje nasze biuro. Zapraszamy na strone. Biuro rachunkowe Wrocław.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Rachunkowe i Doradztwo Podatkowe ?WEKTOR? s.c to wykwalifikowani doradcy podatkowi, świadczący usługi rachunkowe i księgowe dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich formy prawnej. W skład naszej działalności zaliczamy doradztwo podatkowe, pomoc z zakresu rozliczeń podatkowych, rozliczanie ZUS właściciela firmy oraz jego pracowników, sporządzanie dokumentacji oraz kontakt z US, ZUS oraz PFRON w sprawach firmy. Posiadamy odpowiednie ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działaności doradczej i usługowej. Do powierzonych zadań podchodzimy z niesamowitym zaangażowaniem, mając przede wszystkim na względzie indywiduane dobro i potrzeby klienta. Współpracujemy z wieloma firmami, a nasze doświadczenie doceniło już wielu klientów. Z zaangażowaniem staramy się pomóc rozwiązać wszelkie wątpliwości związane z rozliczaniem i księgowością. Wyspecjalizowany zespół naszych pracowników jest do Państwa dyspozycji codziennie w stałych godzinach pracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość