Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa

Opis Biuro rachunkowe Warszawa Jeżeli prowadząc działalność gospodarczą, gubisz się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów podatkowych, nie wiesz jak zapłacić ZUS, jak poprawnie prowadzić księgi i akta swoich pracowników - przyjdź do nas! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.gapinska.pl. Zaufaj nam - profesjonalnie zajmiemy się Twoimi dokumentami firmowymi. Jeżeli prowadzisz firmę w Warszawie lub okolicy oferta naszego biura rachunkowego jest skierowana właśnie do Ciebie! Nie czekaj wejdź na stronę www.gapinska.pl i uzyskaj informacje jak łatwo obniżyć koszty własnej firmy, a co najważniejsze być na bieżąco z całą, skomplikowana dokumentacja w Twojej firmie. Zaufaj nam, bo warto!
Url http://www.gapinska.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe warszawa   księgowość   księgowość warszawa   rozliczenia   dotacje   szkolenia BHP
Data dodania Apr 21, 2010
ID linku 5998
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Anmar to biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej osób prawnych i osób fizycznych. Biuro Anmar to wykwalifikowana i doświadczona kadra, dzięki czemu klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i usługi księgowe na najwyższym poziomie. W ofercie biura Anmar znajdują się m.in. pełna księgowość- księgi rachunkowe, sprawozdania finansowe, przygotowanie bilansu spółki, rachunek zysków i strat, doradztwo podatkowe, jak również prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sprawy kadrowo-płacowe, rozliczenia ZUS oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od nas znajomości przepisów podatkowych, prawa pracy, znajomości zasad rozliczeń ubezpieczeń społecznych także ciągłego śledzenia zmian w powyższych wymienionych przepisach. Nasze biuro rachunkowe wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom również i oczekiwaniom oferuje kompleksową obsługę również księgową jak i kadrowo-płacową. Biuro nasze prowadzimy także w oparciu o internet co zezwala nam na obsługiwanie petentów spoza Radomska (z pomocą Poczty Polskiej) lub na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby. Kontaktujemy się za pomocą poczty e-maili, przesyłamy klientom pełne zestawienie o przychodach, kosztach, podatkach do zapłaty. proponujemy Państwu kompleksową obsługę firm jednoosobowych, spółek cywilnych i spółek prawa handlowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek komandytowych oraz spółek cywilnych. Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo - podatkową naszych klientów, popartą bogatym doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Firma TAX PLUS z Warszawy szczyci się tym, że nie jest po prostu jednym z wielu biur rachunkowych działających w polskiej stolicy, ale podmiotem, który zdaje sobie sprawę z charakteru potrzeb swoich klientów i jest w stanie je realizować. O tym, że twierdzenie to jest prawdziwe można przekonać się odwiedzając jej stronę internetową, która jest skarbnicą wielu cennych informacji. Za jej pośrednictwem można zapoznać się z firmową ofertą, a także skontaktować z osobą zawodowo zajmującą się sprawami podatkowymi albo kwestiami związanymi z kadrami i płacami, można jednak również poznać najnowsze wiadomości gospodarcze, a także aktualne stawki i wskaźniki.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Nasze doświadczenia zawodowe sięgają roku 1995. Zatrudniamy wykwalifikowanych i licencjonowanych pracowników w zakresie prowadzenia rachunkowości.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe