Katalog Stron WWW

 
 

Kupię zadłużone firmy

Opis Kupię zadłużone firmy Zakupimy zadłużone spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjne. Nasza firma podejmuje się objęcia Zarządu Spółek kapitałowych w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Nasza kancelaria oferuje sporządzenie wszystkich dokumentów niezbędnych do prawnie skutecznego przeniesienia udziałów lub akcji na nabywcę. Nasza firma prężnie się rozwija, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Url http://www.kancelaria-gosp.com
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe spółki   kupię   zadłużone spółki   firma   zadłużone firmy   skup spółek
Data dodania Apr 21, 2009
ID linku 611
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Przeprowadzka mieszkania, biura, a może międzynarodowa?
Jeżeli poszukują Państwo firmy, która w profesjonalny sposób zajmie się przygotowaniem przeprowadzki międzynarodowej, Państwa firmy czy mieszkania, to znaleźli się Państwo na właściwej stronie.

Przeprowadzka? To nie problem.
Zapraszamy do lektury naszych stron i do wstępnego zapoznania się z naszą ofertą i możliwościami. Każdy znajdzie tu interesujące informacje. Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie kompetentni i zawsze uśmiechnięci przedstawiciele DTS odpowiedzą na Państwa pytania, umówią się na spotkanie w sprawie wyceny realizacji czy podpowiedzą jak przygotować się do przeprowadzki.

Dlaczego DTS?

* Jesteśmy największą Polską firmą przeprowadzkową w naszym kraju. Zatrudniamy ponad 60 osób i dysponujemy flotą ponad 20 pojazdów.
* Realizujemy największe projekty przeprowadzkowe w całym kraju. Zobacz nasze referencje!
* Jako jedyna firma w całej branży posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000
* Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego i American Moving And Storage Association
* Dysponujemy załogą wyszkolonych specjalistów, z których niektórzy moga poszczycić się ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży przeprowadzkowej
* W 2006 roku zakwalifikowaliśmy się do finału konkursu Entrepreneur of the Year 2006 organizowanego przez firmę Ernst & Young
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Transport
Tworzymy zespół specjalistów, który w trakcie swojej wieloletniej pracy w branży IT, zdobył bogatą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Wąskie specjalizacje w danych dziedzinach i pasja, z jaką nasi pracownicy podchodzą do realizowanych projektów, zapewnią Państwu - rozwiązanie konkretnego problemu, wdrożenie i pełne wsparcie serwisowe. Zapewnimy urządzenia biurowe, drukarki, kserokopiarki i plotery, serwis pogwarancyjny. Doradzimy w wyborze sprzętu i rozwiązań druku biurowego. Dostarczymy do Waszej firmy materiały eksploatacyjne do drukarek, ploterów - tonery, folie, tusze itp. Zbudujemy lub dokonamy aktualizacji Waszej strony internetowej.
Oferujemy usługi w zakresie instalacji i konfiguracji terminali oraz systemów sieciowych.
Kategoria:   Firmy wg branż
Monitor Polski, co roku 31 stycznia ogłasza na swoich łamach indeks kancelarii notarialnych zarejestrowanych w Polsce. W ich gronie znajduje się Kancelaria Notarialna notariusz Łukasz Chwiałkowski, która zaprasza do współpracy klientów z Torunia i okolic. Specjalnie dla nich wykonuje wiele czynności notarialnych zleconych jego jurysdykcjom przez ustawę o notariacie. A więc sporządza akty notarialne, w tym akty poświadczenia dziedziczenia, a także doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Dodatkowo sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Czynności notarialne realizuje zarówno w siedzibie kancelarii, a także ? w szczególnych przypadkach, poza nią. Więcej informacji o działalności kancelarii na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branż
Szczególny klimat, bogactwo smaków oraz aromatów prosto z południa Europy to oferta Pizzerii Dalmacija u Zlatka z Zielonej Góry. Doświadczeni kucharze, tradycyjne przepisy oraz klimatyczna atmosfera tego miejsca sprawią, iż Mamy wielu stałych klientów. Często odwiedzają nas goście, szukający miejsca, gdzie mogą zjeść rodzinny obiad oraz spotkać się ze znajomymi. Najważniejsza dla nas jest jakość podawanych potraw, dlatego przyrządzamy je tylko ze świeżych składników. Z myślą o przeróżnych wymaganiach klientów przygotowaliśmy bogate i smaczne menu, jakie obejmuje przeważnie dania śródziemnomorskie. Do wyboru mają Państwo pizzę, sycące dania z makaronu i ryżu, oraz lekkie warzywne sałatki. To wszystko podawane w otoczeniu ciepłej atmosfery przez miłą oraz kompetentną obsługę. Więcej o naszej restauracji oraz oferowanym menu odnajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż
Przedsiębiorstwo V - design zaprasza do współpracy małe i duże firmy. Jesteśmy drukarnią wielkoformatową i studiem reklamy. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w specjalności reklamy zatem proponujemy usługi na najwyższym poziomie. Uzyskujemy reklamy świetlne, jakie są bardzo skuteczne jako model prezentacji przedsiębiorstwa. Proponujemy kasetony jedno i dwustronne, jakie mają lekką strukturę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i fachowość w zawodzie zezwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność oraz otwarcie na nowe pomysły. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż