Katalog Stron WWW

 
 

Kupię zadłużone firmy

Opis Kupię zadłużone firmy Zakupimy zadłużone spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjne. Nasza firma podejmuje się objęcia Zarządu Spółek kapitałowych w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Nasza kancelaria oferuje sporządzenie wszystkich dokumentów niezbędnych do prawnie skutecznego przeniesienia udziałów lub akcji na nabywcę. Nasza firma prężnie się rozwija, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Url http://www.kancelaria-gosp.com
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe spółki   kupię   zadłużone spółki   firma   zadłużone firmy   skup spółek
Data dodania Apr 21, 2009
ID linku 611
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Nasza firma znajduje się w Warszawie przy ulicy Lindleya 16. Jest to praktycznie sam środek Warszawy. Biorąc pod uwagę prestiż w oczach Klienta, jest to bardzo dobra lokalizacja. Też chcesz posiadać taki adres swojej firmy? To nic trudnego. Prowadzimy biuro wirtualne, także możesz zarejestrować swoją firmę pod naszym adresem. Twoja korespondencja będzie przesyłana do Ciebie bądź skanowana. Każdy telefon do Ciebie będzie przekierowywany na Twój numer telefonu. Gdy będziesz potrzebował spotkać się z Klientem, służymy salami konferencyjnymi. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Na pewno jesteś zainteresowany naszą ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branż
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia
Oferujemy:

koła zębate o zębach prostych
koła zębate o zębach śrubowych
koła zębate stożkowe proste
ślimaki i ślimacznice
koła łańcuchowe
koła pasowe
przekładnie
dłutowanie rowków wpustowych i wielowypustowych
toczenie i obrabianie detali na centrach obróbczych CNC
frezowanie różnych elementów na frezarce uniwersalnej
obróbka cieplno-chemiczna
toczenie na automatach tokarskich
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Automatyka
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zaprezentowaną przez przedsiębiorstwo Galwanex. mieści się ono w Lublinie. Działalność naszej firmy już od 1986 roku skupia się na cynkowaniu różnych elementów metalowych i żeliwnych oraz na pasywacji stali nierdzewnej i powłok cynkowych. Dzięki dużemu doświadczeniu wypracowaliśmy najskuteczniejsze metody pokrywania cynkiem elementów nawet o skomplikowanych kształtach. Dorobiliśmy się zaawansowanych linii galwanicznych, które pozwalają nam na cynkowanie elementów metodą bębnową albo zawieszkową - w zależności od ich wielkości. Rozporządzamy również wannami do kąpieli chemicznych. Na żądanie Zleceniodawcy zdołamy stworzyć powłoki o rozmaitej grubości, a nawet dekoracyjne - chromianowane, grubowarstwowe lub z połyskiem. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się więcej danych.
Kategoria:   Firmy wg branż
Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Dariusza Jurkowskiego, która jest zlokalizowana w Wołominie. Zakład specjalizuje się w naprawach i renowacji różnorodnych rodzajów zegarów, naściennych, stojących, kominowych, a także zegarków kieszonkowych oraz naręcznych. Od ręki wymieniamy baterie w zegarkach oraz innych urządzeniach elektronicznych, takich jak glukometry, aparaty słuchowe oraz wagi. W dodatku proponujemy szeroki wybór zegarków, pasków i bransoletek i szkieł do zegarków firmowych oraz zwykłych. Nasz zakład wyróżnia wsród innych wysoka jakość obsługi oraz solidność i perfekcyjne wykonanie każdej naprawy. Oferta jest skierowana do mieszkańców pobliskich miejscowości. Na terenie Wołomina bezpłatnie dojeżdżamy do Klienta. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Przedsiębiorstwo Mateterace Mkfoam zajmuje się sprzedażą materacy, stelaży oraz innych elementów służących do wyposażenia sypialni. Naprawdę warto wstąpić na stronę internetową i zapoznać się pełną ofertą firmy. Produkty oferowane przez firmę MKFOAM to pewność najwyższej jakości wykonania. Dzięki produktom naszej firmy sen będzie długi a także wygodny . Zapraszamy do odwiedzenia strony firmowej.
Kategoria:   Firmy wg branż