Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa

Opis Biuro rachunkowe Warszawa OPTANT jest Biurem Rachunkowym o dużym doświadczeniu specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Oferujemy usługi księgowe w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Ewidencji Ryczałtowych i Rozchodów, Podatkowych Ksiąg Przychodów oraz prowadzenia rozliczeń kadrowo-płacowych. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.
Url http://www.optant.com.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe Biuro rachunkowe Warszawa   Biuro rachunkowe   Warszawa   Biuro   rachunki   księgowość
Data dodania Apr 21, 2009
ID linku 618
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Firma ASP System oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży, instalacji i również serwisowania kas fiskalnych, systemów komputerowych i urządzeń służących do identyfikacji towarów. W ofercie firmy znajdują się urządzenia znanych i cenionych firm takich jak na przykład: Zebra , Posnet, Elzab , Innova , Metrologic , Cas oraz Digilab. ASP System zajmuje się także dystrybucją materiałów eksploatacyjnych. W ofercie znajdują sie także ekspresowe usługi informatyczne począwszy od napraw komputera kończąc na odzyskiwanie danych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony firmowej ASP System.
Kategoria:   Firmy wg branż
Mamy przyjemność zaprezentować firmę Hydromor z siedzibą w Gdyni. Od 1989 roku specjalizujemy się w pracach i robotach podwodnych. Oferujemy: cięcie i spawanie podwodne metali, betonowanie, układanie kabli i rurociągów, uszczelnianie nabrzeży oraz inne. Posiadamy uprawnienia rzeczoznawców w zakresie robót podwodnych. Na wykonane prace podwodne wystawiamy atesty nurkowe. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także terminowe realizacje powierzonych zleceń. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na atrakcyjną ofertę oraz indywidualne podejście do konkretnego zamówienia, co zezwala dopasować ofertę do konkretnych zapotrzebowań i możliwości. Osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami na temat działalności firmy i oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Firma B&P Serchem powstała dzięki inicjatywie trzech osób, które postawiły sobie za zadanie stworzenia firmy, która będzie oparta na stalowych zasadach wszystkie decyzje dotyczące rozwoju podejmujemy wspólnie, omawiamy i wybieramy najlepszych partnerów handlowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Mamy nadzieje, że jakość i dokładność zachęca państwa do współpracy z nami.
Kategoria:   Firmy wg branż
Tworzymy zespół specjalistów, który w trakcie swojej wieloletniej pracy w branży IT, zdobył bogatą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Wąskie specjalizacje w danych dziedzinach i pasja, z jaką nasi pracownicy podchodzą do realizowanych projektów, zapewnią Państwu - rozwiązanie konkretnego problemu, wdrożenie i pełne wsparcie serwisowe. Zapewnimy urządzenia biurowe, drukarki, kserokopiarki i plotery, serwis pogwarancyjny. Doradzimy w wyborze sprzętu i rozwiązań druku biurowego. Dostarczymy do Waszej firmy materiały eksploatacyjne do drukarek, ploterów - tonery, folie, tusze itp. Zbudujemy lub dokonamy aktualizacji Waszej strony internetowej.
Oferujemy usługi w zakresie instalacji i konfiguracji terminali oraz systemów sieciowych.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firma Alkrusz zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług z zakresu geologii i geotechniki osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa i instytucje administracji publicznej. Wykonujemy studnie głębinowe, odwierty pod pompy ciepła, przeprowadzamy badania zanieczyszczeń gruntu i wody gruntowej, badania środowiska, tworzymy raporty o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko, a także prowadzimy obsługę złóż i kopalni odkrywkowych.
Kategoria:   Firmy wg branż