Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa

Opis Biuro rachunkowe Warszawa OPTANT jest Biurem Rachunkowym o dużym doświadczeniu specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Oferujemy usługi księgowe w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Ewidencji Ryczałtowych i Rozchodów, Podatkowych Ksiąg Przychodów oraz prowadzenia rozliczeń kadrowo-płacowych. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.
Url http://www.optant.com.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe Biuro rachunkowe Warszawa   Biuro rachunkowe   Warszawa   Biuro   rachunki   księgowość
Data dodania Apr 21, 2009
ID linku 618
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Spazio Coffe & Cocktail Bar to uroczy lokal mieszczący się nieopodal krakowskiego rynku, który jest idealnym miejscem na spotkanie przy kawie z przyjaciółmi bądź obiad. W przyjemnym klimacie, który zapewnia wystrój lokalu, zjedzą Państwo oryginalne oraz aromatyczne potrawy, śniadania, lunche bądź obiady. Oferujemy także sałatki, przekąski, desery i napoje. Ciekawą ofertę stanowi pełen wybór drinków i napojów alkoholowych. Gwarantujemy Państwu wspaniały nastrój i zaskoczymy niskimi cenami. Oczywiście to nie wszystko co możemy zaoferować naszym Klientom, zapraszamy oprócz tego na organizowane wieczorami koncerty, imprezy tematyczne i spotkania. Całe menu dostępne jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
W 1998 roku została założona Spółka Wodociągi Sądeckie, której główna działalność opiera się na eksploatacji, remontach i usuwaniu usterek sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, deszczowych oraz obsługi przynależących do nich urządzeń. Sadeckie Wodociągi zajmują się również dostarczaniem wody do mieszkańców oraz budynków użyteczności publicznej i innych obiektów, badaniami oraz utrzymaniem odpowiednich parametrów, a także odprowadzaniem, badaniami oraz oczyszczaniem ścieków. W zakresie świadczonych usług mieszczą się także projektowanie urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych i całych sieci, badania laboratoryjne wody i ścieków, wynajem profesjonalnego sprzętu. Do Spółki należy prócz tego Laboratorium oraz oczyszczalnia ścieków w Nowym Sączu, a także dwa ujęcia wody w Starym Sączu i Świniarsku. Dodatkowe informacje, dane kontaktowe i aktualności zostały zamieszczone na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż
Galaauto to lubelska firma, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Funkcjonujemy w branży motoryzacyjnej, prowadząc nowoczesne warsztaty samochodowe, w tym nawet autoryzowane serwisy samochodów marki VOLVO. Posiadamy bogaty wybór profesjonalnych części zamiennych. W naszej pracy skupiamy się, głównie, na świadczeniu jak najlepszych usług. Gwarantujemy, że dzięki nowoczesnemu taborowi, jaki tworzą samochody ciężarowe z naczepami (plandeki i chłodnie), możemy bezpiecznie oraz w odpowiednich warunkach przewozić ładunki o różnych gabarytach. Spełniamy wszelkie normy ekologiczne i posiadamy konieczne polisy ubezpieczeniowe. Profesjonalizm i korzystne ceny to nasze dodatkowe atuty. Na stronie internetowej dostępna jest pełna oferta.
Kategoria:   Firmy wg branż
Strona internetowa firmy Breclean, realizująca kompleksowe usługi profesjonalnego sprzątania. Firma proponuje bardzo wysokiej jakości usługi sprzątające, utrzymując porządek w fabrykach, obiektach biurowych, salonach samochodowych, domach itp. Ponadto, umieszczona na stronie oferta tyczy się również takich usług jak: pranie wykładzin Warszawa, pranie tapicerki meblowej, mycia okien jak również profesjonalnego mycia podłóg metoda maszynową. Na stronie internetowej znajduje się aktualny wykaz cenowy usług oraz szczegółowe wiadomości dotyczące propozycji sprzątanie biur Warszawa.
Kategoria:   Firmy wg branż
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo SZZ Uniwersum z siedzibą w Częstochowie. Specjalizujemy się w usługach z obszaru montażu podzespołów z powierzonych komponentów z branży motoryzacyjnej. Oferujemy również usługi z zakresu prac narzędziowni. Swoje usługi proponujemy od 1949 roku. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej i angażujemy osoby niepełnosprawne. Współczesne zaplecze techniczne, w jakiego rozwój bezustannie inwestujemy oraz doświadczona kadra pracownicza gwarantuje usługi na wysokim poziomie. Posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością w zakresie wykonywania usług kooperacyjnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji oraz pełną ofertę opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż