Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa

Opis Biuro rachunkowe Warszawa OPTANT jest Biurem Rachunkowym o dużym doświadczeniu specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Oferujemy usługi księgowe w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Ewidencji Ryczałtowych i Rozchodów, Podatkowych Ksiąg Przychodów oraz prowadzenia rozliczeń kadrowo-płacowych. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.
Url http://www.optant.com.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe Biuro rachunkowe Warszawa   Biuro rachunkowe   Warszawa   Biuro   rachunki   księgowość
Data dodania Apr 21, 2009
ID linku 618
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Sklep internetowy kierowany przez firmę Noma System z siedzibą w Kielcach zaprasza do obejrzenia katalogu produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko, co potrzebne, żeby nagrodzić zwycięzców jakichkolwiek zawodów. Oferujemy również emblematy w różnych kolorach i rozmiarach, jakie na indywidualne zlecenie zapełniamy odpowiednim wzorem. W naszym katalogu znajdą Państwo stale poszerzający się wybór cynkowanych pater, różnorodnych pucharów i statuetek. Oferujemy trofea odlewane z metali, szklane i na drewnianych podstawach. Cokoły pod puchary oraz statuetki mogą być kamienne, metalowe lub drewniane. Mamy również duży wybór medali z etui i tasiemkami, a również ozdobnych dyplomów, na jakich nadrukujemy odpowiedni tekst. Zapraszamy na nasza stronę, gdzie można obejrzeć katalog i złożyć zamówienie.
Kategoria:   Firmy wg branż
Jesteś zaintereosowany kolportażem ulotek? Nasza firma zajmuje się roznoszeniem ulotek dostarczonych od Klienta, jak również sami przygotowujemy projekt, drukujemy i roznosimy ulotki.

Jak to robimy?

- jeżeli nie masz jeszcze ulotek, wydrukujemy je dla Ciebie w korzystnej cenie,
- nigdy nie zaśmiecamy ulotkami podwórzy i klatek schodowych,
- pomagamy Wam zaplanować kampanię, czyli liczbę ulotek i czas dystrybucji,
- kolportażem ulotek zajmują się tylko wykwalifikowani kolporteży,
- ulotki odbierzemy od Ciebie lub Twojej drukarni za darmo,
- tworzymy skrupulatny plan dystrybucji,
- wszystkie materiały dostarczamy w terminie ustalonym z Klientem

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu z nami. Pamiętajcie. Roznoszenie ulotek to nasza pasja! Robimy to co lubimy.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Handel
Marketing Reklama
Geotermia Pyrzyce to zakład mieszczący się w województwie zachodniopomorskim, jakiego główna działalność to wytwarzanie energii pochodzącej ze źródeł geotermalnych. Cała technika oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach, jakie zapewniają wysoką wydajność eksploatacji złóż wód geotermalnych i jednocześnie spełniają europejskie standardy i obowiązujące normy ochrony środowiska naturalnego. Aktualnie wdrażany jest plan LIFE+, jaki łączy dwie metody miękkiego kwasowania i super miękkiego kwasowania, którego celem jest utrzymanie na stałym poziomie parametrów chemicznych wód geotermalnych, a tym samym poprawienie chłonności warstwy złożowej. Ciepłownia prowadzi również działalność promocyjną w mediach, urządza szkolenia, seminaria i warsztaty promujące wykorzystywanie naturalnych źródeł energii. Więcej na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zajmujemy się planowaniem i organizacją przeprowadzek różnego typu: prywatnych, firm, studiów muzycznych, archiwów, hali produkcyjnych. W zakres naszych usług wchodzi także transport specjalistyczny, czyli przewóz elektroniki precyzyjnej, pianin, fortepianów, kas pancernych, sejfów itp. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej.. Istnieje na rynku już od 1994 roku.

Świadczymy usługi przeprowadzkowe, zarówno na rynku krajowym, jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Zapewniamy materiały do pakowania oraz dysponujemy specjalnie przygotowanymi do przeprowadzek samochodami dostawczymi. Największym naszym atutem jest jednak wykwalifikowany i kulturalny personel, który gwarantuje kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Jeśli chcą Państwo, aby Państwa przeprowadzce towarzyszyło poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezstresowo - zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zachęcamy do skorzystania z propozycji przedstawionej przez pracowników firmy przewozu towarów Mieczysława Święcickiego, którzy oferują korzystne ceny oraz najwyższą jakość usług. Oczywiście zasadniczą naszą działalnością jest transport różnorodnych towarów na terenie Polski oraz Europy. Dbamy o ukontentowanie naszych Klientów, a dzięki ogromnej elastyczności propozycji oraz rozbudowanej flocie samochodowej, mamy możliwość przystosować ofertę do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. W tym celu posiadamy nowoczesną flotę, dostosowaną do transportu towarów nawet na długich, międzynarodowych trasach. Gwarantujemy bezpieczeństwo transportowanych przez nas artykułów. Pomagamy w organizacji przeprowadzek na terenie Polski i Europy, przewozimy kruszywa, węgiel i wszelkie inne towary. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.
Kategoria:   Firmy wg branż