Katalog Stron WWW

 
 

Kraków Remonty

Opis Kraków Remonty Witamy bardzo serdecznie na naszej podstronie ofertowej. Nasze przedsiębiorstwo działa pod szyldem MAG-BUD Guzik Hubert. Nasza firma trudni się gałęzią remontowo-budowlaną. Działamy na rynku już od dłuższego czasu i zdążyliśmy zaskarbić sobie wielu zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdą PAństwo m.in. prace murarskie, prace malarskie, prace tynkarskie, prace dodatkowe, wylewki oraz suche tynki. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na stronie www.mag-bud.pl
Url http://www.mag-bud.pl
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wylewki
Budownictwo > Docieplenia
Słowa kluczowe prace malarskie   prace murarskie   prace tynkarskie   prace ziemne
Data dodania May 4, 2010
ID linku 6276
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

Oferujemy rolety, bramy garażowe segmentowe , rolowane, montaż bram, serwis. Jesteśmy nowoczesną firmą zajmująca się sprzedażą bram garażowych. O naszym sukcesie zadecydowało wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesne myślenie oraz szybkie działanie. Oferujemy rolety, bramy garażowe segmentowe , rolowane, montaż bram, serwis. Jesteśmy nowoczesną firmą zajmująca się sprzedażą bram garażowych. O naszym sukcesie zadecydowało wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesne myślenie oraz szybkie działanie.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firma INFOPOL świadczy usługi budowlane w szerokim zakresie - oferujemy takie usługi jak docieplenia, roboty dekarskie, wykończenia wnętrz, przeglądy budynków , zakładanie instalacji elektrycznych i wodno kanalizacyjnych. Zajmujemy się również projektowaniem instalacji, serwisem centralnego ogrzewania, brukowaniem, pracami sanitarnymi i wieloma innymi. Stawiamy zawsze na najwyższą jakość naszej pracy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dremex specjalizuje się w dystrybucji parkietów. W swojej pracy używamy najlepszych obecnie maszyn na rynku europejskim jakim są maszyny firmy Lagler. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów i ponad 20-letnie doświadczenie w układaniu wszelkiego rodzaju parkietów, od klasycznych wzorów po drewno egzotyczne. Świadczymy usługi związane z cyklinowaniem, renowacją, naprawą i pielęgnacją. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i wysokiej jakości zapleczem technicznym niezbędnym do realizacji wszelkich prac związanych z naprawą i restauracją parkietów. Prowadzimy sprzedaż parkietów. Oferujemy pakiety egzotyczne, krajowe, ozdobne, merbau znanych zachodnich firm, m.in. Deva, Lagler, Osmo, Ardex, Bochem, Bona, Berger-Seidle, Zar i Tover. Wytrzymałość parkietów i jego zdolność do zachowania swego pierwotnego wyglądu zależy przede wszystkim od środków stosowanych do jego zabezpieczenia. W ofercie naszego sklepu także niezbędne akcesoria i środki do ich pielęgnacji. Zapraszamy !
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Meble
Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.
Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.
System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły techniczne zostały zaadoptowane do polskich warunków i norm, a także do wymagań inwestorów i architektów. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.
Polonex działa nie tylko na terenie całej Polski, ale także w krajach Unii Europejskiej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Prawo budowlane nakłada na właścicieli lub zarządców obiektów budowlanych obowiązek prowadzenia dla każdego budynku oraz obiektu budowlanego niebędącego budynkiem książki obiektu budowlanego. Wszelkie nieprawidłowości związane z prowadzeniem książek obiektu budowlanego są w dużej mierze konsekwencją zaniedbań właścicieli i zarządców obiektów budowlanych, co uwidacznia się np. w niewykonywaniu w obiekcie budowlanym okresowych kontroli stanu technicznego czy prowadzeniu w obiekcie budowlanym nielegalnych robót budowlanych.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Kraje Miasta Regiony > Śląskie