Katalog Stron WWW

 
 

Kraków Remonty

Opis Kraków Remonty Witamy bardzo serdecznie na naszej podstronie ofertowej. Nasze przedsiębiorstwo działa pod szyldem MAG-BUD Guzik Hubert. Nasza firma trudni się gałęzią remontowo-budowlaną. Działamy na rynku już od dłuższego czasu i zdążyliśmy zaskarbić sobie wielu zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdą PAństwo m.in. prace murarskie, prace malarskie, prace tynkarskie, prace dodatkowe, wylewki oraz suche tynki. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na stronie www.mag-bud.pl
Url http://www.mag-bud.pl
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wylewki
Budownictwo > Docieplenia
Słowa kluczowe prace malarskie   prace murarskie   prace tynkarskie   prace ziemne
Data dodania May 4, 2010
ID linku 6276
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

Żwirowania Tychów zlokalizowana jest w gminie Czarnocin. Specjalizujemy się w wydobywaniu żwiru, piasku i innych kruszyw budowlanych. Dostępne kruszywa to piasek wielofrakcyjny - podsypka, piasek płukany 0-2 mm, żwir 2-8 oraz 8-16 mm, a nawet ziemia. Nasze produkty są z powodzeniem wykorzystywane jako materiały do zapraw murarskich, zasypywania wykopów, robienia nasypów oraz innych prac budowlanych. Kopalinę główną sprzedajemy wprost w miejscu wydobycia. Oferowane kruszywa są produkowane w systemie oceny zgodności 4. Gwarantujemy sprawną oraz terminową realizację każdego zamówienia, a także atrakcyjne ceny. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej drobiazgowych informacji opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dekorowany sufit może okazać się najbardziej widocznym elementem nowoczesnej aranżacji. Jeśli pragniesz zmienić wizerunek swojego domu powinieneś przemyśleć naszą propozycję. Oferujemy Państwu wyszukane sufity napinane, które biją rekordy popularności. Jesteśmy firmą dps, nasza siedziba stacjonuje w Katowicach. Współpracujemy z ludźmi na całym świecie oferując znakomite propozycje dekoracji sufitów. W naszej firmie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do efektownej aranżacji Twojego domu, biura i nie tylko.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Grzegorz Szastaj.pl Usługi Wysokościowe, które jest zlokalizowane w Szczecinie. Prowadzimy wszelkie prace wysokościowe, z wykorzystaniem technik alpinistycznych lub podnośników koszowych o maksymalnym zasięgu 35 metrów w pionie i 29 metrów w poziomie. Wykonujemy też montaż reklam, dekoracji świątecznych, instalacji, kominów wentylacyjnych, mycie okien i dachów oraz elewacji budynków, malowanie budynków oraz dachów oraz rożnego rodzaju konstrukcji, prace dekarskie, czyszczenie rynien, przycinkę oraz wycinkę drzew, a także inne prace wysokościowe. Zapewniamy kompleksowe wykonanie każdego zamówienia, oferując swoje duże doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, jaki pozwala nam szybko i sprawnie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Wykonujemy prace w różnych miejscach w Polsce. Więcej na stronie.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firma EKO-MIX specjalizuje się w usługach związanych z usuwaniem azbestu (eternit), oraz odbiorem odpadów. Posiadamy niezbędne zezwolenia i decyzje dla prowadzenia
tej działalności na terenie całego kraju. Zapewniamy też transport odpadów, w tym azbestu. Odpady, to branża, w której pomagamy.
Usługi związane z kompleksową obsługą gospodarowania odpadami w tym usuwaniem azbestu i odbiorem odpadów znajdą Państwo w naszej ofercie.
Zapraszamy na naszą stronę, a w ramach pytań o naszą ofertę prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Kopalnia żwiru oraz piasku świadcząca swoje usługi w Niechcicach, Piotrkowie Trybunalskim oraz okolicznych miejscowościach proponuje swoim Klientom wydobycie oraz przewóz takich kruszyw jak żwir oraz piasek. W naszej propozycji znajdą Państwo takie materiały jak piasek podsypkowy czy przesiewany, czarnoziem, próchnica do ogrodu, żwir płukany, pospółka. Co więcej zajmujemy się również przeróżnymi pracami ziemnymi: niwelacją terenu, kopaniem stawów, wykopami pod fundamenty. Posiadamy nowoczesne, niezwykle precyzyjne maszyny i własną flotę samochodową przystosowaną do przewozu artykułów sypkich. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego. W celu poznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na stronę internetową naszego przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane