Katalog Stron WWW

 
 

Kraków Remonty

Opis Kraków Remonty Witamy bardzo serdecznie na naszej podstronie ofertowej. Nasze przedsiębiorstwo działa pod szyldem MAG-BUD Guzik Hubert. Nasza firma trudni się gałęzią remontowo-budowlaną. Działamy na rynku już od dłuższego czasu i zdążyliśmy zaskarbić sobie wielu zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdą PAństwo m.in. prace murarskie, prace malarskie, prace tynkarskie, prace dodatkowe, wylewki oraz suche tynki. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na stronie www.mag-bud.pl
Url http://www.mag-bud.pl
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wylewki
Budownictwo > Docieplenia
Słowa kluczowe prace malarskie   prace murarskie   prace tynkarskie   prace ziemne
Data dodania May 4, 2010
ID linku 6276
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

W Będzinie funkcjonuje przedsiębiorstwo PETU, które trudni się tworzeniem podłóg o ogromnym zastosowaniu takich jak posadzki: przemysłowe, betonowe oraz wylewki anhydrytowe. Taka podłoga jest wymarzona do położenia w halach magazynowych, wytwórniach produkcyjnych, sklepach i wielu innych. Nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów do produkcji a także ultranowoczesnych urządzeń i najnowszych technologii. W naszej firmie zatrudnieni specjaliści to świetni eksperci, którzy idealnie wykonają każde zlecenie. Przestrzegamy wcześniej ustalonych terminów i proponujemy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Jestem po to, aby pomóc Wam zaprojektować atrakcyjne i nieszablonowe wnętrze. Każde oferowane przeze mnie projektowanie wnętrz warszawa to połączenie wyszukanego stylu, dobrego smaku i czystości formy. Każdy projekt, który trafia w Państwa ręce to niezwykła jakość wykonania w połączeniu z dbałością o każdy detal. Serdecznie zapraszam do współpracy!
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo

3. Fa-kom

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu dźwigów i żurawi samochodowych
na terenie całej Polski na rzecz podmiotów gospodarczych jak i
indywidualnych zleceniodawców. Nasze dźwigi i żurawie są dozorowane przez
Urząd Dozoru Technicznego co zapewnia ich sprawność i bezpieczeństwo
podczas pracy. Zapewniamy im bieżącą obsługę i konserwację przez techników
z wymaganymi uprawnieniami.Obecnie jako jedyna firma w Grudziądzu
świadczymy usługi dźwigowe żurawiem o maksymalnym udźwigu do 45 ton.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom & Design. Naszą specjalnością jest stylistyka wykończenia elewacji, sztukateria. Nasze profile elewacyjne i gzymsy wykonane są na bazie styropianu o podwyższonej wytrzymałości. Oferujemy doradztwo w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru stylistyki wykończenia elewacji oraz doboru odpowiednich wzorów profili i ich wymiarów. Sztukateria sprawia, że czerpiemy przyjemność ze spędzania czasu w atrakcyjnym otoczeniu. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką realizację.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Firma Fulmet to zakłada produkcyjny, który swoją działalność prowadzi od roku 1992. Jest to polski producent roloosłon oraz osłon harmonijkowych i teleskopowych segmentowych, prócz tego firma świadczy również usługi cięcia laserem oraz gięcia blach. Firma cieszy się dużą popularnością, posiada również ogromne doświadczenie w swojej branży, poza tym zatrudnia także wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.
Firma Fulmet to zakłada produkcyjny, który swoją działalność prowadzi od roku 1992. Jest to polski wytwórca roloosłon , a dodatkowo osłon harmonijkowych i teleskopowych segmentowych, co więcej firma świadczy też usługi cięcia laserem , a oprócz tego gięcia blach. Firma cieszy się dużą popularnością, posiada także ogromnepraktykę w własnej branży, a przy tym zatrudnia też wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze