Katalog Stron WWW

 
 

Medycyna Chińska - szkolenia

Opis Medycyna Chińska - szkolenia Strona zawiera aktualny kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka chińska, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce oraz wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń podstawowych i zaawansowanych dotyczących Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ponadto na stronie znajdują się linki do stron zaprzyjaźnionych o podobnej tematyce.
Url http://szkoleniatcm.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe szkolenia   wykłady   kurs   kursy   tcm   tmc   warsztaty   akupunktura   zioła   medycyna   chińska   ziołolecznictwo   podstawowy   zaawansowany   lekarz   terapeuta  
Data dodania May 5, 2010
ID linku 6336
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkolenia

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia oferty Centrum Edukacyjnego Get Better. Nasze Centrum rozwija się i mamy już dwie jednostki- w Wiśle i w Ustroniu. Jesteśmy nie tylko szkołą językową, choć to kluczowy profil naszej działalności. Coraz większym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się ostatnio korepetycje i konsultacje mające na celu ułatwienie przygotowywania do matury, testu gimnazjalnego bądź uzupełnienie szkolnych braków. Nasi nauczyciele z zapałem wspomogą w nauce języka polskiego, biologii, matematyki, chemii i fizyki. Prowadzimy także liczne kursy językowe- uczymy większości zachodnich języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, norweskiego i szwedzkiego. Więcej informacji znajdą Państwo naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Learn Polish. Pola - intensive Polish for foreigners. Polski - Kursy polskiego dla cudzoziemców. Zapraszamy do naszej szkoły we Wrocławiu lub w Warszawie. Korzystamy z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. We offer polish lessons in Wroclaw and in Warsaw. We normally use modern way of learning. In our school we use multimedia learning tools. We organize individual Polish courses. Free conversations. Well prepared former IKO language instructors.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Szkolenia to jedno z ważniejszych zagadnień w każdej większej firmie lub korporacji. Od pewnego momentu pracownik sam już nie jest w stanie się tak szybko rozwijać. Wtedy z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju szkolenia, czy to przeprowadzane na terenie zakładu pracy, czy też poza. Istnieją różnego rodzaju szkolenia np.: szkolenia z samorozwoju, szkolenia z kontaktu z klientem, czy też nawet szkolenia ze szkoleń – czyli jak prowadzić dobre szkolenia. Szkolenia mogą być prowadzone zarówno przez osoby z zewnątrz jak i przez współpracowników. Z reguły każdy ma coś od siebie ciekawego do powiedzenia. Dlatego warto zainteresować się tym tematem i przeprowadzać w firmie regularne szkolenia.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Lean in Practice to firma z doświadczeniem, która zajmuje się systemem Lean Manufacturing: wdrożenia lean, szkolenia lean manufacturing, wdrożenie kanban, wdrożenie 5s, wdrożenie smed, optymalizacja produkcji, skracanie czasów przezbrojeń, doskonalenie produkcji, organizacja produkcji, optymalizowanie procesów produkcyjnych, lean management. Firma ceniona na rynku lean management oraz posiadająca ogromne doświadczenie w dziedzinie wdrażania narzędzi lean manufacturing.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia
Jeśli zastanawiasz się jaka szkoła zagwarantuje Ci odpowiednie wykształcenie oraz wysokie zarobki, a równocześnie uważasz, że praca na morzu jest niezwykle interesująca, zapoznaj się z ofertą Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni. Posiadamy szeroką ofertę szkoleniową, w jakiej znajdują się kursy na oficera wachtowego, kapitana żeglugi wielkiej, oficera mechanika wachtowego i operatorów, przygotowujące do obsługi radarów, dowodzenia statkiem, udzielania pierwszej pomocy i wiele innych. Do tego działa tutaj również Gdyńska Szkoła Morska, która kształci oficerów. Naszym uczniom gwarantujemy wysoką jakość kształcenia zatrudniając kadrę wykładowców Akademii Morskiej w Gdyni. Potwierdzają to pozytywne wyniki egzaminów. Więcej dodatkowych informacji znajduje się na stronie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia