Katalog Stron WWW

 
 

Medycyna Chińska - szkolenia

Opis Medycyna Chińska - szkolenia Strona zawiera aktualny kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka chińska, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce oraz wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń podstawowych i zaawansowanych dotyczących Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ponadto na stronie znajdują się linki do stron zaprzyjaźnionych o podobnej tematyce.
Url http://szkoleniatcm.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe szkolenia   wykłady   kurs   kursy   tcm   tmc   warsztaty   akupunktura   zioła   medycyna   chińska   ziołolecznictwo   podstawowy   zaawansowany   lekarz   terapeuta  
Data dodania May 5, 2010
ID linku 6336
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkolenia

Ośrodek Szkolenia Kierowców MELBA zaprasza serdecznie na szkolenia kategorii A i B oraz kurs dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy. Nasi instruktorzy są pełni pasji i zaangażowania. Bez zarzutu przekażą państwu swoją wiedzę i doświadczenie, które jest niezbędne na drodze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy szerokiej drogi. Zadbamy o Ciebie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Szkolenia to jedno z ważniejszych zagadnień w każdej większej firmie lub korporacji. Od pewnego momentu pracownik sam już nie jest w stanie się tak szybko rozwijać. Wtedy z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju szkolenia, czy to przeprowadzane na terenie zakładu pracy, czy też poza. Istnieją różnego rodzaju szkolenia np.: szkolenia z samorozwoju, szkolenia z kontaktu z klientem, czy też nawet szkolenia ze szkoleń – czyli jak prowadzić dobre szkolenia. Szkolenia mogą być prowadzone zarówno przez osoby z zewnątrz jak i przez współpracowników. Z reguły każdy ma coś od siebie ciekawego do powiedzenia. Dlatego warto zainteresować się tym tematem i przeprowadzać w firmie regularne szkolenia.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Trawers - ADR to prężnie rozwijająca się firma dla jakiej celem głównym jest zadowolenie każdego Konsumenta. Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów ADR, kursów na przewóz rzeczy/osób, kursów HDS, prawo jazdy, certyfikat kompetencji zawodowych, kursów na operatora maszyn budowlanych. Nasza firma powstała w 1992 roku w Częstochowie. Nasza firma posiada symulator jazdy ciężarówką oraz autobusem. Symulator posiada wymagany ustawowo certyfikat wydany przez polską placówkę certyfikującą i działającą pod nadzorem Polskiego Centrum Akredytacji. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub indywidualnego w celu zapisania się na kurs. Szczegółowe informacje opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Laboratorium Nowych Perspektyw Wrocław jest to specjalistyczna firma szkoleniowa, w której organizowane są szkolenia sprzedażowe, a także zajęcia adresowane do osób pracujących w oświacie. W ramach organizowanych przez nas szkoleń, staramy się działać tak, by nasi uczestnicy mogli nabywać jak najwięcej nowych oraz potrzebnych kompetencji. Zapewniamy przyjazną i komfortową atmosferę. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, i dlatego organizujemy szkolenia odpowiadające specyficznym wymaganiom, np. szkolenie asertywność lub też inne szkolenia dla nauczycieli. W parze z wysoką jakością świadczonych usług, idą również konkurencyjne ceny.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Szkolenia z Centrum Szkoleniowe Intelekt to najlepsza inwestycja. Pomagamy w rozwoju osobowości i kariery zawodowej szkoląc m.in. z zakresu kreowania własnego wizerunku (autoprezentacja, komunikacja interpersonalna), tworzenia dokumentów kwalifikacyjnych, szkoląc z zakresu aktywnego poszukiwania pracy, umiejętności pracy w zespole. Z działu dotyczącego sprzedaży i marketingu proponujemy szkolenia z zakresu obsługi (trudnego) klienta, pozyskiwania klientów, marketingu własnej firmy. Szkolimy przyszłych księgowych, przygotowujemy osoby do pracy w działach kadr i płac, w sekretariatach. Z zakresu zarządzania posiadamy w ofercie szkolenia z zarządzania projektami współfinansowanymi ze środków z UE , podpowiadamy jakie są źródła finansowania własnej firmy, posiadamy w ofercie szkolenia motywacyjne. Z zakresu prawa na bieżąco organizujemy szkolenia z nowelizacji przepisów prawnych (np. prawa pracy). Centrum Szkoleniowe Intelekt to szkolenia dla administracji publicznej oraz firm.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy