Katalog Stron WWW

 
 

Ciągniki sadownicze i maszyny rolnicze

Opis Ciągniki sadownicze i maszyny rolnicze Już od przeszło 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku rolniczym jako Autoryzowana Stacja Obsługi i Sprzedaży Ciągników. Proponujemy swoim odbiorcom już nie tylko ciągniki rolnicze, ale również różnego rodzaju maszyny. Od początku powstania firmy zwracamy uwagę na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, staramy się być wyczerpującym źródłem wiedzy dla każdego z nich.
Url http://www.pakrol.pl
Kategoria Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Handel
Słowa kluczowe agregaty uprawowe   brony aktywne   brony talerzowe   ciagnik rolniczy   ciagniki   ciagniki rol   ciagniki rolnicze   ciągnik ogrodniczy   ciągnik rolniczy   ciągnik rolniczy sprzedaż   ciągnik sprzedam   ciągnika rolniczego   ciągniki i kombajny rolnicze   ciągniki i maszyny rol
Data dodania Apr 22, 2009
ID linku 637
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Maszyny

Zobacz na stronie jaka jest nasza oferta. Produkcja z tworzyw sztucznych - Polimtec narzędziownia - firma oferuje konsulting technologiczny oraz zaawansowane, duże formy wtryskowe i wyroby z tworzywa sztucznego. Także konsulting technologiczny przy wdrażaniu produkcji z tworzyw sztucznych. Narzędziownia Polimtec zaprasza po wyroby z tworzyw i formy wtryskowe. Zapraszamy - wtrysk, projektowanie form wtryskowych. Gwarantujemy Państwu w pełni profesjonalną obsługę - wyroby wtryskowe o najwyższej jakości, produkcja wyrobów z tworzyw - Serwis oraz dostosowywanie
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo pełny wachlarz urządzeń budowlanych potrzebnych od wykopów po dach. Sprzedajemy, serwisujemy i wynajmujemy maszyny budowlane takie jak: agregaty prądotwórcze, zagęszczarki, ubijaki, zacieraczki, motopompy, wibratory pogrążalne. Jesteśmy autoryzowanym dilerem firmy HONDA sprzedającej najpopularniejsze silniki na świecie. Oferujemy TYLKO MARKOWE PRODUKTY takie jak: Ammann, Weber, Wacker, Fogo, Tyrolit.
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł
Budownictwo
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego SELVE mieści się w Krakowie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo koparki, młoty hydrauliczne, agregaty prądotwórcze, podnośniki teleskopowe, ładowarki, walce, zagęszczarki i wiele innych.
Firma Seve świadczy również usługi w zakresie prac ziemnych. Wykonujemy m. in.: wykopy pod ławy fundamentowe, rozładunek i przewóz towarów na paletach, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, wykopy pod budynki, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, korytowanie dróg, niwelacja terenu, wykopy szeroko przestrzenne a także roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe.

Dysponujemy dużym potencjałem maszynowym i transportowym, co w powiązaniu z naszym doświadczeniem pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu doskonałego stosunku jakości do świadczonych usług.
Wynajem koparek nigdy nie był tak prosty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
BASystem Gdańsk - profesjonalna hydraulika przemysłowa, sprzęt pożarniczy i narzędzia ratownicze. Firma jako polecany dystrybutor proponuje nowoczesny sprzęt przeciwpożarowy i sprzęt ratowniczy renomowanych firm: Vetter, CTP-F, Hale, Lukas, Goodiva. W ofercie rozpieracze ratownicze, gaśnice, zestaw ratownictwa drogowego, pompy hydrauliczne, urządzenia do badania hydrantów, węże hydrauliczne, poduszki powietrzne (poduszki niskociśnieniowe i poduszki wysokociśnieniowe), armatura pożarnicza i różne inne narzędzia ratownicze.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Misją firmy LABELSOFT jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań służących szeroko pojętej automatycznej identyfikacji, chcemy stać się niezawodnym ogniwem logistycznym naszych Klientów. Naszym kapitałem jest wiedza i długoletnie doświadczenie oraz ogromne zaangażowanie w to co robimy. Możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę począwszy od analizy problemu, propozycję rozwiązań, wdrożenie, serwispo późniejsze wsparcie techniczne i dostępność materiałów eksploatacyjnych.
Oferujemy sprzęt do automatycznej identyfikacji (drukarki etykiet, skanery kodu, terminale przenośne ) serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oprogramowanie a także akcesoria do drukarek , czytników i terminali takie jak głowice, kable czy aplikatory etykiet .
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Inne