Katalog Stron WWW

 
 

kolczyki srebre

Opis kolczyki srebre Zapraszam do wyrobu biżuterii srebrnej prezentowanej na naszej stronie www na każdą okazję w konkurencyjnej cenie. Pośród prezentowanej biżuterii możemy wyróżnić biżuteria artystyczna, biżuteria z cyrkoniami i biżuteria z bursztynem. Biżuteria artystyczna to bardzo często niepowtarzalne egzemplarze. Okazji do do kupna biżuterii jest wiele: chrzciny, komunie, bierzmowanie, urodziny. Albo dla siebie w celu poprawienia samopoczucia.
Url http://www.zazabizuteria.pl/
Kategoria Firmy wg branż > Handel
Zakupy Online > Biżuteria
Słowa kluczowe biżuteria artystyczna   biżuteria srebrna   prezent na chrzest
Data dodania May 6, 2010
ID linku 6378
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Handel

Spółka Barkam, działa na Polskim rynku w branży związanej z usługami meblarskim, transportowym, a także tapicerskim. Nowoczesne, efektywne, komfortowe meble, bogaty asortyment materiałów tapicerskich obić, pianek, ekologicznej skóry, tapicerki samochodowej jak też akcesoriów wykorzystywanych podczas produkcji mebli. Fachowa porada i usługi związane z naprawą, renowacją czy odnawianiem mebli, a także wyspecjalizowane usługi powiązane z transportem krajowym w konkurencyjnych cenach, jest wyznacznikiem działalności firmy Barkam.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Dom Wnętrze > Meble
Firmy wg branż > Transport
Bogaty asortyment ubrań używanych niemieckiej i angielskiej. Hurtownia odzieży używanej - odzież sortowana. Nasza firma powstała w 1991 roku i od pierwszych dni powstania działa w branży odzieżowej. Współpracujemy z sortowniami w Polsce, Anglii, Holandii oraz w Niemczech. Daje to możliwość oferowania wielu asortymentów w cenach zależnych od jakości.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Słomki papierowe to ekologiczne alternatywy dla słomek z plastiku, które ze względu na swoją biodegradowalność i kompostowalność nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Nawet jeżeli nie trafią do recyklingu rozpadną się w ciągu kilku miesięcy na neutralne dla środowiska składniki. Słomki z papieru są idealne dla gastronomii, świetnie sprawdzają się także na imprezach okolicznościowych. Nie zmieniają smaku napojów i nie rozmakają ze względu na wysokiej jakości papier używany przy ich produkcji.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Edukacja Nauka > Ekologia
Inne > Catering
Zapraszamy na rolniczy portal ogłoszeniowy - GiełdaAgro.pl
Oferujemy możliwość zamieszczania oraz przeglądania ogłoszeń za darmo.
Nowa, największa darmowa baza ogłoszeń w kraju. Nowoczesne maszyny rolnicze to podstawa dobrze zarządzanego gospodarstwa.
Tutaj na pewno znajdziesz idealną ofertę dla siebie.
Oferujemy min. produkty rolne, sprzęt rolniczy, maszyny rolnicze, nieruchomości, traktory.
Zapraszamy również osoby prywatne, oraz firmy produkujące oraz sprzedające urządzenia rolnicze.
Tutaj na pewno znajdziesz idealną ofertę dla siebie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Nieruchomości
Strona internetowa firmy Neptis usytuowana w Poznaniu, posiada w swojej propozycji systemy opierające się na technologiach GPS oraz GPRS. Jest to propozycja zwrócona do małych jak i dużych firm ubranżowionych w handlu, usługach przewozowych jak także firm usługowych. Oferta tyczy się w szczególności takich kwestii jak: monitoring gps oraz system gps. Neptis zatrudnia najlepszych specjalistów z branży elektroniki oraz informatyki, co sprawia że usługi cieszą się najlepszą jakością i bezawaryjnością. Nowoczesna usługa Flotis bazuje na pionierskich rozwiązaniach technologicznych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel