Katalog Stron WWW

 
 

Akordeon-Polski Serwis Akordeonowy-Cyja.pl

Opis Akordeon-Polski Serwis Akordeonowy-Cyja.pl Akordeon to nie tylko instrument czy też przysłowiowe ,, wesołe drzewo". Akordeon to przede wszystkim narzędzie dzięki, któremu uczucie kumulowane wewnątrz serca muzyka ma szansę wyłonić się na zewnątrz. Serwis łączy ludzi kochających akordeon- amatorów, samouków, uczniów szkół muzycznych, dzieci, zawodowców. Tworzymy Polską, Internetową Akordeonistykę. Mamy szerokie plany, które już niebawem się ziszczą. Jeśli pragniesz ZMIENIAĆ OBLICZE AKORDEONU, tworzyć z nami serwis znajdziesz miejsce u nas w redakcji Serwisu. A jeśli chcesz miec przyjaciół- ZNAJDZIESZ ICH TUTAJ!!!

ZAPRASZAMY!!!
Url http://www.cyja.pl
Kategoria Kultura Sztuka > Muzyka
Internet > Portale
Hobby Rozrywka
Słowa kluczowe akordeon   accordion   harmonia   polski   serwis   akordeonowy   elżbieta   rosińska   warsztaty   akordeonowe   kaszubskie   warsztaty   akordeonowe   zasady   muzyki   pięciolinia   nuty   nauka   gry   akordoenie   akordeonowe   cyjowe   akordeoni�ci   nutowe   koło  
Data dodania Apr 22, 2009
ID linku 643
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kultura Sztuka > Muzyka

Odtwarzacze mp4 to główna tematyka strony, na której każdy miłośnik tych małych przenośnych urządzeń muzycznych odnajdzie coś dla siebie. Zastanawiamy się i udzielamy odpowiedzi nad rozmaitymi pytaniami z którymi borykają się pierwsi kupujący między innymi: jak wybrać odpowiedni model dopasowany do własnych potrzeb, wady i zalety pomiędzy mp3 a mp4, jakie są obecnie najmodniejsze odtwarzacze mp4 w naszym kraju i całym świecie?. Odtwarzacze mp4 są dość nowoczesnym produktem elektronicznym, który cieszy się co raz to większym zapotrzebowaniem. Odtwarzacze mp4 to świat muzyki i rozrywki, dla każdego młodego człowieka.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Muzyka
Internet > Strony www
Centrum Fletowe ALECMUSIC to specjalista w serwisowani i sprzedaży fletów. W ofercie posiadamy instrumenty wielu znanych producentów m.in. : Yamaha, Muramatsu, Azumi, Altus, Tomasi, Pearl oraz Sankyo. Nasz serwis fletów to usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, które gwarantują pełne zadowolenie z naszych usług. Odpowiemy państwu na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszystkie niuanse dotyczące wspaniałego instrumentu muzycnego jakim jest flet.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Muzyka
Radykalnie - Stereo Banicja. Rap będący odzwierciedleniem życia z warszawskiej Pragi Południe, Krynicy górskiej oraz Olsztyna. Podziemny hip hop na najwyższym poziomie, cały czas idący do przodu. Radykalnie - Stereo Banicja to Kamorra, Cyklon G, Mikro.Kontra, Eskadra Grochów, TakiStylTutaj, MikroKlimat, Pro69, ProjektNC, Minerał, Świder, Emes, Dymosz, Kosior, Misiek Przyjazna Morda i wielu innych.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Muzyka
Firma DJ Promotion przez lata swojej działalności stworzyła sobie wizerunek profesjonalnego partnera, z którym współpracuje wiele koncernów fonograficznych, również tych zagranicznych. DJ Promotion na stałe współpracuje z takimi organizacjami jak ZPAV i ZAiKS. Dostarcza ona DJ-om legalnych materiałów służących do odtwarzania w klubach oraz dyskotekach.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Muzyka
Edukacja Nauka > Kursy
W samym centrum Krakowa, znajduje się wyjątkowe miejsce, najbardziej wpisujące się w klimat królewskiego miasta. I jeśli w Krakowie czas płynie inaczej, to też w Jazz Faust przy kawie czas mierzy się inaczej. W doborowym towarzystwie najlepszych muzyków, wśród miłej obsługi w stylizowanym, kameralnym wnętrzu czas i konsumpcja ustępują miejsca kategoriom smaku, stylu czy wygody. Jazz Faust Cafe to equilibrium ducha i ciała, formy i treści, tu nic nie jest na wyrost. Koncerty najlepszych muzyków, wernisaże, wystawy fotografii, mitingi podróżnicze wprowadzają w rzeczywistość nazwaną przez zagranicznych gości Cracow experience. Jedyna w Krakowie klubokawiarnia jazzowa jest doskonałym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi, randkę czy imprezę okolicznościową.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Muzyka
Hobby Rozrywka > Dyskoteki
Kraje Miasta Regiony > Kraków