Katalog Stron WWW

 
 

Noni

Opis Noni Sok z tropikalnego owocu Noni działa nie tylko profilaktycznie, dobroczynnie wpływając na nastrój. Ten suplement diety może pomóc przede wszystkim w walce z poważnymi chorobami. Fachowcy w dziedzinie współczesnej medycyny naturalnej zbadali dokładnie ten środek i określili go jako totalną rewolucję. Ze świeczką szukać osoby, która stosując kurację, nie dostrzegła wspaniałych zalet soku z Noni. Ten suplement diety pomaga w walce z niejedną chorobą. Depresja, artretyzm, otyłość, choroby nerek, stwardnienie rozsiane, alergia, wylew, astma, nadciśnienie, choroba Parkinsona, cukrzyca, bezsenność a nawet nowotwory.
Url http://www.sokznoni.org/
Kategoria Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe noni   sok z noni   sok noni
Data dodania Apr 23, 2009
ID linku 650
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Lar - Med zaprasza do poznania się ze swoją propozycją. Od 2002 roku zaświadczamy swoje usługi na terenie Żywiecczyzny. Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Proponujemy Państwu: alergologię dzieci i dorosłych, aparaty słuchowe, preluksację, diagnostykę audiologiczną, laryngologię, neurologię, pediatrię, pulmonologię, chirurgię ogólną, USG, Doppler, medycynę pracy oraz logopedię. Lekarze pediatrzy proponują usługi z zakresu kardiologii, ekg, powiększonych węzłów chłonnych, zaburzeń krzepnięcia krwi, anemii, schorzeń dróg moczowych oraz innych. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat przychodni Lar - Med i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Centrum Zdrowia Kobiet Gyneka Kraków to klinika ginekologiczna w której pracują sami przeszkoleni lekarze specjaliści polski i niemiec. W ich rękach każdy może czuć się bezpiecznie i fachowo badany.
W naszych ofertach posiadamy:
- Uroginekologia
- Operacje ginekologiczne
- Ginekologia estetyczna
- Ginekologia onkologiczna
- Kursy

Zapraszamy na stronę http://gyneka.pl/
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu zapewnia Państwu indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz bardzo wysoką, jakość świadczonych przez nas usług leczniczych. Naszym pacjentom zapewniamy wysokospecjalistyczną, kompleksową i obszerną ocenę i rehabilitację. Zatrudniamy najlepszych lekarzy, którzy dokładają wszelakich starań, aby skutecznie wyleczyć zgłaszających się do nas pacjentów. Umożliwiamy miłą i przyjazną atmosferę. W naszym Ośrodku działa kilka specjalistycznych poradni, które charakteryzują się profesjonalizmem i otwartością podczas kooperacyj z najmłodszymi pacjentami. Gwarantujemy leczenie z refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia po okazaniu aktualnego skierowania. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Ułatw sobie życie i skorzystaj z zabiegów depilacji laserowej. Nawet jeśli przez większość życia męczyłaś się z maszynką, która powodowała tylko podrażnienia wrażliwej skóry nóg oraz konieczność powtarzania golenia nawet codziennie, to teraz przyszedł czas na odrobinę komfortu. Dowiedz się więcej na temat depilacji laserem z naszej strony internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Kobiety
Terapia prowadzona w Centrum Terapii "Morcinka 5" skierowana jest do wszystkich pacjentów potrzebujących terapii logopedycznej, psychologicznej, Integracji Sensorycznej.Posiadamy kadrę wyspecjalizowaną w pracy z małymi i dużymi pacjentami. Zajmujemy się zajęciami terapeutycznymi dla osób z silnymi zaburzeniami w rozwoju jak i prowadzimy zajęcia szkoleniowe i warsztatowe dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności z zakresu emisji głosu. Posiadamy na miejscu dostęp do większości materiałów logopedycznych jakie ukazały się na rynku edukacyjnym. Parter naszego lokalu zajmuje księgarnia logopedyczna. Pracujemy na licencjonowanych programach komputerowych. Posiadamy obszerną salę do zajęć Integracji Sensorycznej. Terapeuci SI są do Państwa dyspozycji, jeśli zajdzie potrzeba rehabilitacji, masażu leczniczego, zajęć integracji sensorycznej.Pracujemy 7 dni w tygodniu.Honorujemy płatności z fundacji.Każda terapia dostosowywana jest indywidualnie do pacjenta.Nasi terapeuci mają uprawnienia do wydawania diagnoz:-logopedycznych-psychologicznych-Integracji Sensorycznej
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Psychologia