Katalog Stron WWW

 
 

Wiersze - polska poezja

Opis Wiersze - polska poezja Konkretny serwis poetycki. Twórczość takich autorów jak : Puszkin, Adamowicz, Górski, Zawistowska , a ponadto wielu innych. Darmowy portal www, który nie wymaga rejestracji. Dzień w dzień uzupełniany w nowe wiersze, sonety , a ponadto pieśni. Zapoznaj się z zawartością naszej strony, przed wykładami. Portal jest uporządkowany alfabetycznie , a oprócz tego ogólnie zadbany. Śpiesznie i z dobrym skutkiem znajdziesz ciekawą treść.
Url http://poezja.77net.pl/
Kategoria Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Słowa kluczowe poezja   sztuka   pieśni   polska   dramat   wiersze
Data dodania May 11, 2010
ID linku 6500
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Internetowy kurs języka niemieckiego - opracowany kompleksowo, zawiera wszystko to co jest konieczne aby opanować język niemiecki tj. spójny opis gramatyki języka niemieckiego wraz z przykładami, ćwiczenia do przetestowania zrozumienia swojej wiedzy, ćwiczenia słownictwa niezbędnego do posługiwania się tym językiem, nauka wymowy wraz z udźwiękowionymi przykładami. korepetycje oraz pomoc nauczyciela możliwa przez specjalny system nauki online. Rozmowy online zapewnia Skype, a specjalna część serwisu pełni rolę zeszytu ucznia. Zapraszamy !
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Ściągi
Perspektywy.pl to portal informacyjny zawierający aktualne wiadomości z dziedziny edukacji i świata nauki. Wybierz odpowiednie studia, sprawdź jak zmieniła się matura, sprawdź jaką pozycje w rankingu zajmują interesujące Cię uczelnie. To wszystko będzie proste i łatwe, dzięki naszym informacjom i wskazówkom. U nas znajdziesz mnóstwo materiałów do matury, egzaminy, praktyczne porady. Teraz trzeba przejść do czynu i podjąć się działań, które zapewnią Ci zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdania matury. Przy przygotowaniach do matury każdy kolejny dzień jest cenny. Nawet jeśli jeszcze nie zacząłeś nauki wciąż masz szansę na pełne opanowanie materiału. Jak to zrobić? To proste, wystarczy poznać najlepszy przepis na efektywną naukę.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka > Szkoły policealne
Gotowe prace magisterskie jest stroną, gdzie można zamówić pracę dyplomową. Nie jest ważne czy to będzie praca magisterska, licencjacka, inżynierska, dyplomowa czy też prezentacja maturalna. Każda praca jest wykonywana na indywidualne zlecenie. Każda praca jest wykonywana przez profesjonalistów, którzy mają kilkuletnie doświadczenie w edycji tekstów. Zamawiając prace u nas, macie Państwo pewność uzyskania bardzo dobrej pracy, która jednocześnie będzie wyjątkowa.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Portal dla maturzystów www.studentpolski.pl to nie tylko katalog uczelni wyższych i szkół policealnych odbiorca znajdzie tam również interesujące wywiady, przeczyta artykuł dotyczący pracy i kariery po studiach , dowie się na jakie zawody jest teraz zapotrzebowanie na rynku pracy. Na stronie znajdują się również ciekawe najświeższe notki dotyczące życia poszczególnych uczelni.Strona pomoże się też odprężyć, wystarczy zajrzeć do działu rozrywka lub fototemat.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka > Szkoły policealne
Na stronie znajdziesz aktualne Testy na prawo jazdy. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo cennych środków dydaktycznych poświęconych problematyce prawa jazdy. Dostarczamy potencjalnym kierowcom interesujące środki dydaktyczne użyteczne przy przygotowaniach do egzaminu na prawo jazdy każdej kategorii. Na naszej stronie umieszczone jest też aktualne oprogramowanie KTW Testy na Prawo Jazdy, które umożliwią Ci przygotowanie się znacząco szybciej na egzamin na prawo jazdy . Oprócz testów na prawo jazdy wszystkich kategorii udostępniamy też mnóstwo ważnych materiałów, które pozwolą Ci na lepsze zapoznanie się z zagadnieniami egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Pośród tych cennych materiałów znajdziesz tu m.in. prezentacje, opisy sprzęgania przyczep do pojazdów na egzaminie, wartościowe opisy prawa jazdy i wiele innych.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Motoryzacja > Samochody