Katalog Stron WWW

 
 

zdjęcia z wypraw rowerowych, galeria

Opis zdjęcia z wypraw rowerowych, galeria Galeria fotografii pochodzących z całego świata. Prezentowane zdjęcia przedstawiają najpiękniejsze miejsca które odwiedziliśmy podczas wypraw rowerowych.
Album zdjęć ukazujący przepiękne krajobrazy. Zdjęcia przedstawiają różne regiony świata. Pochodzą one ze zbiorów powstałych podczas aktywnie prowadzonej turystyki rowerowej.
Kolekcja zdjęć zawierająca kadry z całego świata. Obejmuje ona zdjęcia pochodzące z wielokilometrowych wypraw na rowerze.
Zbiór kadrów prezentujący rozmaite regiony świata. Zdjęcia pochodzą z podróży podczas których naszym środkiem lokomocji był rower. Przepiękne krajobrazy ukazują piękno tych regionów.
Url http://www.galerie.rowerowe.pl
Kategoria Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Ciekawe miejsca
Hobby Rozrywka
Słowa kluczowe galeria   zdjęcia   fotografie   świat   podróże   podróże rowerowe   na rowerze   wyprawy   wyprawa   wycieczki   wycieczka   rower   rowery   sklepy   trasy rowerowe   ścieżki   obozy   kolonie   turystyka rowerowa   serwis
Data dodania Apr 23, 2009
ID linku 653
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

Rejsy Chorwacji to sposób na spędzenie niezapomnianych wakacji pełnych morskich przygód, kąpieli słonecznych, niesamowitych widoków, cudownych miejsc i życzliwych ludzi. Jeśli masz już dość biernego wypoczywania na hotelowej plaży czy przy basenie i szukasz czegoś ciekawszego to rejsy jachtem są wręcz idealne. Możesz skupić się na wypoczynku na jachcie lub włączyć się w jego obsługę i uczyć się żeglarstwa. Chorwacja to doskonałe miejsce na pierwsze rejsy. Jej zaletą jest dobra pogoda i spokojne wody Adriatyku, które sprzyjają żeglowaniu. Możesz wybierać z setek ofert doświadczonych firm organizujących rejsy jachtem od wielu lat.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Żeglarstwo
Przewodnik turystyczny dla osób wyjeżdżających na Majorkę – słoneczną hiszpańską wyspę. Poradnik zawiera najważniejsze informację o historii Majorki, panującym tam klimacie. Zawiera także mapę Majorki oraz informację o sieci komunikacyjnej. Przedstawione zostały także informacje o najważniejszych i najciekawszych zabytkach na wyspie. Wszystko co urlopowicz powinien wiedzieć przed wyjazdem.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Sport Turystyka > Wakacje
Jesteśmy biurem podróży, które w niekonwencjonalny sposób chce pokazywać Państwu najcudowniejsze zakątki naszego globu. Za cel stawiamy sobie poznawanie innych krajów i kultur nie z okien wynajętych klimatyzowanych autokarów ale jeżdżąc tym czym oni, jedząc to co oni, nocując tam gdzie śpią mieszkańcy. Stawiamy na turystykę trampingową, czyli podróżowaniu za jak najmniejsze pieniądze.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Szkoła latania,,Albatros? usytuowana jest u Podnóża Beskidów, który stwarza doskonałe warunki do paralotniarstwa.Od 1999 roku organizuje kursy paralotniowe: dla nowicjuszy, doskonalący a także dla zaawansowanych. Szkoła paralotniowa proponuje także atrakcję turystyczną w formie lotów tandemowych ? przelot na paralotni odbywa się w towarzystwie fachowego pilota. Szkoła latania Albatros oferuje kursy paralotniowe, które umożliwiają zdobycie kwalifikacji pilota paralotniowego. Ponadto oferuje wyjazdy zagraniczne mające na celu użycie paralotni przy wykorzystaniu prądów termicznych. Paralotniarstwo to sport, który dostarcza niezapomnianych wrażeń. Szkoła paralotniowa znajduje się u podnóża Beskidów w Międzybrodziu Zywieckim.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Joga - wakacje z jogą. Wyjazdy do Północnych Indii. Yoga. Wyjazdowe kursy jogi, joga dla wszystkich, joga na dvd - multimedialny podręcznik dla początkujących. Joga to doskonały sposób na odstresowanie. Ćwiczenia poprawiają kondycję, korygują wady postawy, a ćwiczący czuje się lepiej. Pomagają utrzymać dobrą formę i samopoczucie. Na stronie znajduje się alfabet jogina. Zrelaksuj się, ćwicząc jogę.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek