Katalog Stron WWW

 
 

Ankieta

Opis Ankieta Ankiety internetowe online. Ankieter.pl pozwala na szybkie i proste tworzenie badań, testów i sondaży oraz rozpowszechnienie ich w sieci. Badania marketingowe teraz są dostępne dla wszystkich. Internetowy Panel Badawczy przygotowany jest do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych badań ankietowych, testów i sondaży. Oprócz zaawansowanych technik badawczych zajmujemy się rozpowszechnieniem ankiet: poszukiwaniem, doborem i weryfikacją respondentów oraz sprawdzaniem rzetelności wypełniania ankiet. Za każdym razem dopasowujemy się do wymagań Zleceniodawcy, dobierając odpowiednich specjalistów, zakres i zasięg oraz metody badawcze.
Url http://www.ankieter.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Media
Słowa kluczowe ankieta   ankiety   badania rynku   badania marketingowe   ankieta internetowa   badania ankietowe   ankiety internetowe
Data dodania May 14, 2010
ID linku 6536
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Consulting

Four Gates. Fabryka Finansów oferuje nowe spojrzenie na finanse osobiste. Pomagamy zarządzać budżetem domowym i zabezpieczać finansową przyszłość naszych Klientów. Oferujemy kompleksowe doradztwo kredytowe i ubezpieczeniowe oraz wybór OFE.
Fabryka Finansów pozwala odpowiedzieć na pytania: dlaczego i jak warto oszczędzać? Jak zbudować kapitał na przyszłość? Jak stworzyć stabilny budżet domowy? Posiadamy unikalny produkt na czasy kryzysu w postaci lokaty w złocie. Oferujemy kompleksowe doradztwo kredytowe i ubezpieczeniowe oraz wybór OFE. Jesteśmy partnerem niemieckiej grupy Four Gates AG, notowanej od 2004 roku na giełdzie w Hamburgu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Jesteś dużą, działającą firmą, bądź osobą prywatną? A może masz problem z wyborem miejsca na spotkanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! W naszym serwisie znajdziesz wykaz najlepszych hoteli oferujących interesujące Cię usługi, związane ze sferą biznesu. Stworzyliśmy listę hoteli organizujących konferencje, po to byś zaoszczędził czas i wybrał najlepsze miejsce służące dobremu załatwianiu spraw biznesowych. Jesteśmy najlepszym źródłem informacji dla Ciebie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, Total Productive Management, Total Productive Maintenance, 5S, Kaizen, Warsztaty SMED, Lean, Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, szkolenia dla przedsiębiorstw produkcyjnych, szkolenie pracowników. Firma NEW VISION to gwarancja najlepszych szkoleń dla zakładów produkcyjnych. W ofercie posiadamy szkolenia: Total Productive Maintenance, Total Productive Management, 5S idealne miejsce pracy, Kaizen, SMED. Nasi trenerzy sprawią, że Twoja firma znacznie obniży koszta produkcji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Edukacja Nauka > Szkolenia
Biuro 29 czyli wirtualne biuro które to prezentuje się okazale od każdej strony. Jeżeli szukacie fachowców którzy to doskonale realizują takie usługi jak przygotowanie adresów biura w prestiżowych lokalizacjach, którzy wiedzą jak to wszystko ma być prowadzone oraz oczywiście wyceniają usługi dość przystępnie to zachęcamy do korzystania z usług wirtualnego biura 29
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Witryna firmy doradczej Augeo Ventures. Oferujemy usługi konsultingu strategicznego oraz transakcyjnego.

Doradcy pozwalają na wykorzystanie doświadczenia konsultantów do tworzenia najlepszych rozwiązań strategii.

Plany strategiczne przedsiębiorstw posiadają duże znaczenie dla ich wyników, stąd poleca się skorzystanie z profesjonalnych firm doradztwa strategicznego.

Doradztwo strategiczne to wiele rozmaitych zagadnień. Nieraz uwzględnia się też fuzje i przejęcia jako część usług doradczych.

Typowy projekt doradczy zawiera trzy zasadnicze etapy:
1. Dogłębne badanie działalności klienta
2. Wspólne generowanie możliwości rozwoju (opcji strategicznych)
3. Ocena kierunków oraz wydanie zaleceń co do implementacji obranej strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

Czasem powie ktoś sprzedam firmę. Cóż wówczas czynić? Doradztwo strategiczne!
Pomagamy w sprzedaży spółek do inwestorów strategicznych i finansowych oraz wykonujemy pozyskanie finansowania.

Przygotowana razem ze spółką, jasna i spójna strategia wzrostu firmy umożliwi:
stworzenie długoterminowych przewag strategicznych i w ten sposób wzmocnienie pozycji rynkowej firmy;
skupienie wykonywanych działań na najbardziej dochodowych segmentach działalności;
uniknięcie drogich błędów mogących powodować koszty;
ochronę przed złymi skutkami zmieniających się trendów strategicznych;
skuteczne motywowanie menedżerów i pracowników do działania;
wzrost opłacalności firmy dla ewentualnych kupujących (sprzedaż spółki).
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa