Katalog Stron WWW

 
 

Ankieta

Opis Ankieta Ankiety internetowe online. Ankieter.pl pozwala na szybkie i proste tworzenie badań, testów i sondaży oraz rozpowszechnienie ich w sieci. Badania marketingowe teraz są dostępne dla wszystkich. Internetowy Panel Badawczy przygotowany jest do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych badań ankietowych, testów i sondaży. Oprócz zaawansowanych technik badawczych zajmujemy się rozpowszechnieniem ankiet: poszukiwaniem, doborem i weryfikacją respondentów oraz sprawdzaniem rzetelności wypełniania ankiet. Za każdym razem dopasowujemy się do wymagań Zleceniodawcy, dobierając odpowiednich specjalistów, zakres i zasięg oraz metody badawcze.
Url http://www.ankieter.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Media
Słowa kluczowe ankieta   ankiety   badania rynku   badania marketingowe   ankieta internetowa   badania ankietowe   ankiety internetowe
Data dodania May 14, 2010
ID linku 6536
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Consulting

Firma specjalizuje się w procesie certyfikacji na rynkach wschodnich, głównie: Rosja, Białoruś, Ukraina oraz Kazachstan. Posiadamy rzeszę zadowolonych klientów,czego dowodem są długie listy referencyjne, staramy się działać szybko,sprawnie i konsekwentnie. Współpracujemy z najlepszymi akredytowanymi laboratoriami i ekspertami. Nasi eksperci dostosowuja się do potrzeb naszych klientów. Efekty naszych działań widoczne są już na poczatku współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Firmy wg branż
Jesteśmy grupą spółek, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego na terenie całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Naszymi Klientami są Przedsiębiorstwa i firmy jednoosobowe prowadzące działalność gospodarczą w niemal wszystkich sektorach rynku.

Z nami osiągniesz największe korzyści! PEŁNĄ, SKUTECZNĄ i BEZPIECZNĄ formę optymalizacji składki ZUS. Oszczędności nawet w pełnej wysokości 841,51 zł miesięcznie! Wyższa emerytura,będąca następstwem posiadania dodatkowego, stabilnego i gwarantowanego źródła dochodu! Wiarygodność zawartej umowy o pracę dla banków i kredytodawców! Brak konieczności zamykania swojej dotychczasowej firmy i konieczności jej przekształcenia w inną formę prawną! Ze względu na niepodleganie pod ubezpieczenie w polskim ZUS - brak możliwości jakiejkolwiek kontroli ze strony ZUS Miesięczna, gwarantowana min. oszczędność na poziomie: 342 - 432 zł Gwarantowana, roczna optymalizacja składek ZUS: 4.000 zł - 10.000 zł !
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Rozpoczynanie działalności gospodarczej w Polsce, a tym samym tworzenie i rejestracja nowych spółek, jest procesem czasochłonnym i mogącym trwać nawet do 8 tygodni. Nasza firma oferuje gotowe spółki i w ten sposób zapewnia szybki i efektywny start w polskiej rzeczywistości biznesowej.
Jedynym założycielem i udziałowcem gotowych spółek jest Porta Legis. Dajemy gwarancję, że założone przez nas spółki nigdy wcześniej nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych, nie posiadają aktywów, pracowników ani zobowiązań handlowych.
W chwili sprzedaży gotowe spółki oferowane przez Porta Legis są w pełni ukształtowanymi podmiotami prawnymi, które posiadają:
Siedzibę zarejestrowaną w Warszawie
Minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5.000 PLN wpłacony na konto firmowe spółki.
Umowę spółki, której treść może ulec zmianie na prośbę klienta
Numer KRS
Aktywne konto bankowe
Numer REGON
Pełną rejestrację dla podatków CIT i VAT / VAT-EU
Bieżące księgi rachunkowe i sprawozdania finansowe
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Shelf Companies
Four Gates. Fabryka Finansów oferuje nowe spojrzenie na finanse osobiste. Pomagamy zarządzać budżetem domowym i zabezpieczać finansową przyszłość naszych Klientów. Oferujemy kompleksowe doradztwo kredytowe i ubezpieczeniowe oraz wybór OFE.
Fabryka Finansów pozwala odpowiedzieć na pytania: dlaczego i jak warto oszczędzać? Jak zbudować kapitał na przyszłość? Jak stworzyć stabilny budżet domowy? Posiadamy unikalny produkt na czasy kryzysu w postaci lokaty w złocie. Oferujemy kompleksowe doradztwo kredytowe i ubezpieczeniowe oraz wybór OFE. Jesteśmy partnerem niemieckiej grupy Four Gates AG, notowanej od 2004 roku na giełdzie w Hamburgu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
FOREST CONSULTING CENTER SP. Z O.O. Kształcenie Doradztwo Ekspertyzy – jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę rynku w zakresie specjalistycznej wiedzy, informacji i edukacji w leśnictwie i sektorze drzewnym. Firma powstała na bazie doświadczeń Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych w celu rozszerzenia działalności edukacyjnej o obszary związane z doradztwem i ekspertyzami. Podstawowe obszary działania FOREST CONSULTING to kształcenie, ekspertyzy i doradztwo oraz wspieranie przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

FOREST CONSULTING jest wspólną inicjatywa trzech osób: Józefa Grodeckiego - cenionego specjalisty w branży leśnej, doktora nauk leśnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Anny Rutkowskiej – koordynatora komunikacji marketingowej w Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych, specjalisty w zakresie komunikacji i outsourcingu kadr oraz Dariusza Rutkowskiego – eksperta do spraw dotacji europejskich dla leśnictwa i rozwoju obszarów wiejskich oraz kierownika Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych.

Baza doświadczeń specjalistów z FOREST CONSULTING to ponad 20 mln zł zdobytych dotacji dla polskiego leśnictwa, ponad 2500 przeszkolonych przedsiębiorców leśnych i 500 pracowników Lasów Państwowych, doradztwo w pozyskiwaniu, zarządzaniu i rozliczaniu środków unijnych oraz liczne ekspertyzy i publikacje.

Misją Forest Consulting Center jest zintegrowanie środowiska naukowego z biznesem i przedsiębiorczością, rynku leśnego i drzewnego, leśnictwa polskiego z leśnictwem międzynarodowym.

FCC jest wyjściem na przeciw oczekiwaniom środowiska przedsiębiorców skupionych wokół branży leśnej i drzewnej, w celu wzajemnej wymiany doświadczeń i dbania o wspólne interesy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Edukacja Nauka > Szkolenia