Katalog Stron WWW

 
 

Piece kominkowe Art-A

Opis Piece kominkowe Art-A Art-A - piece kominkowe, piece wolnostojące: nowoczesne, rustykalne, z płaszczem wodnym. Sprawdź nasze galerie z cenami...Ogień w domu roztacza specyficzną aure. Sprawia , że nie tylko jest cieplej, ale też bardziej przytulnie.
W ścisłej kooperacji z rzemiosłem i sporym doświadczeniem wykształciliśmy w firmie Art-A zasady, które dokumentują odpowiedzialne dążenie do coraz wyższej jakości. W ten sposób dochodzi do połączenia tego co technicznie możliwe i nowoczesne, z tym co tradycyjne i wypróbowane
Url http://www.piece-kominkowe.com.pl
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie
Słowa kluczowe piece kominkowe
Data dodania May 14, 2010
ID linku 6599
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie

Krakowska firma EUROKOM oferuje rzetelną kooperację przedsiębiorstwom zainteresowanym kominkową techniką grzewczą. EUROKOM dystrybuuje wszelakiego rodzaju oraz gabarytu wkłady kominkowe (i wkłady do pieców, piece kominkowe wolnostojące lub obudowy z kafli oraz kamienia naturalnego) kontrahentom w każdym położeniu naszego kraju a także na terenie całej Europy. Firma dysponuje przyciągającymi pakietami cenowymi oraz nadzwyczajnie okazałym wyborem produktów, zmagazynowanych w rozbudowanej przestrzeni magazynowej. Wielce wykwalifikowana załoga EUROKOM ośmiela do zapoznania się z uzupełniającymi szczegółami przez stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Dom Wnętrze > Kominki
Robur to lider w produkcji urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych zasilanych gazem. Sukces firmy jest oparty na inwestycjach w wiedzę oraz infrastrukturę badawczą. Nasze pompy ciepła dorównują tym najlepszym na świecie! W naszej ofercie można znaleźć także niezawodne systemy grzewcze, które spełniają wszelkie normy. Najważniejszą osobą w naszej firmie jest Klient - gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz obsługi.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
ZBIORNIKI dla każdej branży EURO-TERM Grudziądz

Siłę EURO-TERM stanowi każdy zadowolony klient, którego cenne uwagi związane z eksploatacją naszych produktów przyczyniają się do dalszego rozwoju produktu. Obecnie możemy się pochwalić ponad tysiącem zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszej szerokiej oferty. Wysoka jakość produktów w połączeniu z rozsądną ceną oraz elastyczność wobec indywidualnych oczekiwań każdego Klienta to droga, którą zmierza EURO-TERM.

Zbiorniki ciśnieniowe oferowane przez EURO-TERM, swoje zastosowanie znajdują w ciepłownictwie, chłodnictwie, wodociągach, instalacjach przemysłowych.
W nasze zbiorniki zaopatrujemy dużych i małych odbiorców: hurtownie, instalatorów, inwestorów oraz osoby prywatne.

W naszej rozbudowanej ofercie znajdą Państwo m.in.:

zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe, ( stalowe, ocynkowane, nierdzewne, emaliowane, epoksydowe)
zasobniki / stabilizatory ciepłej wody,
zbiorniki buforowe / akumulacyjne,
hydrofory,
zbiorniki na czynniki chłodnicze: amoniak, freon, (poziome oddzielacze cieczy, zbiorniki termosyfonowe, oleju, chłodnice międzystopniowe)
filtroodmulniki,
odmulacze siatkowo-inercyjne (sieciowe),
sprzęgła hydrauliczne,
wymienniki ciepła – rurowe typ JAD oraz płytowe skręcane i lutowane
zbiorniki sprężonego powietrza / wyrównawczy,
zbiorniki oczyszczarek strumieniowych (zbiorniki piaskarek)
separatory powietrza,
poziome podgrzewacze wody,
rozdzielacze,
zbiorniki kondensatu,
zbiorniki glikolu / wody lodowej,
rurki manometryczne,
konstrukcje stalowe,

Z pomocą fachowej obsługi dobierzesz produkty optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb.
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 15:00.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł > Metale
Klimatyczne kominki dodadzą uroku w każdym domu. Profesjonalny montaż oraz fachowa obsługa jest zagwarantowana przez hark-kominki.pl – kominki Warszawa. Ponad 39 letnia firma zapewni Państwu najwyższej jakości kominki w atrakcyjnej cenie. Za każdym produktem firmy naszej firmy stoi odpowiedzialność, zaangażowanie, wiedza specjalistyczna oraz rzemieślnicze i techniczne umiejętności każdego pracownika. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Gwarantujemy najwyższej jakości kominki w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Sofath to firma oferująca innowacyjne systemy grzewcze. Pompy ciepła Sofath zapewniają ekologiczne oraz energooszczędne ogrzewanie. Obecnie Sofath jest jedyną firmą w tym sektorze posiadającą podwójny certyfikat ISO 9001 oraz ISO14001 który jest gwarancją wysokiej jakości oraz dbałości o środowisko.W 2006 roku firma Sofath otrzymała nagrodę Janus de L’industrie za swoją geotermiczną pompę ciepła, a w 2010 roku utworzony został departament marki Sofath w strukturze De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. Serdecznie zapraszamy!!!
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Budownictwo > Pompy ciepła