Katalog Stron WWW

 
 

Usługi księgowe Warszawa

Opis Usługi księgowe Warszawa Nasze biuro rachunkowe działa od 1998 roku. Usługi księgowe prowadzimy dla 120 firm zatrudniamy 16 osób bardzo dobrze wykwalifikowanych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w finansach współpracujemy z ekspertami z dziedziny prawa. Zapewniamy pełną obsługa księgowości firmy, rozwiązywanie bieżących i zaległych problemów księgowych, pomoc przy wnioskach kredytowych, wszystkie formalności w Urzędach. Dla przyszłych klientów pomoc w założeniu firmy.
Url http://www.fkwadrat.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowość   usługi   biuro rachunkowe Warszawa   księgowość Warszawa
Data dodania May 5, 2009
ID linku 664
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Profesjonalne biuro rachunkowe Vero zaprasza. Z bogatym doświadczeniem księgowa poleca wysokiej jakości usługi księgowe - nasza specjalizacj to najwyższa jakość usług i konkurencyjne ceny. Biuro rachunkowe prowadzi indywidualne rozliczenia podatkowe oraz rozliczenia dla podmiotów gosp. pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej i sporządzanie deklaracji podatkowych. Wysokiej jakości usługi księgowe - księgowość Warszawa, Białołęka, Tarchomin, Targówek, Łomianki, woj. mazowieckie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kognitariat - to nowoczesne i profesjonalne biuro księgowo-podatkowe z Warszawy, które zapewnia kompleksowe wsparcie dla firm. Nasi wykwalifikowani specjaliści nie tylko zajmą się prowadzeniem wszelkich formalności związanych z prowadzeniem spółek czy działalności, ale także reprezentują klientów w różnych urzędach. Prowadzimy księgowość, rozliczamy płace, załatwiamy sprawy kadrowe i sporządzamy różne dokumenty i raporty finansowe dla służb zarządzających firmą. Dodatkowo biuro Kognitariat zajmuje się doradztwem podatkowym oraz interpretowaniem prawa podatkowego - nasze uzasadnienia pozwoliły wielu klientom wygrać spory z urzędem skarbowym. Kognitariat wyróżnia się także nowoczesnym podejściem do klienta. U nas klient jest nie tylko traktowany indywidualnie, ale także może skorzystać z e-księgowości, czyli platformy on-line, dzięki której ma stały podgląd realizowanych usług i wszystkich danych swojej firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Prowadzenie księgowości to bardzo odpowiedzialne zadanie, jeśli w naszej nowej firmie nie posiadamy wykwalifikowanego księgowego, a sami nie czujemy się na sile aby podjąć się tego zadania, najlepszym sposobem jest przekazanie tej pracy firmie, która się w tym specjalizuje, jak biuro rachunkowe Praga Południe. Będziemy mieli pewność, że w nasze dokumenty nie wkradną się żadne nieprawidłowości. Dziś wielu właścicieli firm nie podejmuje się samodzielnie prowadzenia finansów. Nie zatrudniają również pracowników księgowości tylko zgłaszają się do wyspecjalizowanych biur, jak np. biuro rachunkowe Praga Północ. Pozwala to nie tylko uniknąć błędów, a co się z tym wiąże możliwej odpowiedzialności karnej, ale także zaoszczędzić czas i koszty oraz skoncentrować się na rozwoju firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Anmar to biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej osób prawnych i osób fizycznych. Biuro Anmar to wykwalifikowana i doświadczona kadra, dzięki czemu klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i usługi księgowe na najwyższym poziomie. W ofercie biura Anmar znajdują się m.in. pełna księgowość- księgi rachunkowe, sprawozdania finansowe, przygotowanie bilansu spółki, rachunek zysków i strat, doradztwo podatkowe, jak również prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sprawy kadrowo-płacowe, rozliczenia ZUS oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
W Szczecinie mieści się, działające od 2005 roku, Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego. Prowadzona aktywność otacza obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Księgowy kieruje księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, rejestry VAT, ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia. Co więcej przygotowuje deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe oraz statystyczne na potrzeby GUS. Można tu także uzyskać kompetentne rady w kwestiach związanych z rachunkowością i podatkami. Wszelkie dokumenty dostarcza do urzędu. Oferta jest zaadresowana do osób prywatnych oraz firm. Jeśli interesują Państwa szczegółowe wiadomości na temat aktywności to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe