Katalog Stron WWW

 
 

Usługi księgowe Warszawa

Opis Usługi księgowe Warszawa Nasze biuro rachunkowe działa od 1998 roku. Usługi księgowe prowadzimy dla 120 firm zatrudniamy 16 osób bardzo dobrze wykwalifikowanych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w finansach współpracujemy z ekspertami z dziedziny prawa. Zapewniamy pełną obsługa księgowości firmy, rozwiązywanie bieżących i zaległych problemów księgowych, pomoc przy wnioskach kredytowych, wszystkie formalności w Urzędach. Dla przyszłych klientów pomoc w założeniu firmy.
Url http://www.fkwadrat.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowość   usługi   biuro rachunkowe Warszawa   księgowość Warszawa
Data dodania May 5, 2009
ID linku 664
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe Rzeszów - Rachmistrz zrzesza specjalistów z dziedziny finansów, rachunkowości, zarządzania oraz podatków, proponując usługi w zakresie: księgowość dla firm, ewidencja pracownicza, doradztwo podatkowe. Celem przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie wszechstronnego doradztwa rachunkowo-finansowego oraz gospodarczego wszystkim zainteresowanym firmom. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Biuro rachunkowe Biuro na Start zostało stworzone z zamiarem świadczenia usług gronie osób, które każdego miesiąca podejmuje decyzję o otwarciu własnej firmy, spółki lub działalności gospodarczej.
Mamy świadomość, iż większość z tych osób ma częste problemy z rejestracją działalności lub spółki i brakiem wiedzy podatkowej. właśnie im oferujemy kompleksowe wsparcie księgowe.
Nasze biuro rachunkowe prowadzi preferencyjne warunki dla swoich produktów księgowych dla nowych firm.
Pierwsze 3 miesiące oferujemy usługi rachunkowe za 1zł plus VAT.
W kolejnych okresach proponujemy współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach ustalanych indywidualnie w zależności od potrzeb każdej firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro księgowe oferujące usługi rachunkowe na terenie Krakowa oraz okolic, zapewniające rzetelną pomoc w rejestrowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczych. Dodatkowo nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w audytach podatkowych świadcząc pełną obsługę w tym zakresie. Joka gwarantuje terminowe wykonywanie wszelkich zleconych obowiązków. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Założona przez aktuariuszy spółka Prospecto istnieje na rynku od 2000 roku i jest obecnie jedną z najbardziej doświadczonych polskich firm zajmujących się doradztwem aktuarialnym.
Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego i profesjonalnego wsparcia aktuarialnego dopasowanego do indywidualnych wymagań.

Oferujemy szeroki zakres usług aktuarialnych dla podmiotów spoza rynku ubezpieczeniowego. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu zobowiązań wynikających z tytułu dodatkowych, pozapłacowych świadczeń należnych pracownikom (nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalno - rentowe i pośmiertne oraz deputaty węglowe, ulgi w odpłatnościach za energię czy przejazdy). Wszystkie prowadzane przez aktuariuszy wyliczenia są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości.

O naszym profesjonalizmie świadczyć może wykonanie ponad 1 000 wycen oraz blisko 500 zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników, jak i mniejsze firmy oferujące pracę kilkunastu osobom.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Consulting
Spółka AKW w ramach biura rachunkowego prowadzi obsługę księgowo-podatkową i płacową dla wszystkich rodzajów podmiotów gospodarczych. Zapewniamy swoim klientom korzystanie z rozległej wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów w dziedzinie rachunkowości i podatków. W związku z tym otrzymują oni pewność przestrzegania przepisów podatkowych. Współpracujemy z kancelarią prawną i doradcą podatkowym
co zapewnia profesjonalne wykonanie naszych usług.
Współpracujemy także z firmą leasingową oraz bankami.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe