Katalog Stron WWW

 
 

Oczyszczanie ścieków

Opis Oczyszczanie ścieków Oczyszczalnie ścieków - serwis poświęcony tematyce ochrony środowiska. Dowiesz się tutaj między innymi o przydomowych oczyszczalniach ścieków i oczyszczalniach biologicznych. Pomożemy Ci poznać zagadnienia związane z tym tematem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem i polecanymi ofertami.
Troska o środowisko naturalnie jest obecnie tematem numer jeden, zatem pragniemy zachęcić Państwa, poprzez niniejszy serwis, do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami zapobiegania jego degradacji. Jednym z coraz popularniejszych sposobów ochrony środowiska jest budowa ekologicznych oczyszczalni ścieków.
Oczyszczalnia jest zbiorem urządzeń neutralizujących zanieczyszczenia. Najpopularniejszymi typami oczyszczalni ścieków są obecnie oczyszczalnie przydomowe oraz biologiczne. Szczegółową specyfikację znajdą Państwo w zakładce ”oczyszczalnie”. Gorąco zachęcamy by zapoznać się z publikowanymi tam informacjami. Oczyszczalnia ścieków jest bowiem inwestycją w przyszłość nie tylko własną, ale i następnych pokoleń.
Url http://www.oczyszczalnie-sciekow.eo24.eu
Kategoria Budownictwo
Słowa kluczowe oczyszczalnie ścieków   przydomowe oczyszczalnie ścieków   oczyszczalnie biologiczne
Data dodania May 21, 2010
ID linku 6711
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Jeśli szukacie Państwo doskonałej klasy gotowych elementów betonowych, to znaleźliście się Państwo we właściwym miejscu. Polecamy Państwu elementy prefabrykowane do budowania stropów, jak i małej architektury. Nasze elementy świetnie sprawdzają się przy budowie dróg, jak również sieci wodno-kanalizacyjnych. Oferowane przez nas elementy świetnie nadają się do dzisiejszego budownictwa. W naszej ofercie mamy również beton towarowy. Zadowolenie nabywców przekładamy ponad wszystko, wiec jeśli elementy z betonu, to tylko u nas.
Kategoria:   Budownictwo

2. Rawicz

Kowalscy Rawicz - fabryka okien i drzwi. Sprzedaż w miastach: Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin. W ofercie parapety, witryny sklepowe, okiennice, drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne. Firma oferuje okna sosnowe, okna dębowe - okna zabytkowe i skrzynkowe. Zapraszamy - ogrody zimowe, okna Kraków, Poznań i Rawicz. Sprawdź i zobacz co polecamy - schody drewniane, okna z meranti, modrzewia, mahoniu oraz okna zabytkowe, sosnowe, dębowe, zabytkowe i okna skrzynkowe drewniano-aluminiowe.Kowalscy Rawicz - fabryka okien i drzwi. Sprzedaż w miastach: Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin. W ofercie parapety, witryny sklepowe, okiennice, drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne. Firma oferuje okna sosnowe, okna dębowe - okna zabytkowe i skrzynkowe. Zapraszamy - ogrody zimowe, okna Kraków, Poznań i Rawicz. Sprawdź i zobacz co polecamy - schody drewniane, okna z meranti, modrzewia, mahoniu oraz okna zabytkowe, sosnowe, dębowe, zabytkowe i okna skrzynkowe drewniano-aluminiowe.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Okna
Budownictwo > Drzwi
Nasza firma oferuje szeroki zakres usług hydraulicznych. Hydrauliką zajmujemy się od wielu lat, posiadamy niezbędne do wykonywania zawodu uprawnienia i doświadczenie. Podejmujemy się typowych usług hydraulicznych, jak usuwanie awarii hydraulicznych a także prace remontowo-wykończeniowe. Nasze usługi świadczymy w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Głównym przedmiotem naszej działalności jest montaż instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wodno kanalizacyjnych. Montujemy także instalacje grzewcze, gazowe, sanitarne, kotły, kotłownie olejowe i gazowe. Polecamy i instalujemy przede wszystkim sprawdzone produkty firm takich jak Vaillant czy Junkers.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Firma GAB-POL profesjonalnie i kompleksowo wykona izolację metodą natrysku pianką poliuretanową. Firma działa na polskim rynku od 2011, a założona została w Niemczech w 2007 roku. Za sprawą wieloletniej praktyki, jak i znakomitych umiejętności personelu, jest w tej chwili liderem wśród konkurencyjnych firm. Swoje usługi realizuje terminowo i w bardzo satysfakcja cenach, co czyni GAB-POL najchętniej wybieraną przez klientów firmę. W rozbudowanej ofercie znajdują się izolacje budynków mieszkalnych, obiektów inwentarskich, hal produkcyjno-przemysłowych i chłodni. Realizowane są metodą natrysku z zastosowaniem urządzeń wysokociśnieniowych. Jest to aktualnie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie izolacyjne w porównaniu z ówczesnymi sposobami dociepleń wełną mineralną czy tez styropianem. Więcej informacji można wyszukać na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
WP Developer jest firmą deweloperską działającą w województwie dolnośląskim. Jej główną specjalnością jest budowa domów jednorodzinnych. Najnowsza inwestycja to zespół 14 domów szeregowych w Dobrzykowicach pod Wrocławiem na Osiedlu Fiołkowym. Jej atutem jest doskonała lokalizacja, zapewniająca szybki dojazd do miasta, a jednocześnie ciszę, spokój, tereny zielone na wyciągnięcie ręki. Szeregowce pod Wrocławiem spełnią marzenie wielu osób o własnym domu z ogródkiem.
Kategoria:   Budownictwo