Katalog Stron WWW

 
 

Grafik komputerowy

Opis Grafik komputerowy Personalne portfolio wszechstronnego grafika, który zajmuje się tworzeniem stron internetowych, logotypów wektorowych, fotomanipulacjami (fotomontażami) i wieloma innymi sferami grafiki komputerowej, jak również kodowaniem swoich prac. Umie obsłużyć mnogość aplikacji z pakietu Adobe oraz Corel. Zawsze poszukuje nowych wyzwań graficznych oraz jest otwarty na współpracę. Uczestniczy w wielu projektach dotyczących różnych dziedzin, od game developingu po webmastering.
Url http://voythas.com
Kategoria Internet > Projektowanie stron
Słowa kluczowe grafik   artysta grafik   grafik komputerowy   portfolio   photoshop   grafika   zlecenia graficzne
Data dodania May 24, 2010
ID linku 6851
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Projektowanie stron

Jesteśmy grupą ludzi dla których wirtualny świat - Internet jest równie ważny co świat nas otaczający. Naszym klientom oferujemy rozwiązania, które spełniają aktualne wymagania stawiane serwisom internetowym (xhtml, projektowanie w CSS bez użycia tabel). Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im informacji. Internet to przyszłość, a my Cię w nią zabierzemy.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Internet > Pozycjonowanie
Głównym przedmiotem działalności firmy editWEB jest projektowanie i tworzenie stron www, serwisów internetowych dla firm i osób prywatnych na platformie editWEB CMS. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na szybkie terminy i profesjonalne wykonanie, a przy tym na ciekawe promocje i bardzo konkurencyjne ceny. Siedziba firmy znajduje się w Iwoniczu nie daleko Krosna w województwie podkarpackim.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > CMS
Dziś wiele osób zakłada własne fora ale w większości nie mają one przyszłości m.in. ze względu na brak odpowiedniego wyglądu, który przyciągnął by użytkowników. Na naszej stronie znajdziesz wiele ekskluzywnych skórek na Twoje forum oparte o silnik MyBB. Oferujemy zarówno wysokiej jakości darmowe motywy jak i specjalne style za niewielką cenę opłatą SMS'em. Opcjonalnie można u nas zamówić szablon o profesjonalnym wyglądzie i zgodnym z najnowszymi standardami kodzie.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Agencja Interaktywna Exception – ang. wyjątek – to dynamiczny zespół profesjonalistów, który od lat świadczy usługi w zakresie promocji w Internecie. Uważamy, że niezależnie od złożoności realizowanego przez nas projektu, powinien on być wykonany przy pomocy najbardziej zaawansowanych technologiach. Tworząc systemy internetowe zostaliśmy docenieni przez firmy produkcyjne, deweloperskie, odzieżowe, które swoim zasięgiem obejmują cala Polske jak: JaksBud, 4YOU, Oneill, Wercom, Aris.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Jak zakładasz stronę internetową może istnieć mały szkopuł, skąd wziąć design? Jeżeli nie zamierzasz tworzyć i nie planujesz wydawać kilkuset złotych na szablonik serwisu www możesz wykorzystać szablony stron internetowych za darmo, a jest to w portalu websik.com. Dzięki temu serwisowi pobierzesz gotowe oraz unikalne, szablony xhtml/css do wykorzystania na swoim serwisie absolutnie darmowo. Teraz nie jest obowiązkiem trudzić się żeby stworzyć wygląd w programach i pocić się nad rozstawieniem szpalt na portalu. Wykorzystaj w tym darmowe szablony html.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Internet > Strony www