Katalog Stron WWW

 
 

Sala zabaw dla dzieci Warszawa

Opis Sala zabaw dla dzieci Warszawa Strona firmy reklamującej się jako sala zabaw dla dzieci Warszawa. Gwarantujemy kilka różnych sal, możliwość zorganizowania przyjęcia oraz stałą opiekę wykwalifikowanego personelu. Czas spędzony z nami to dla Państwa pociech wspaniałe chwile. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i skorzystania z usług firmy.bGwarantujemy pociechom dbrą zabawe.
Url http://www.fikoland.waw.pl
Kategoria Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Słowa kluczowe sala zabaw dla dzieci warszawa
Data dodania May 5, 2009
ID linku 686
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Hobby Rozrywka > Dla dzieci

Strona otogry.pl to serwis z dużą ilością darmowych gier dla dzieci. Znajdziemy tam również gry dla dziewczyn, ubieranki, gry akcji czy gry logiczne. Wszystko z polskimi opisami, starannie dobrane. Każdą grę można dodać do listy ulubionych i ocenić, jak również zasugerować własną. Zgromadzone materiały dostarczą rozrywki na bardzo długo. Dzięki codziennym aktualizacjom jest do czego wracać. Jeśli chcesz się odprężyć po szkole lub dniu pełnym pracy to ta strona jest dla Ciebie.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Komputery > Gry
Sala Zabaw dla Dzieci w Galerii Emka jako trzecia sala zabaw dla dzieci w Polsce i pierwsza w Koszalinie od ponad 15 lat oferuje dzieciom w wieku od 1 – 10 lat moc niezapomnianych wrażeń, a rodzicom chwilę wytchnienia przy kawie i świeżej prasie. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam stworzyć salę zabaw, która jest bezpieczna, ciekawa i w rozmiarach, pozwających dzieciom wyhasać się do woli, a z drugiej strony czuć się dostrzeżonym przez rodziców.

W pełni klimatyzowanym salonie zabaw dzieci mają okazję przeżyć wspaniałą przygodę w dwupoziomowym gąszczu lin, trampolin, rur oraz trapów, przebiec się po ruchomym moście czy przejechać pojazdem policji oraz quadem a na koniec wskoczyć do basenu z kolorowymi kuleczkami. Panie z obsługi czuwają nad bezpieczeństwem milusińskich w sali zabaw a w razie potrzeby zorganizują im także zawody czy konkursy oraz zapoznają z innymi maluchami.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie

3. Bajki

Wiele ciekawych i przede wszystkim darmowych bajeczek dla dzieciaków. Podzieliliśmy je wszystkie do odpowiednich kategorii, tak aby dziecko nie miało żadnego problemu w ich odnalezieniu. Mamy blisko dwieście pięćdziesiąt bajek, dopasowanych do dwudziestu kategorii. Znajdziemy tu między innymi bajki Bolek i Lolek, Myszka Miki, Smerfy, Disneya i wiele innych. Dzieciaki mogą komentować każdą z bajek bez konieczności rejestrowania się na naszej stronie. Możemy również bajki oglądać na pełnym ekranie. Przynajmniej kilka razy w tygodniu dodajemy nowe bajki online na naszą stronkę.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Hobby Rozrywka > Hobby
Fitness-park.pl jest to sklep online zawierający w swojej ofercie produkcję sal i zabaw dla dzieci. Doświadczeni pracownicy zaprojektują doskonały plac zabaw na podstawie oczekiwań klienta oraz wielkości lokalu bądź placu zewnętrznego. Dodatkowo w czasie trwania gwarancji przysługuje bezpłatny serwis i ewentualna naprawa danego placu. Ten wirtualny sklep posiada w ofercie także zabawki i akcesoria niezbędne do zabawy na owym placu na przykład: zamki, domki, huśtawki, trampoliny i baseny.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Strona firmy reklamującej się jako sala zabaw dla dzieci Warszawa. Gwarantujemy kilka różnych sal, możliwość zorganizowania przyjęcia oraz stałą opiekę wykwalifikowanego personelu. Czas spędzony z nami to dla Państwa pociech wspaniałe chwile. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i skorzystania z usług firmy.bGwarantujemy pociechom dbrą zabawe.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Dla dzieci