Katalog Stron WWW

 
 

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Powyższe rodzaje kontaktów umożliwia specjalna, bezpieczna platforma, która nie wymaga żadnego instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystkie kontakty odbywają się z poziomu Twojej przeglądarki. Są one bezpieczne i szyfrowane.

W kwestii płatności współpracujemy z najlepszymi. Platforma platnosci.pl gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Gwarantujemy Ci anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy.
Url http://www.bebia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online  
Data dodania May 5, 2009
ID linku 693
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM - rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy nas energia intelektualna, zapał, zainteresowania artystyczne i fascynacja Człowiekiem. Zapraszamy na naszą strone internetową. Znajduje się na niej pełna oferta naszego ośrodka.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnej pomocy psychologicznej oraz udzielaniem wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia indywidualna służy rozwojowi i jest nastawiona na przebudowę osobowości, jej celem jest zmiana osoby która w niej uczestniczy. Terapia grupowa to cykl regularnych spotkań w grupie terapeutycznej, przeznaczony dla osób które doświadczają różnorakich kłopotów w relacjach z ludźmi, związkach z bliskimi, rodziną. Prowadzimy również poradnictwo psychologiczne oraz poradnictwo dla małżeństw i par.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda
Psycholog może zajmować się świadczeniem różnorakich usług. Jednym z zakresów działania psychologa jest tak zwana interwencja kryzysowa. Tego rodzaju usługi udzielane są zazwyczaj w ośrodkach interwencji kryzysowej. Możliwe jest jednak również świadczenie usług z zakresu interwencji kryzysowej w prywatnych gabinetach psychologicznych. Psycholog, który podejmuje się pracy w tej dziedzinie ma za zadanie przede wszystkim otoczyć opieką osobę, która znalazła się w trudnej sytuacji. Jego zadaniem jest wentylowanie emocji osoby, co ma zapobiegać takim drastycznym krokom jak próby samobójcze. Podczas spotkania z psychologiem osoba ma poczuć się ważna. Musi mieć przede wszystkim poczucie, że ktoś nad nią czuwa.
Jeżeli nie radzisz sobie w życiu i czujesz że wszystko Cię przerasta skontaktuj się z Dagmarą Woją z Wrocławia z Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Blog psychologiczny. Prezentuje regularnie aktualizowane, najbardziej interesujące ciekawostki dotyczące psychologii, neuropsychologii, ludzkiego mózgu. Wśród dziesiątek fascynujących, bogato ilustrowanych i napisanych prostym, przystępnym językiem artykułów możemy znaleźć między innymi przykłady i opisy iluzji optycznych, informacje o nieprawdopodobnych eksperymentach psychologicznych, chorobach psychicznych i urojenach. Każdy odwiedzający może samodzielnie skomentować wszystkie treści, dodając własne uwagi i spostrzeżenia. Ponadto serwis wyróżnia się bardzo przejrzystą i estetyczną oprawą graficzną.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Internet > Blogi
Psychologia - to główna tematyka naszego portalu. Aktualności z dziedziny pscyhologii i nie tylko. W ofercie naszego serwisu testy psychologiczne, psychotesty, testy na inteligencje. Sprawdź swoje mocne i słabe strony, zobacz jakie masz wady a jakie zalety, ujrzyj swój wskaźnik inteligencji, poczytaj porady i dowiedz się jakie masz predyspozycje zawodowe. Zapraszamy na naszą stronę www w celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i bezpośredniego wypełnienia testów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Internet > Portale