Katalog Stron WWW

 
 

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Powyższe rodzaje kontaktów umożliwia specjalna, bezpieczna platforma, która nie wymaga żadnego instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystkie kontakty odbywają się z poziomu Twojej przeglądarki. Są one bezpieczne i szyfrowane.

W kwestii płatności współpracujemy z najlepszymi. Platforma platnosci.pl gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Gwarantujemy Ci anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy.
Url http://www.bebia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online  
Data dodania May 5, 2009
ID linku 693
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Od kilku lat pracujemy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Czas ten ubogacił nas w wiele doświadczeń, spostrzeżeń i pomysłów. Przyniósł też wiele zmian. Jeszcze kilka lat temu pomoc psychologiczna, terapeutyczna wydawała się ludziom dziwna, tajemnicza, niedostępna.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie
Warsztaty rozwojowe, terapia psychologiczna - SOS CTSR - Sopocki Ośrodek Specjalistyczny - Centrum terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. TSR Terapeuta Sopot, Gdańsk, Gdynia - Pomagamy w takich sytuacjach jak: depresja, uzależnienia, problemy w komunikacji z innymi, depresja, zaburzenia jedzenia, stres i lęki, kryzysy życiowe, problemy psychiatryczne. Terapia par indywidualna i terapia rodzinna - pomoc psychologiczna, szkolenia. Grupa wsparcia zaprasza - Grupy wsparcia SOS CTSR.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Centrum Rozwoju Psychologicznego jest Niepublicznym Ośrodkiem specjalizującym się w psychoterapii, psychoedukacji, pomocy psychologicznej oraz rekrutacji pracowników (z użyciem testów psychologicznych). Świadczymy pomoc psychologiczną dla osób indywidualnych (młodzieży, dorosłych) oraz grup. Nasz zespół stanowią psycholog i psychoterapeuta o specjalizacji klinicznej. Zapraszamy klientów z miasta Wrocław i jego okolic. Gwarantujemy dyskrecję i fachową pomoc.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Psychoterapia jest procesem służącym lepszemu zrozumieniu siebie i umożliwia uzyskania wgląd w siebie. Otwiera możliwość poznania tego co jest poza naszą świadomością i daje możliwość dokonywania głębszych zmian.
Badania naukowe potwierdzają bardzo dużą skuteczność psychoterapii,a medycyna także docenia jej efektywność w leczeniu wielu zaburzeń.
W trakcie psychoterapii masz możliwość dotrzeć do źródeł cierpienia i rozpoznać głęboko ukryte przyczyny, przeżycia i obawy.
Jeśli są Państwo zdecydowani na konsultacje w gabinecie dobrego psychoterapeuty systemowego w Warszawie to zapraszam do gabinetu Psycholog Jolanty Szczepaniak na Muranowie.
Pani Psycholog udziela konsultacji w zakresie:
- terapia par
- terapia rodzin
- terapia uzależnień
- diagnoza psychologiczna
diagnoza zawodowa
W trakcie naszych spotkań terapeutycznych podejmiemy walkę z trapiącym kryzysem.
Więcej informacji znajdą Państwo na www.szczepaniak-psychology.eu
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Medycyna
Anna Słaboń jest wykształconym psychologiem dziecięcym oferującym pomoc i wsparcie rodzicom oraz dzieciom w budowaniu szczęśliwej relacji. W ofercie znajdują się spotkania i konsultacje z psychologiem uczące jak rozmawiać z dzieckiem, jak radzić sobie z trudnymi emocjami oraz jak należy działać w sytuacjach konfliktowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia