Katalog Stron WWW

 
 

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Powyższe rodzaje kontaktów umożliwia specjalna, bezpieczna platforma, która nie wymaga żadnego instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystkie kontakty odbywają się z poziomu Twojej przeglądarki. Są one bezpieczne i szyfrowane.

W kwestii płatności współpracujemy z najlepszymi. Platforma platnosci.pl gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Gwarantujemy Ci anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy.
Url http://www.bebia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online  
Data dodania May 5, 2009
ID linku 693
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Egzorcyzmy, duchy i inne nadprzyrodzone moce - egzorcyści a wśród nich egzorcysta Wanda Prątnicka: magister psychologii. Duchy to niewątpliwie istoty które wcześniej były ludźmi a po śmierci nie zdecydowały się na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Można powiedzieź że opętanie przez duchy zdecydowanie może być przyczyną wielu niemiłych doświadczeń. Dzieje się tak z powodu wielu różnych przyczyn. Egzorcysta zaprasza do kontaktu - egzorcyzmy, opętanie, duch, nawiedzenie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Gabinet psychologiczny - psycholog Tomasz Furgalski. Psychologia, pomoc psychologiczna, terapia i psychoterapia Łódź, tutaj uzyskasz porady psychologiczne w Łodzi. Moja specjalność to także coaching.
Chcesz poprawić swoje życie? Chcesz osiągać bliskość?Chcesz produktywnie pracować? Zapraszamy! Wybierz jedną z naszych propozycji!Jeśli szukasz czegoś specjalnego lub nie wiesz, na co się zdecydować, napisz do nas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Szukasz dobrego ośrodka leczenia uzależnień? Chcesz rozpocząć leczenie i musisz mieć pewność, że zostanie zapewniona Ci dyskrecja? Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej klinki. Oferujemy komfortowe warunki, profesjonalną terapię składającą się z kilku etapów i dostęp do Internetu. W naszych pokojach są łazienki, trzy razy w tygodniu zapewnimy Ci także możliwość skorzystania z basenu oraz sauny i siłowni z salą fitness. Musisz także wiedzieć, że nasz ośrodek położony jest niedaleko Krajobrazowego Parku Kaszubskiego, a takie okoliczności przyrody na pewno sprzyjają leczeniu. Przekraczając próg naszego ośrodka będziesz mógł zasięgnąć opinii psychoterapeutów i w każdej chwili będziesz mógł liczyć na ich pomoc. Wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń i damy cenne wskazówki, jak postępować na przykład w chwilach słabości.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Strona wrocławskiego gabinetu psychoterapii. Psychoterapia depresji, zaburzeń nastroju, depresji, terapia dla rodzin, par, małżeństw oraz dzieci, jak również ocena rozwoju emocjonalnego, porady i diagnoza cech osobowości. W gabinecie czekają na Państwa doświadczeni terapeuci, psycholodzy oraz psychoterapeuci. W praktyce zawodowej kierują się wymogami przyjętymi przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracują w nurcie psychodynamicznym. W trosce o najlepszą jakość pracy z pacjentami swoje działania regularnie poddają ocenie Superwizorów PTP. Serdecznie zapraszamy na konsultacje.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Medycyna
We Wrocławiu mieści się gabinet psychologiczny kierowany przez doświadczonego, certyfikowanego psychoterapeutę- Ewę Sobieszek. Mam duże doświadczenie w wykorzystywaniu terapii Gestalt w różnorodnych przypadkach. Wszyscy moi Klienci mogą liczyć na moje zobowiązanie i indywidualne traktowanie. Podstawą skutecznej terapii jest zaufanie między osobą potrzebującą pomocy a psychoterapeutą, dlatego dbam o to, tak aby w moim gabinecie każdy mógł poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Terapia Gestalt polega w skrócie na wspólnym z terapeutą odkrywaniu, przepracowywaniu i zamykaniu wydarzeń z przeszłości, które stale maja wpływ na życie i funkcjonowanie danej osoby. Terapia ta przynosi korzystne efekty w wielu problemach związanych ze stałym działaniem stresu, złymi relacjami z otoczeniem i innymi. Zapraszam na stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia