Katalog Stron WWW

 
 

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Powyższe rodzaje kontaktów umożliwia specjalna, bezpieczna platforma, która nie wymaga żadnego instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystkie kontakty odbywają się z poziomu Twojej przeglądarki. Są one bezpieczne i szyfrowane.

W kwestii płatności współpracujemy z najlepszymi. Platforma platnosci.pl gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Gwarantujemy Ci anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy.
Url http://www.bebia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online  
Data dodania May 5, 2009
ID linku 693
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Blog psychologiczny. Prezentuje regularnie aktualizowane, najbardziej interesujące ciekawostki dotyczące psychologii, neuropsychologii, ludzkiego mózgu. Wśród dziesiątek fascynujących, bogato ilustrowanych i napisanych prostym, przystępnym językiem artykułów możemy znaleźć między innymi przykłady i opisy iluzji optycznych, informacje o nieprawdopodobnych eksperymentach psychologicznych, chorobach psychicznych i urojenach. Każdy odwiedzający może samodzielnie skomentować wszystkie treści, dodając własne uwagi i spostrzeżenia. Ponadto serwis wyróżnia się bardzo przejrzystą i estetyczną oprawą graficzną.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Internet > Blogi
Warsztaty rozwojowe, terapia psychologiczna - SOS CTSR - Sopocki Ośrodek Specjalistyczny - Centrum terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. TSR Terapeuta Sopot, Gdańsk, Gdynia - Pomagamy w takich sytuacjach jak: depresja, uzależnienia, problemy w komunikacji z innymi, depresja, zaburzenia jedzenia, stres i lęki, kryzysy życiowe, problemy psychiatryczne. Terapia par indywidualna i terapia rodzinna - pomoc psychologiczna, szkolenia. Grupa wsparcia zaprasza - Grupy wsparcia SOS CTSR.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM - rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy nas energia intelektualna, zapał, zainteresowania artystyczne i fascynacja Człowiekiem. Zapraszamy na naszą strone internetową. Znajduje się na niej pełna oferta naszego ośrodka.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Szukasz wsparcia w związku ze swoimi trudnościami? Masz już dość cierpienia i chcesz wreszcie komfortowo poczuć się w codziennym życiu? Może warto spotkać się z psychologiem i przedstawić mu swoją sytuację? Odwiedź opisywaną tu stronę a uzyskasz ciekawe informacje na temat działalności psychologa w Warszawie. Dodatkową usługą oferowaną w gabinecie jest psychoterapia Gestalt. Na stronie podano cennik spotkań oraz wyszczególniono główne problemy w jakich może być przydatna pomoc terapeuty. Nie bądź sam ze swoim problemem, podziel się nim z psychologiem i poznaj nowe możliwości korzystania z własnych zasobów i potencjałów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Coraz więcej osób zaczyna zmagać się z pewnymi chorobami i dolegliwościami psychicznymi. Jeśli i Ty masz takie zmartwienia, jak najszybciej zapisz się do nas na pierwszą wizytę. Podczas niej psycholog Beata Gołębiowska przeprowadzi z Tobą krótki wywiad.

Będziesz mógł opowiedzieć dokładnie o wszystkich swoich problemach. Na ich podstawie psycholog dobierze dla Ciebie idealny sposób leczenia. Gdy więc wybierzesz się do naszego Centrum ze swoim partnerem, będziecie mogli skorzystać ze specjalnej metody leczenia, jaką jest terapia par. To na niej lepiej się ze sobą zapoznacie. Oczywiście możesz skupić się również na swoich indywidualnych problemach. Wtedy psycholog w Gdyni postara się odnaleźć przyczynę Twoich kłopotów. Co więcej, na spotkaniach w Labiryncie zawsze panuje przyjazna, ciepła atmosfera. Nie obawiaj się, że nie dasz rady opowiedzieć o swoich problemach. Na wszystko przyjdzie czas.

Psycholog Beata Gołębiowska postara się tak poprowadzić rozmowę, abyś mógł zajrzeć wgłąb siebie. Być może dostrzeżesz wtedy wcześniej niewidzialne rzeczy. Odnalezienie przyczyny to klucz do sukcesu. Jeśli się z nią zapoznasz, pani psycholog pomoże Ci powrócić do idealnego stanu psychicznego, o jakim zawsze marzyłeś.

Psycholog Beata Załucka-Gosk
ul. Konwaliowa 10, 81-651 Gdynia
tel: 507 621 115
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia