Katalog Stron WWW

 
 

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Powyższe rodzaje kontaktów umożliwia specjalna, bezpieczna platforma, która nie wymaga żadnego instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystkie kontakty odbywają się z poziomu Twojej przeglądarki. Są one bezpieczne i szyfrowane.

W kwestii płatności współpracujemy z najlepszymi. Platforma platnosci.pl gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Gwarantujemy Ci anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy.
Url http://www.bebia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online  
Data dodania May 5, 2009
ID linku 693
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Zajmujemy się leczeniem depresji od wielu lat. i mamy świadomość, iż każdy klient potrzebuje indywidualnego podejścia, które my zapewniamy, podchodząc do każdego chorego na jedyny w swoim rodzaju sposób, dostosowując techniki i sposoby powrotu do zdrowia do każdej osoby indywidualnie. Dlatego też, to nas warto wybrać, jeżeli chcesz wyleczyć depresję. Zachęcamy do zapoznania się z oferta naszego ośrodka już dziś.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Pomagamy każdemu. Nasza psychoterapia Warszawa kierowana jest do osób dorosłych, a także dzieci i młodzieży, z różnego rodzaju problemami, trudnościami emocjonalnymi, w relacjach z drugim człowiekiem, z problemami w życiu osobistym i zawodowym. Psycholog Warszawa zaprasza na spotkania indywidualne krótko- i długoterminowe oraz terapię rodzin i par. Stworzyłyśmy Strefę Zmiany, aby moc towarzyszyć Ci w poszukiwaniu rozwiązań, konstruktywnych zmian w Twoim życiu. Nasz psycholog Warszawa tworzy relację z pacjentem poprzez empatię, życzliwe zrozumienie problemów pacjenta oraz akceptację jego problemów. Kładziemy nacisk na szacunek do drugiego człowieka i na podążanie za nim w odkrywaniu jego emocji. Oferowana przez nas psychoterapia Warszawa pomaga rozpocząć nowe, lepsze życie. Psychoterapia pozwala przyjrzeć się swojemu życiu. To czas konfrontacji, czasem złości oraz wzięcia odpowiedzialności za siebie i swoje życie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Prywatny gabinet w Bolesławcu zaprasza na konsultacje z doświadczonym psychologiem. Pracuje w nim magister psychologii - Anna Kiedel, jaka zrealizowała szkolenia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprawniające do prowadzenia rehabilitacji rodzinnej i terapii psychodynamicznej. W ofercie gabinetu jest terapia indywidualna oraz grupowa. Skorzystać z niej mogą małżeństwa, pary lub rodziny. Prowadzone są spotkania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Psycholog specjalizuje się w psychoterapii osób z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi. Zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta, jednocześnie gwarantując pełną dyskrecję oraz fachową pomoc. Więcej wiadomości mogą Państwo szukać na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się pomaganiem ludziom w trudnych życiowych momentach.
Są wśród nas psycholodzy - psychoterapeuci, terapeuci - specjaliści terapii uzależnień, muzykoterapeuta,
lekarz psychiatra.
Znajdziesz u nas pomoc dla siebie i dla osób sobie bliskich.
Psychoterapia Wrocław, psychoterapia DDA Wrocław, psycholog Wrocław, psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, psychoterapia par, terapia, psychoterapia uzależnień, psychoterapia współuzależnienia, gabinet psychoterapii, gabinet terapii, uzależnienia, diagnoza psychologiczna, lekarz psychiatra, muzykoterapia, terapia Gestalt, Wrocław
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Idea Marshalla Rosenberga znana jako NVC jest znana na świecie już jakiś czas, a do Polski ostatnio wchodzi coraz śmielej. Coraz więcej osób chce poznać się z tym podejściem w komunikacji. Ludzie z różnych dziedzin - biznesu, edukacji, administracji, prawa - doświadczają mocy, jaka siedzi w Porozumieniu bez przemocy. Szczególnie polecam ją rodzicom, którzy chcą mieć dobre relacje z dzieckiem. Poznaj czym jest NVC, sprawdź kalendarz warsztatów i doświadcz zmiany, która głęboko cię dotknie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne