Katalog Stron WWW

 
 

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Powyższe rodzaje kontaktów umożliwia specjalna, bezpieczna platforma, która nie wymaga żadnego instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystkie kontakty odbywają się z poziomu Twojej przeglądarki. Są one bezpieczne i szyfrowane.

W kwestii płatności współpracujemy z najlepszymi. Platforma platnosci.pl gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Gwarantujemy Ci anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy.
Url http://www.bebia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online  
Data dodania May 5, 2009
ID linku 693
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Wielu rodziców uważa, że brak asertywności to plus, gdyż dziecko łatwiej nawiązuje kontakty z innymi ludźmi. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że to właśnie z braku asertywności rodzą się nałogi i uzależnienia. Dobrze jest, jeżeli dziecko w odpowiednich granicach jest asertywne. Pomóc w tym mogą zabiegi u lekarza psychologa. Znajdziesz je u nas.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
W naszym gabinecie psychoterapii Wrocław oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną. W zakresie naszych usług znajduje się psychoterapia indywidualna, konsultacje psychologiczne oraz terapia par. Psychoterapia Wrocław zajmuje się m.in. leczeniem depresji, nerwic, lęków, chorób psychosomatycznych i uzależnień. Konsultujemy pary małżeńskie oraz prowadzimy konsultacje dla rodziców. Psychoterapeuta Wrocław zaprasza do zacisza gabinetu psychologa. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Spotkania indywidualne z doświadczonym psychoterapeutą to jedne z najłatwiejszych oraz najbardziej efektywnych form psychoterapii, jakie współcześnie możemy wykorzystać. Takie spotkania pomagają zwłaszcza szybciej poznać danego pacjenta, a dzięki braku innych osób, taki pacjent znacznie łatwiej opowiada o posiadanych problemach i łatwiej jej samej przed sobą przyznać się do popełnionych błędów. Już z definicji terapia indywidualna jest zupełnym przeciwieństwem spotkań grupowych. Polega zwłaszcza na zwykłej rozmowie z pacjentem twarzą w twarz i bez dyskomfortu ukrywania ewentualnych niemiłych czy zawstydzających faktów. Eksperci podkreślają, że efektywność takich spotkań zależy głównie od szczerości samego pacjenta, ale i od kwalifikacji psychologa - czy potrafi do niego dotrzeć, odnaleźć problem i zaproponować jego właściwe rozwiązanie. W czasie terapii dochodzi zwykle do wytworzenia się specjalnej więzi pomiędzy psychologiem a pacjentem, jednak jej celem nie jest znajomość czysto towarzyska, ale wspólna praca na rzecz poprawy sytuacji chorobowej pacjenta.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Medycyna
Centrum terapii i szkoleń ODIS zajmuje się kompleksową pomocą dzieciom i młodzieży z problemami zespołu aspergera oraz autyzmem. Prowadzimy zajęcia indywidualne jak i grupowe a również przedszkole i żłobek dla naszych podopiecznych. Drugą gałęzią naszej działalności są profesjonalne szkolenia psychologiczne. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem - z pewnością zadowoli Cię wysoki poziom szkoleń, które prowadzimy. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziesz więcej informacji o zakresie naszych szkoleń oraz pozostałych działalnościach naszego gabinetu psychologicznego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Szukasz dobrego ośrodka leczenia uzależnień? Chcesz rozpocząć leczenie i musisz mieć pewność, że zostanie zapewniona Ci dyskrecja? Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej klinki. Oferujemy komfortowe warunki, profesjonalną terapię składającą się z kilku etapów i dostęp do Internetu. W naszych pokojach są łazienki, trzy razy w tygodniu zapewnimy Ci także możliwość skorzystania z basenu oraz sauny i siłowni z salą fitness. Musisz także wiedzieć, że nasz ośrodek położony jest niedaleko Krajobrazowego Parku Kaszubskiego, a takie okoliczności przyrody na pewno sprzyjają leczeniu. Przekraczając próg naszego ośrodka będziesz mógł zasięgnąć opinii psychoterapeutów i w każdej chwili będziesz mógł liczyć na ich pomoc. Wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń i damy cenne wskazówki, jak postępować na przykład w chwilach słabości.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia