Katalog Stron WWW

 
 

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Powyższe rodzaje kontaktów umożliwia specjalna, bezpieczna platforma, która nie wymaga żadnego instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystkie kontakty odbywają się z poziomu Twojej przeglądarki. Są one bezpieczne i szyfrowane.

W kwestii płatności współpracujemy z najlepszymi. Platforma platnosci.pl gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Gwarantujemy Ci anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy.
Url http://www.bebia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online  
Data dodania May 5, 2009
ID linku 693
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie psychologii, pedagogiki, arteterapii. Lubimy to, co robimy i robimy to dobrze. Pracujemy z dziećmi i dorosłymi. Wraz z nimi mierzymy się z ich problemami. Jesteśmy zespołem, jesteśmy różni i świetnie się uzupełniamy. Katarzyna A. Bednarska - Jestem pedagogiem specjalnym. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilku lat pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych
i niepełnosprawnymi, także w ramach wczesnej interwencji. Skończyłam podyplomowe studia „Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dziecka". W mojej pracy skupiam się na efektywnej diagnozie i komunikacji z dzieckiem i jego rodzicami, a w terapii dostosowuję metody działania do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka. Mam doświadczenie w pracy zarówno indywidualnej, jak i grupowej. Katarzyna K. Bednarska-
Jestem psychologiem. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem terapeutką szkolącą się w Insytucie Terapii Gestalt.
Pozostaję w stałej superwizji swojej pracy terapeutycznej w Instytucie Terapii Gestalt
w Krakowie, który jest pełnoprawnym członkiem:
- EAGT - European Association for Gestalt Therapy
- EAP - The European Associacion for Psychotherapy
- FORGE - International Federation of Gestalt Training Organizations
Od kilku lat pracuję dorosłymi a także z dziećmi i młodzieżą (począwszy od realizacji autorskich progarmów warsztatów dotyczących rozwoju twórczych potencjałów poprzez tworzenie grupowych i indywidualnych programów terapeutycznych). Tworzę i koordynuje projekty o charakterze artystyczno - edukacyjnym( festiwale filmowe, konferencje naukowe, debaty, warsztaty). Magdalena Bednarska - Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem specjalnym (studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim) oraz arteterapeutą (studia podyplomowe w Akademii Pedagogicznej w Krakowie). Ukończyłam również psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim.
Od kilku lat gromadzę doświadczenia w pracy z dziećmi o nieharmonijnym rozwoju, specjalnych potrzebach edukacyjnych, z osobami niepełnosprawnymi, prowadząc zajęcia o charakterze terapeutyczno-edukacyjnym, organizując różnego typu warsztaty psychopedagogiczne. Tworzę i koordynuję realizację ciekawych projektów edukacyjnych oraz artystycznych (konferencje, festiwale, cykle debat, autorskie programy dotyczące rozwijania twórczych potencjałów). Jestem osobą szukającą niebanalnych rozwiązań, w swoich działaniach kieruję się myślą, iż ludzie rodzą się ze skrzydłami, trzeba im tylko pomóc je rozwinąć. Julia Makowska -
Jestem psychologiem. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam również roczny program rozwoju osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.Odbywałam praktyki na oddziałach onkologicznych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz w placówkach zajmująch się dziećmi niepełnosprawnymi. Brałam też udział w szkoleniach z zakresu psychoonkologii. Od kilku lat pracuję z dziećmi, w tym z dziećmi autystycznymi. Moje zainteresowania to przede wszystkim psychologia zdrowia oraz związki między psychiką i ciałem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Gabinety
Magdalena Łobacz - doświadczony psychoterapeuta - terapeuta i psycholog Sopot, Gdynia. Zachęcam Państwa do poznania naszej oferty. TSR czyli Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu - uzależnienia (skuteczna terapia uzależnień), terapia indywidualna, terapia par w Sopocie. Sesja terapeutyczna, Konsultacja psychologiczna i porady psychologiczne. Zapraszamy na kompleksowe sesje terapeutyczne - psycholog Gdynia, terapeuta Sopot, Trójmiasto, pmorskie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Blog psychologiczny. Prezentuje regularnie aktualizowane, najbardziej interesujące ciekawostki dotyczące psychologii, neuropsychologii, ludzkiego mózgu. Wśród dziesiątek fascynujących, bogato ilustrowanych i napisanych prostym, przystępnym językiem artykułów możemy znaleźć między innymi przykłady i opisy iluzji optycznych, informacje o nieprawdopodobnych eksperymentach psychologicznych, chorobach psychicznych i urojenach. Każdy odwiedzający może samodzielnie skomentować wszystkie treści, dodając własne uwagi i spostrzeżenia. Ponadto serwis wyróżnia się bardzo przejrzystą i estetyczną oprawą graficzną.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Internet > Blogi
Zapraszamy na spotkanie z dobrym psychiatrą lub psychologiem w naszym Ośrodku Terapii Psychologicznej Self. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Prowadzimy sesje indywidualne. Zajmujemy się terapią par, rodzin. Zapraszamy na spotkanie z dobrym psychiatrą lub psychologiem w naszym Ośrodku Terapii Psychologicznej Self. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Prowadzimy sesje indywidualne. Zajmujemy się terapią par, rodzin.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Od kilku lat pracujemy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Czas ten ubogacił nas w wiele doświadczeń, spostrzeżeń i pomysłów. Przyniósł też wiele zmian. Jeszcze kilka lat temu pomoc psychologiczna, terapeutyczna wydawała się ludziom dziwna, tajemnicza, niedostępna.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie