Katalog Stron WWW

 
 

Insekt - Zakład Dezynfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji

Opis Insekt - Zakład Dezynfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji Firma "Insekt" świadczy usługi kompleksowego zabezpieczenia obiektów przed szkodnikami. Zajmujemy się głównie wprowadzaniem w zakładach produkcyjnych PROCEDUR ZABEZPIECZEŃ OBIEKTÓW przed szkodnikami zgodnie z systemami HACCP, GMP, GHP w myśl dyrektyw Unii Europejskiej. Proponowane przez nas rozwiązania oparte są na zasadach zintegrowanej walki ze szkodnikami - IPM. Głównym celem wprowadzenia w/w procedury jest wczesne ostrzeganie o możliwości rozwoju populacji szkodników i eliminacja wszelkich potencjalnych zagrożeń mogących spowodować eskalację problemu.
Wykonujemy także usługi fumigacji, dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.
Url http://www.insek2.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe zabezpieczanie obiektow   fumigacja   deratyzacja   dezynsekcja   dezynfekcja   wdrazanie systemu HACCP
Data dodania May 31, 2010
ID linku 6947
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Jesteśmy doświadczoną a także kompetentną firmą działającą na terenie Torunia i okolic. Prowadzimy skup i sprzedaż złomu stalowego i metalowego. Nasze prace świadczymy tak dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych. Zapewniamy odbiór złomu od petenta, zapewniamy też odbiór osobisty przy wykorzystaniu przewozu własnego. Dajemy naszym petentom najlepszą jakość i konkurencyjne ceny. Przy skupie złomu oferujemy rzetelną klasyfikację odbieranego materiału przy zachowaniu stabilnych warunków handlowych. Posiadamy profesjonalne zaplecze maszynowe dźwigowe, montażowe, załadowcze i profesjonalny zespół ekspertów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę, chętnie odpowiemy na pytania.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Jarocińska Pracowania Badań Opinii Publicznej Społeczności Lokalnej i Rynku proponuje specjalistyczne usługi z zakresu badań opinii mieszkańców dla rozmaitego rodzaju zakładów, polityków, komitetów wyborczych, samorządów, szkół, mediów oraz innych instytucji. Przeprowadzamy różnego rodzaju badania i analizy ich wyników z zakresu opinii społeczności gminnej o warunkach życia oraz działalności organów władzy samorządowej. Badamy i diagnozujemy stan rynku pracy, wymagania pracodawców z zakresu posiadanych kwalifikacji, a ponadto także analizujemy opinie społeczności szkolnej. Realizujemy zlecenia na badania wizerunku polityków i preferencji politycznych wyborców. Zapraszamy również do skorzystania z szerokiej oferty szkoleń dla firm, praktycznie z każdej dziedziny. Na stronie internetowej można znaleźć dokładne informacje.
Kategoria:   Firmy wg branż
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Cynkomet. Nasza siedziba znajduje się w Starachowicach, w odległości kilkudziesięciu minut podróży od Kielc. Zajmujemy się powlekaniem warstwą cynkową elementów metalowych. Sprzedajemy również elementy złączne a niestandardowe detale przygotowujemy na własnej linii produkcyjnej. Do cynkowania używamy dwóch linii galwanicznych, które mogą poddać elementy pokryciu metodą zawieszkową albo bębnową. Oferujemy pokrywanie elementów w kolorze żółtym albo niebieskim - z powłoką matową albo błyszczącą. Oferujemy też inne usługi takie jak odtłuszczanie, trawienie i usuwanie powłok cynkowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się konkretniejsze dane o używanych przez nas technologiach i urządzeniach.
Kategoria:   Firmy wg branż
Budomax jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą,której głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z parkietami. Firma  Budomax to nowoczesne rozwiązania w zakresie parkietów. Nasza firma daje Państwu możliwość zaprojektowania parkietu wedle Państwa gustu.   Począwszy od wyboru drewna i zaprojektowania parkietu skończywszy na gotowym wyrobie, który w efekcie prowadzi do uzyskania efektu oczekiwanego  przez Klienta. Bo podstawą istnienia naszej firmy nie jest kto inny jak zadowolony i spełniony Klient.  Opieramy się na zdobytej wiedzy i  bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii. Pomagamy nie tylko w realizacji, służymy również szeroką wiedzą dotyczącą późniejszej eksploatacji i konserwacji  podług oraz parkietów.
 
Nasza firma działa w całym kraju.Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą firmę spełnicie Państwo swoje inwestycyjne oczekiwania i potrzeby, którym na pewno sprostamy

Specjalizujemy się w wykonywaniu takich usług jak:
pomiar wilgotności posadzki,
oględziny posadzki,
zerwanie wykładziny lub innego materiału,
gruntowanie posadzki,
wylanie masy samopoziomującej,
również podłoża,
montaż płyt OSB,
ułożenie legarów,
montaż ślepej podłogi,
układanie parkietu,
układanie desek na legarach,
przekładanie parkietów,
montaż listew,
cyklinowanie polakierowanej podłogi,
cyklinowanie desek po farbie,
polerowanie,
matowanie międzywarstwowe,
lakierowanie
olejowanie,
woskowanie,
ługowanie,
bejcowanie,
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Firma Lama to producent włóknin i geowłóknin, a także dzianin oraz laminatów. W ofercie znajduje się wysokiej jakości wełna wykorzystywana w przemyśle odzieżowym do produkcji różnego rodzaju, ciepłych ubrań. Dodatkowo, w przemyśle obuwniczym specjaliści korzystają z oferowanych włóknin i laminatów. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż