Katalog Stron WWW

 
 

Opakowania foliowe

Opis Opakowania foliowe Nasza firma istnieje już od 1990 roku i proponujemy Państwu wyroby o najwyższej jakości i przystępnych cenach.
Firma ma wieloletnie doświadczenie w handlu folią oraz w produkcji opakowań foliowych do celów przemysłowych, spożywczych, reklamowych i innych. Zajmujemy się również sprzedażą szerokiej gamy materiałów związanych z opakowaniami. Opakowania nasze mogą posiadać różne wymiary i grubości, zgodnie z przeznaczeniem i potrzebami klienta.
Wyroby mogą być również wykonane z nadrukiem metodą fleksodruku i sitodruku. Stwarzamy Państwu szerokie możliwości współpracy, dogodne warunki rozliczeń i konkurencyjne ceny!
Żywimy nadzieję, że dzięki współpracy z naszą firmą, produkt zostanie zapakowany w najlepszy możliwy sposób.
Url http://www.opak-fol.pl
Kategoria Inne > Opakowania prezentowe
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Produkcja Przemysł > Pakowanie
Słowa kluczowe opakowania foliowe
Data dodania Jun 11, 2010
ID linku 7275
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Inne > Opakowania prezentowe

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim konfekcjonowaniem towarów. Pakowanie odbywa się maszynowo lub ręcznie przez naszych pracowników. Usługi konfekcjonowania to przede wszystkim kompletowanie paczek z dostarczonych towarów lub towarów od różnych dostawców. Konfekcjonowanie , którą świadczymy także na miejscu u Państwa. Firma PKL Pack współpracuje z licznymi firmami z kraju i z zagranicy. Inne usługi świadczone przez PKL Pack to m.in. etykietowanie, zgrzewanie, metkowanie i inne.
Kategoria:   Inne > Opakowania prezentowe
Firmy wg branż > Spedycja
Firmy wg branż > Transport
Wyrobem opakowań kartonowych zajmujemy się już od 20 lat.
Aktualnie wykonujemy opakowania z tektury litej.
W bogatej ofercie posiadamy zarówno opakowania białe jak i kolorowe, w wersjach składanych, zszywanych oraz klejonych.
Dostarczamy opakowania dla wielu różnych branż, takich jak cukiernictwo, części i akcesoria motoryzacyjne, akcesoriów meblowych, elektroniki, wyrobów pamiątkarskich czy też do wszelkich elementów metalowych.
Oczywiście będąc otwartymi na potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać opakowania kartonowe zgodne z indywidualnymi wymogami.
Serdecznie zapraszamy do naszej firmy.
Kategoria:   Inne > Opakowania prezentowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Marketing Reklama > Studia Graficzne
Firma Skrzynki drewniane ma bardzo niezwykłą ofertę przeznaczoną zarówno dla osób prywatnych jak również dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw. Skrzynki pojedyncze, kuferki szczebelkowe, kuferkowe czy zasuwane stanowią niewiarygodnie niepowtarzalne i zaskakujące opakowania w których, skrywane mogą być wyśmienite alkohole i wina. Naturalne drewno, doskonałe dopracowanie najmniejszych elementów a również niepowtarzalny wygląd powoduje że jest to dobry podarunek na prawie każde okazje.
Kategoria:   Inne > Opakowania prezentowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Świadczymy również prace opakowywania i zamykania opakowań blistrowych. Opakowania te są powstają jako efekt złączenia kartonu z dosyć sztywną foliową powłoką, którą przyklejamy do kartonu metodą zgrzewania. Realizujemy dodatkowo zamówienia odnoszące się do przystosowania adekwatnego oprzyrządowania do pakowania. Jest również wariant realizacji usługi z doręczonych przez usługobiorcę materiałów opakowaniowych (np. kartoniki z nadrukiem).

Produkowane przez naszą firmę opakowania tekturowe służą do zabezpieczenia przed uszkodzeniem towaru. Warto napomknąć również o następnej ważnej funkcji opakowań, czyli - reklamowej. Z tej przyczyny jeśli pragniemy namówić potencjalnych kupujących do kupna naszego produktu, ważne jest aby opakowanie, było wykonane w sposób fachowy i przyjemny dla oka.

Dla stałych klientów mamy konkurencyjne stawki cenowe. Także warto wspomnieć,że dowóz zakupionych opakowań tekturowych do kontrahenta, w mieście Łodzi i do przylegających miejscowości jest za darmo. Dysponujemy pokaźną ilością sprzętu, który ułatwia nam wykonanie zamówień w bardzo krótkim czasie. Zapewnimy Państwu terminowe wywiązanie się ze zleconych nam prac.
Kategoria:   Inne > Opakowania prezentowe
Firmy wg branż > Spedycja
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Przedsiębiorstwo Flexipak działa w branży opakowań. Firma jest producentem materiałów pakowych wykonanych z kartonu i wielowarstwowej tektury falistej. Oferta firmy to różnorodny asortyment tektur i kartonów klapowych, dostępnych w kolorze szarym. Istnie także możliwość umieszczania nadruków na opakowaniach, wykonywanych przy pomocy technologii flexodruku. Firma zapewnia również pełną gamę wytrzymałych pudeł i pudełek kartonowych, stosowanych w transporcie i pakowaniu przesyłek. Flexipak gwarantuje błyskawiczna realizację zamówień oraz profesjonalne podejście do klienta.
Kategoria:   Inne > Opakowania prezentowe