Katalog Stron WWW

 
 

Doradztwo podatkowe

Opis Doradztwo podatkowe Doradztwo podatkowe pojawiło się w naszym kraju na początku XXI wieku. Ponieważ nasz kraj wszedł do Unii Europejskiej konieczne było stworzenie systemu i możliwości wpływających poprawnie na nasz sposób realizacji w podatkach. Dzięki temu powstała taka firma jak my czyli Eurofiss, której zadaniem jest doprowadzenie sprawy klienta do samego końca, z pomyślnym zakończeniem. Od kilku lat specjalizujemy się w doradztwie podatkowym oraz w księgowości. Jako biuro rachunkowe również zyskujemy uznania w wielu szczeblach branży, dlatego zaufaj nam i powierz nam swoją księgowość.
Url http://www.eurofiss.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe doradztwo podatkowe   biuro ksiegowe   biuro rachunkowe Poznań   kancelaria podatkowa   księgowość
Data dodania Jun 24, 2010
ID linku 7347
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Szereg usług z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac oferuje Państwu Biuro Rachunkowe Kancelarii Doradztwa Podatkowo-Księgowego Pani Danuty Kubińskiej. Siedziba biura zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Jego klientami są podmioty gospodarcze, takie jak na przykład jednoosobowe i małe firmy, ale również duże spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne. Działalność Biura obejmuje prowadzenie i przechowywanie księgowości w formie ksiąg rachunkowych księgi przychodów i rozchodów, a także ryczałtu ewidencjonowanego. Zajmuje się ono też prowadzeniem rozliczeń z podatku dochodowego, ewidencją rozliczeń podatku od towarów i usług, przygotowywaniem deklaracji PPC. Oprócz tego ustala należności z tytułu wykonanych na rzecz klienta usług na podstawie umowy zlecenie lub innych tytułów, prowadzi ewidencję wynagrodzeń oraz wykonuje inne jeszcze usługi. Szerzej na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Każda dobrze prosperująca firma musi mieć odpowiednio poprowadzone księgi rachunkowe. Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie brak osoby, która zajmie się nimi w sposób rzetelny i uczciwy, możesz poszukać zewnętrznej firmy do ich prowadzenia. Skontaktuj się z pracownikami biura rachunkowego Kadris z Lublina, którzy są grupą profesjonalistów posiadających ogrom wiedzy. Ich oferta usług jest bardzo szeroka i mieści między innymi zakładanie planu kont czy dostosowywaniem ewidencji analitycznej do zakresu prowadzonej działalności gospodarczej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Od wielu lat nasza firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących księgowości. W naszej firmie zapewniamy obsługiwanie naszych klientów firmowych w zakresie między innymi ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu. Poszczególne usługi jesteśmy w stanie realizować dla naszych klientów w sposób zarówno profesjonalny jak też kompleksowy na każdym etapie obsługiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony internetowej!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Spółka AKW w ramach biura rachunkowego prowadzi obsługę księgowo-podatkową i płacową dla wszystkich rodzajów podmiotów gospodarczych. Zapewniamy swoim klientom korzystanie z rozległej wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów w dziedzinie rachunkowości i podatków. W związku z tym otrzymują oni pewność przestrzegania przepisów podatkowych. Współpracujemy z kancelarią prawną i doradcą podatkowym
co zapewnia profesjonalne wykonanie naszych usług.
Współpracujemy także z firmą leasingową oraz bankami.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Euro Consulting to biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe. W ofercie posiada obsługę księgowa ryczałtu od przychodów, obsługę księgowej księgi przychodów i rozchodów. Firma prowadzi też monitoring należności oraz wsparcie podatnika. Początki firmy Euro Consulting sięgają roku 1990. Od początku istnienia zajmujemy się kompleksową obsługą księgową wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych. Nasz zespół stanowią doradcy podatkowi oraz certyfikowani księgowi. Obecnie usługi księgowe świadczymy dla przeszło 600 podmiotów gospodarczych w trzech biurach.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe