Katalog Stron WWW

 
 

Linum.pl :: Ekologia i Ochrona przyrody

Opis Linum.pl :: Ekologia i Ochrona przyrody Serwis Linum.pl to fantastyczne miejsce w internecie na którym zdobędziesz zagadnienia z ekologii środowiska. Zamieszczamy najświeższe nagonki ze świata natury, oraz spraszamy do opinii licznych uczniów, nie tylko geografów co myślą o efekcie cieplarnianym na obszarze Uni Europejskiej. Niewielu się zgodzi ze stwierdzeniem że ludzkość ma gigantyczny wpływ na jakość życia ludzi jak również grzybów. Nasza strona internetowa ukazuje niezbite dowody, że winni są tylko i wyłącznie ludzie! Doktorzy nauk technicznych nie są w stanie obronić naszej Ziemi przed katastrofą ekologiczną.
Url http://linum.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Ekologia
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Opracowania
Słowa kluczowe ochrona   ekologiczny   ekolodzy   ochrona przyrody   przyroda   biologii   las   geograficzny   chemiczny   fizykii   turystyka   zioła   odpady   zanieczyszczenia   zanieczyszczenie powietrza   recykling   odpady   oczyszczalnie ścieków   uzdatnianie wody   ekologiczne oczyszczalnie ścieków
Data dodania Jun 25, 2010
ID linku 7555
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Ekologia

Wszystkich zainteresowanych alternatywnymi źródłami energii i fotowoltaiką zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Pro Solare specjalizuje się w montażu oraz serwisowaniu farm, elektrowni oraz paneli fotowoltaicznych na rzecz Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy pomoc od zaprojektowania elektrowni, przez konsultacje, wsparcie przy uzyskiwaniu funduszy na budowę, aż po kompleksową instalację, obsługę czy serwis i znacznie więcej. Pracujemy na terenie całej Polski, zapewniając również rozsądne warunki finansowe współpracy. Szczegóły na www.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Budownictwo > Usługi budowlane
Naszą podstawową produkcją i ofertą handlową są przydomowe oczyszczalnie ścieków typu TOPAS. Te ekologiczne oczyszczalnie ścieków są produkowane w wielkości od 1 do 400 RLM. Pierwowzorem i zarazem punktem wyjścia do skonstruowania oczyszczalni i opracowania technologii TOPAS , były duże oczyszczalnie ścieków typu SBR. Oprócz przydomowych (kompaktowych) oczyszczalni typu TOPAS zajmujemy się budową i montażem oczyszczalni powyżej 400RLM. Są to biologiczne oczyszczalnie ścieków SBR typu MONOBLOK i FLEXIDIBLOK przeznaczone dla wsi , małych i dużych miejscowości. Biologiczne oczyszczalnie ścieków tej wielkości świetnie zdają egzamin przy dużych obiektach handlowych oraz jako oczyszczalnie osiedlowe i oczyszczalnie dzielnicowe itp.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Budownictwo
Proponowana firma, zajmuje się sprzedażą artykułów, które wykorzystujących energię odnawialną. Głównymi dystrybuowanymi artykułami są kolektory słoneczne, które oferowane są w paru opcjach. Stosują one ogrzewanie słoneczne, które zamieniane jest na ciepło, na skutek czego możliwe jest tanie i ekologiczne ogrzewanie wody w mieszkaniu. Zestawy solarne są szczegółowo przedstawione na podanej stronie. Są tam ponad to informacje jak otrzymać dofinansowanie z Unii Europejskiej na kolektory słoneczne.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
AGD RTV > Sprzęt AGD
Firmy wg branż > AGD RTV
Serwis Linum.pl to fantastyczne miejsce w internecie na którym zdobędziesz zagadnienia z ekologii środowiska. Zamieszczamy najświeższe nagonki ze świata natury, oraz spraszamy do opinii licznych uczniów, nie tylko geografów co myślą o efekcie cieplarnianym na obszarze Uni Europejskiej. Niewielu się zgodzi ze stwierdzeniem że ludzkość ma gigantyczny wpływ na jakość życia ludzi jak również grzybów. Nasza strona internetowa ukazuje niezbite dowody, że winni są tylko i wyłącznie ludzie! Doktorzy nauk technicznych nie są w stanie obronić naszej Ziemi przed katastrofą ekologiczną.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Opracowania
W dobie galopujących cen energii trzeba oszczędzać. Przedstawiamy Państwu naszą ofertę: nowoczesne kolektory słoneczne oraz systemy solarne. Warto nam zaufać - to po prostu się opłaci! Pomagamy również zdobyć dotację na inwestycję dotyczącą zakupu i montażu kolektorów. Nasi fachowcy doradzą Państwu w wyborze oraz zaproponują doświadczone ekipy monterów. Naszym zdaniem "bycie ekologicznym" to w XXI w. obowiązek. Bądźcie Państwo świadomi, tego, że Ziemię po nas odziedziczą nasze dzieci. Zastanówcie się jaki prezent im pozostawimy. Bądźmy ekologiczni!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Dom Wnętrze > Remonty