Katalog Stron WWW

 
 

Odszkodowanie

Opis Odszkodowanie Interlex to sprawdzony partner na drodze dochodzenia należnych odszkodowań z tytuły poniesionych strat w wyniku wypadków. Skutecznie dochodzimy odszkodowań powypadkowych jak i odszkodowań komunikacyjnych. Przez lata prac, zdobywania doświadczeń oraz bogatego know-how w dziedzinie odszkodowań zdążyło nam zaufać już ponad 30 000 zadowolonych klientów, którzy mogą się cieszyć odzyskanymi pieniędzmi dzięki pomocy Interlex.
Url http://www.interlex.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Słowa kluczowe odszkodowania   odszkodowanie   odszkodowania wypadkowe
Data dodania May 5, 2009
ID linku 762
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Na naszej stronie umożliwiamy przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego przynoszącego największy zysk dla swoich klientów. W rankingach ofe, OFE Polsat wyróżnia się w rankingach ofe swoim wynikiem inwestycyjnym na przestrzeni ostatnich lat. Jest funduszem bezpiecznym oraz reprezentującym odpowiedzialne podejście w zarządzaniu naszymi funduszami. Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania dotyczące funduszu Polsat. Nie czekaj, przystąp już dziś, nic nie tracisz a potencjalne zyski mogą być w przyszłości bardzo wysokie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe.
Doradztwo Ubezpieczeniowe w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE.
Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Pakiet medyczny, Zapisy do Otwartego Funduszu Emerytalnego OFE Aviva.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Zapraszamy do skorzystania z usług multiagencji Twoje Centrum Ubezpieczeń Żaneta Konieczny.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz korzystne ceny.

Oferujemy:
- ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW)
- ubezpieczenia majątkowe (DOM, FIRMA)
- ubezpieczenia turystyczne
- ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Nasza oferta nic nie kosztuje - kontaktując się z nami możesz wiele zyskać!


43-200 Pszczyna, ul. Męczenników Oświęcimskich 21
TEL: 533632227

Zapraszamy - Ubezpieczenia Pszczyna oraz cały Śląsk
Żaneta Konieczny
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Masz do tego prawo, jeśli wypadek wydarzył się z winy osób trzecich i nie ponosisz żadnej winy za zaistniałą sytuację. Odszkodowanie w uk Wypadek drogowy w uk Odbierz Twoje odszkodowanie wypadek w pracy w uk. Wypadki zdarzają się wszędzie, o każdej porze i mogą nas spotkać w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Odszkodowanie za wypadki w UK W celu uzyskania dodatkowych informacji Firma Best-Claims4u służy fachową pomocą oraz poradą.
Jesteśmy zarejestrowanymi członkami w Ministerstwie Sprawiedliwości na stronie www.claimsregulation.gov.uk (the Ministry of Justice - Claims Management Regulation Monitoring & Compliance Unit) działającymi w zgodzie z prawodawstwem Wielkiej Brytanii.

Firma została wpisana do rejestru pod numerem: CRM20152
Numer firmy na stronie Companies House: 06847499
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Agencja ubezpieczeniowa Warszawa – Ubezpieczenie Online. Jeśli zdecydowałeś się na wykupienie polisy, to warto wcześniej skorzystać z porównywarki ubezpieczeń online. Jak to działa? Musisz przejść przez cztery proste kroki. Krok pierwszy to wypełnienie formularza online. Następnie dostajesz gotowe oferty. Spokojnie możesz je przeanalizować i porównać. Gdy już dokonasz wyboru, my zadzwonimy do Ciebie. Najlepsze jest to, że nawet nie musisz wychodzić z domu. Przyślemy agenta ubezpieczeniowego, który zawrze z Tobą umowę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia