Katalog Stron WWW

 
 

Filmy dokumentalne i edukacyjne

Opis Filmy dokumentalne i edukacyjne Czy jesteś dojrzałym chrześcijaninem i czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat swojej religii? A może jesteś zdecydowanym ateistą i sceptycznie podchodzisz do wszystkiego co jest związane z wiarą i chcesz dowiedzieć się np. tego co sprawia, że tak wielu chrześcijan było gotowych oddać życie za wiarę? Jeżeli tak to na filmy-dokumentalne.pl znajdziesz wiele odpowiedzi dotyczących religii. Jest tu cała seria dokumentów zatytułowana Tajemnice Biblii, która jest poświecona m.in. poszukiwaniu archeologicznych i geologicznych dowodów na temat istnienia biblijnych miast – Jerycha czy Sodomy i Gomory bądź innym znaleziskom takim jak religijne zwoje sprzed czasów Chrystusa. Można tu odnaleźć naukowe podejście i wytłumaczenie zagadnień takich jak Arka Noego czy Arka Przymierza. W filmach nie zapomniano także o porównaniu bliblijnych tekstów z prawdami historycznymi. Czy faktycznie pierwszym królem Izraela był Dawid? Czy Salomon był jego następcą? Natomiast niedowiarków powinien zadowolić film przedstawiający historię człowieka uważanego za cudotwórcę, który żył w czasach Chrystusa jednak szybko został zapomniany. To a także dużo dużo więcej na filmy-dokumentalne.pl !
Url http://filmy-dokumentalne.pl
Kategoria Internet > Portale
Słowa kluczowe Filmy dokumentalne   filmy edukacyjne   filmy historyczne   filmy biologiczne   filmy przyrodnicze  
Data dodania Feb 2, 2009
ID linku 77
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

kt.net.pl to prężnie rozwijający się katalog telefonów. Baza zawiera informacje o ponad 2000 telefonów komórkowych zarówno popularnych producentów jak Nokia, Samsung, Motorola, LG, Sony Ericsson oraz tych praktycznie w Polsce nieznanych, na przykład czeski mivvy, rosyjski Fly, Mobiado, Mitac, Kyocera, Modu, Casio, Dopod, Cingular i wielu innych. Łącznie jest to ponad 100 firm produkujących telefony komórkowe, o których większość przeciętnych użytkowników nawet nie słyszała. Co miesiąc baza powiększa się o ponad 200 modeli telefonów komórkowych. Ponadto odwiedzając serwis możesz śledzić najnowsze wydarzenia na polskim jak i zagranicznym rynku telekomunikacyjnym.
Kategoria:   Internet > Portale
Indonezja to teren dla nas całkowicie egzotyczny. Uświadczysz w tym kraju piękne miejsca, zaznasz inną kulturę, ale również inne rytuały. Indonezja słynie z okazów cudownej roślinności. Nie może zatem w żadnej mierze zadziwiać fakt, iż region niniejszy jest wyjątkowo regularnie i chętnie typowany jako cel różnorakich wędrówek. Co dotkliwe - w wielu regionach panuje bieda, na szczęście jej nie uświadczysz odbywając swoją wyprawę do Indonezji.
Kategoria:   Internet > Portale
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Portal z ogłoszeniami nieruchomości. Można tu zamieścić darmowe ogłoszenie dotyczące wynajmu, kupna bądź sprzedaży mieszkania lub domu. Ogłoszenia się dodaje bardzo prosto i szybko, bez konieczności rejestracji. U nas znajdziesz tylko aktualne oferty nieruchomości. Firmy mogą skorzystać ze specjalnej oferty, której szczegóły znajdą Państwo w naszym serwisie.
Kategoria:   Internet > Portale
Skuteczna metoda leczenia oraz poprawa dla Twojej urody! Nie wiesz o czym mowa? Musisz koniecznie tego spróbować. Hirudoterapia - leczenie pijawkami. Coraz więcej pacjentów potwierdza, że leczenie pijawkami daje efekty. Pijawki stosuje się na: rwę kulszową, żylaki, trudno gojące się rany, wysoki cholesterol. Dla każdego terapia leczenia ustalana jest indywidualnie wraz z hirudoterapeutą. Skuteczność tej metody leczenia powinna objawić się już po 4 wykonanych zabiegach. Od razu poczujesz różnicę w postaci m.in zmniejszającego się bólu. Spróbuj i przekonaj się sam. Zapraszamy do naszego gabinetu hirudoterpaii w Łodzi oraz na naszą stronę www.
Kategoria:   Internet > Portale
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Koniec z nudą! Teraz każdy wieczór będzie ciekawy i pełen niezapomnianych wrażeń. Wystarczy że odwiedzisz naszą stronę oqladaj.pl, na której możesz obejrzeć swoje ulubione filmy online. Nasz portal ogladaj.pl to skarbnica filmów sensacyjnych, filmów akcji, horrorów komedii i wielu, wielu innych! Jeśli interesują Cię nowinki filmowe i chcesz obejrzeć filmy które są na topie - zapraszamy Cię na oqladaj.pl juz dziś. Na pewno znajdziesz tutaj coś, co będzie Ci odpowiadać. Odwiedź naszą stronę już teraz!
Kategoria:   Internet > Portale