Katalog Stron WWW

 
 

Filmy dokumentalne i edukacyjne

Opis Filmy dokumentalne i edukacyjne Czy jesteś dojrzałym chrześcijaninem i czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat swojej religii? A może jesteś zdecydowanym ateistą i sceptycznie podchodzisz do wszystkiego co jest związane z wiarą i chcesz dowiedzieć się np. tego co sprawia, że tak wielu chrześcijan było gotowych oddać życie za wiarę? Jeżeli tak to na filmy-dokumentalne.pl znajdziesz wiele odpowiedzi dotyczących religii. Jest tu cała seria dokumentów zatytułowana Tajemnice Biblii, która jest poświecona m.in. poszukiwaniu archeologicznych i geologicznych dowodów na temat istnienia biblijnych miast – Jerycha czy Sodomy i Gomory bądź innym znaleziskom takim jak religijne zwoje sprzed czasów Chrystusa. Można tu odnaleźć naukowe podejście i wytłumaczenie zagadnień takich jak Arka Noego czy Arka Przymierza. W filmach nie zapomniano także o porównaniu bliblijnych tekstów z prawdami historycznymi. Czy faktycznie pierwszym królem Izraela był Dawid? Czy Salomon był jego następcą? Natomiast niedowiarków powinien zadowolić film przedstawiający historię człowieka uważanego za cudotwórcę, który żył w czasach Chrystusa jednak szybko został zapomniany. To a także dużo dużo więcej na filmy-dokumentalne.pl !
Url http://filmy-dokumentalne.pl
Kategoria Internet > Portale
Słowa kluczowe Filmy dokumentalne   filmy edukacyjne   filmy historyczne   filmy biologiczne   filmy przyrodnicze  
Data dodania Feb 2, 2009
ID linku 77
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Nasz serwis to jedyny taki w polskim Internecie posiadający ciągle aktualizowaną listę ekspertów powiązanych z branżą prawniczą. Całkowicie bezpłatnie służymy Państwu pomocą w orientacji na rynku prawniczym. Tłumaczymy skomplikowany język aktów prawnych oraz objaśniamy zakres kompetencji specjalistów danej specjalizacji, by w ten sposób ułatwić Państwu nawiązanie kontaktu z odpowiednim ku temu prawnikiem. Nasz portal gwarantuje porady prawne oraz pomoc doświadczonych i cenionych prawników w Polsce, przedstawia najświeższe informacje z zakresu prawa oraz do wzorów pism.
Kategoria:   Internet > Portale
Chcesz poczuć się jak dawny właściciel kamienic i kupić dom wielorodzinny na wynajem? Zastanawiasz się jak inwestycja w nieruchomościach może przynieść duże zyski? Zapoznaj się naszymi poradami znajdującymi się na stronach serwisu internetowego. U nas znajdziesz również ciekawe oferty z rynku nieruchomościami.Chcesz poczuć się jak dawny właściciel kamienic i kupić dom wielorodzinny na wynajem? Zastanawiasz się jak inwestycja w nieruchomościach może przynieść duże zyski? Zapoznaj się naszymi poradami znajdującymi się na stronach serwisu internetowego. U nas znajdziesz również ciekawe oferty z rynku nieruchomościami.
Kategoria:   Internet > Portale
Internet > Ogłoszenia
Już jest! Nowy portal Nambi w którym znajdziesz wszystko dla swojej pociechy. Możesz bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie w swoim regionie. Portal ogłoszeniowy poświęcony tylko branży dziecięcej. Znajdziesz tutaj akcesoria dziecięce, łóżeczka, wózki, foteliki samochodowe, odzież dziecięcą, zabawki a także oferty usług takich jak oferty opiekunek i prywatnych przedszkoli. Na Nambi znajdziesz wszystko dla dziecka w jednym miejscu. W prosty i wygodny sposób dodasz swoje ogłoszenie kupna sprzedaży. Ogólnopolski portal ogłoszeniowy Nambi to miejsce dla przyszłych i obecnych rodziców. Poznaj jak działa nasz portal i sprzedawaj w wygodny sposób.
Kategoria:   Internet > Portale
Zakupy Online > Artykuły dla dzieci
Soft-ware.com.pl - to wyspecjalizowany portal opisujący tematykę oprogramowania. Znajdziesz tu szereg artykułów na temat programów, historii tej branży, programistów, koncernów, sposobów programowania. Na stronie opisane są nie tylko same programy poza tym użytkownik przeczyta się o takich kwestiach jak bezpieczeństwo, aplikacje internetowe, systemy operacyjne, przeglądarki, i tak dalej. Poza tym dowiesz się o nowościach i stylach panujących w tej branży. Serdecznie zapraszamy wszystkich z was do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:   Internet > Portale
Na moim portalu oprócz wymiany informacji na forum, moderatorzy umieszczają ciekawostki, treści na temat nowinek w świecie gier, oraz konsoli do gry. Między innymi ciekawym przypadkiem jest konsola Xbox, recenzje do gier Xbox, również staram się zamieszczać w serwisie. Konsola została opracowana przy pomocy technologii Kinect, przez co użytkownik może nie tylko sobie pograć, ale także poczuć się jak część i uczestnik gry. Tymi wrażeniami można oczywiście podzielić się na naszym forum tematycznym dostępnym w serwisie. Dzięki temu może poznać ludzi o takich samych zainteresowaniach i znaleźć partnerów do gry.
Kategoria:   Internet > Portale