Katalog Stron WWW

 
 

Filmy dokumentalne i edukacyjne

Opis Filmy dokumentalne i edukacyjne Czy jesteś dojrzałym chrześcijaninem i czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat swojej religii? A może jesteś zdecydowanym ateistą i sceptycznie podchodzisz do wszystkiego co jest związane z wiarą i chcesz dowiedzieć się np. tego co sprawia, że tak wielu chrześcijan było gotowych oddać życie za wiarę? Jeżeli tak to na filmy-dokumentalne.pl znajdziesz wiele odpowiedzi dotyczących religii. Jest tu cała seria dokumentów zatytułowana Tajemnice Biblii, która jest poświecona m.in. poszukiwaniu archeologicznych i geologicznych dowodów na temat istnienia biblijnych miast – Jerycha czy Sodomy i Gomory bądź innym znaleziskom takim jak religijne zwoje sprzed czasów Chrystusa. Można tu odnaleźć naukowe podejście i wytłumaczenie zagadnień takich jak Arka Noego czy Arka Przymierza. W filmach nie zapomniano także o porównaniu bliblijnych tekstów z prawdami historycznymi. Czy faktycznie pierwszym królem Izraela był Dawid? Czy Salomon był jego następcą? Natomiast niedowiarków powinien zadowolić film przedstawiający historię człowieka uważanego za cudotwórcę, który żył w czasach Chrystusa jednak szybko został zapomniany. To a także dużo dużo więcej na filmy-dokumentalne.pl !
Url http://filmy-dokumentalne.pl
Kategoria Internet > Portale
Słowa kluczowe Filmy dokumentalne   filmy edukacyjne   filmy historyczne   filmy biologiczne   filmy przyrodnicze  
Data dodania Feb 2, 2009
ID linku 77
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Mobilne biuro to kompleksowe rozwiązanie łączące przechowywanie plików na serwerach usługodawcy w modelu saas z komunikatorem internetowym, pocztą elektroniczną oraz telefonią voip. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiele firm posiadających problemy lokalowe może scedować przechowywanie swoich plików na usługodawcę. Platforma Intraout to zintegrowane rozwiązanie łączące komunikator, pocztę elektroniczną oraz telefonię voip w jednym. W połączeniu z usługą saas daje to możliwość wydelegowania przechowywania zasobów firmy na serwerach usługodawcy, dzięki czemu można znacząco ograniczyć wydatki na sprzęt.
Kategoria:   Internet > Portale
Kompleksowa obsługa informatyczna firm Bielsko-Biała. Sieci komputerowe, budowa sieci i administracja serwerami Linux, Windows. Dojazd do klienta. Serwery linux, windows. Internet, administracja, bezpieczeństwo, secure, networks, sieci, linux, windows, internet, administracja, bielsko-biała, bielsko, budowa sieci, bezpieczeństwo, secure, networks, serwery, W2K3, sieci LAN, sieci WAN
Kategoria:   Internet > Portale
Opinie i porady dotyczące konkretnych modeli telefonów komórkowych, wszystkie parametry i opisy wraz z porównaniem poszczególnych modeli. Prezentujemy nowości rynkowe i współczesne telefony, które są już tak zaawansowane technologicznie, że umożliwiają uruchomienie na niektórych modelach systemów operacyjnych. Najdokładniejsze opis telefonów komórkowych.
Kategoria:   Internet > Portale
Przydatny serwis dla przyszłych i obecnych rodziców. Ciekawe artykuły na temat rozwoju dziecka na pewno będą pomocne i nie jeden rodzic znajdzie w nich odpowiedz na większość swoich pytań. Dowiesz się jak dbać o zdrowie i wychowanie dziecka, poznasz jak należy pielęgnować małe dziecko i jak je żywić. Znajdziesz na prezentowanej stronie praktyczne porady na każdy etap rozwoju Twojego dziecka. Portal eDzieciaki.pl to miejsce dla wszystkich rodziców. Z nami macierzyństwo nie będzie trudne i sprawi każdemu wiele radości. Bo nie ma to jak uśmiechnięte dziecko i szczęśliwy rodzic.
Kategoria:   Internet > Portale
Portal Kulturystyczny - znajdziesz na niej informacji ze wszystkich dziedzin kulturystyki i fitness. Zawiera następujące działy: trening, dieta, suplementy i odżywki, doping, sztuki walki, strongman, galeria, rozrywka oraz forum kulturystyczne. Gwarantuję że każda osoba która chce zmienić coś w swojej sylwetce znajdzie na naszej stronie wystarczające informację by to zrobić. Odżywki i Suplementy diety - dodatek, uzupełnienie diety. Są to poszczególne składniki żywności, substancje dodatkowe, gotowe produkty spożywcze oraz tabletki, kapsułki, proszki lub płyny, których spożycie, w uzupełnieniu zwykłej diety, przynosi dodatkowe korzyści zdrowotne. Suplementy dostarczają w skoncentrowanej formie składniki odżywcze lub inne substancje o działaniu żywieniowym lub fizjologicznym. Ich stosowanie sprzyja uzupełnieniu codziennej diety deficytowej w niektóre składniki mineralne czy witaminy.
Kategoria:   Internet > Portale
Sport Turystyka > Kulturystyka