Katalog Stron WWW

 
 

Program do prowadzenia pizzerii

Opis Program do prowadzenia pizzerii System do prowadzenia pizzerii jest skutecznym narzędziem stworzonym do sprawnego zarządzania nowoczesną pizzerią. Najważniejsze atuty programu to: uniwersalność, funkcjonalność, prostota, niezawodność. Dzięki stałemu rozwojowi program do obsługi pizzerii jest udoskanalany i w pełni pozwala spełnić oczekiwania każdego klienta. Każde zdarzenie przeprowadzone w systemi są rejestrowane. Pozwala to na dokonanie analizy wykonanych czynności przez personel. Zapraszamy do sprawdzenia wersji demo!
Url http://www.antcom.pl/pizzeria
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Kraje Miasta Regiony > Świętokrzyskie
Słowa kluczowe prowadzenie pizzerii   program do pizzerii   obsługa stolików   pizzeria   system do obsługi pizzerii   pizzerii   obsługi   system   program   dostawcy   pracownicy   magazyn   obsługa magazynu   zamówienia   pos  
Data dodania Jul 1, 2010
ID linku 7723
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

Polska coraz bardziej się rozwija, a wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Polaków, firma Microsoft wprowadziła najnowszą wersję popularnego pakietu Microsoft Office, które od tak wielu lat bardzo pomaga wielu firmom w prowadzeniu biznesu. Dzięki profesjonalnym narzędziom każda praca biurowa przebiega znacznie sprawniej, co jest niezwykle doceniane przez pracowników biur. Pakiet Office jest już sprawdzony i ludzie bardzo chętnie sięgają po jego uaktualnione wersje, które posiadają jeszcze więcej ciekawych opcji.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Zuzia - to nowoczesny w pełni zintegrowany ze środowiskiem Windows program do kosztorysowania robót budowlano-montażowych, instalacyjnych, drogowych i telekomunikacyjnych. Na stronie znajduje się opis programu Zuzia a także innych produktów ( przeglądarka kosztorysów, cennik scalony ), wersje testowe , aktualizacje, sterowniki. Zuzia to lider programów do kosztorysowania robót budowlano – montażowych, instalacyjnych, drogowych i telekomunikacyjnych, dobrze znany na polskim rynku od kilkunastu lat. Jego nowa wersja – Zuzia10 została wyposażona w wiele nowych i oryginalnych funkcji oraz nowoczesny interfejs. To co wyróżnia Zuzię v.10 spośród innych programów kosztorysowych to szybkość działania, prosta obsługa, otwartość na inne systemy i możliwość wymiany danych w wielu formatach. Zuzia10 to kosztorysowanie robót budowlanych, budowlano – montażowych, instalacyjnych, drogowych i telekomunikacyjnych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
strona firmy Skynet - internetowego sklepu z oprogramowaniem specjalistycznym i sprzętem komputerowym. Wśród oferowanych produktów znajdują się programy i urządzenia przeznaczone dla osób niewidomych, umożliwiające lub ułatwiające im naukę i wykonywanie pracy zawodowej. Programy powiększające i czytające ekran, lupy, specjalne klawiatury i drukarki brailowskie, notesy elektroniczne - te i inne udogodnienia dofinansowywane są w ramach programu PFRON: Komputer dla Homera.
Wejdź na stronę Skynet - sprawdź ofertę firmy i dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie dla siebie lub pracowników swojej firmy.

Skynet zajmuje się również sprzedażą i serwisem komputerów, sprzedażą drobnego sprzętu komputerowego, konsol do gier, oprogramowania graficznego i gadżetów elektronicznych: odtwarzaczy mp3, ramek na zdjęcia itp.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Sprzęt komputerowy
Komputery > Serwis komputerowy
Serwis, w którym znajdziesz najlepsze programy do Twojego komputera. Znajdują się tu zarówno programy darmowe jak i dema płatnych aplikacji. Każdy internauta może pobrać program, ocenić go, a jeśli są problemy z pobraniem zgłosić to przez odpowiedni link. Wyszukiwarka serwisu umożliwia szukanie na całej stronie lub tylko w wybranym dziale. Na stronie jest także ranking najczęściej pobieranych programów. Potrzebujesz jakiś program graficzny, narzędziowy lub zabezpieczający komputer? U nas go znajdziesz!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny dostosowany do potrzeb firm z branży mięsnej. Powstał z myślą o przedsiębiorstwach, które wymagają indywidualnego podejścia. System przeznaczony jest dla firm, które na przykład: zajmują się produkcją i przetwórstwem mięsa, prowadzą sprzedaż detaliczną i hurtową, posiadają własny sklep lub sieć sklepów, zajmują się handlem międzynarodowym. Navireo pozwala redukować koszty, zwiększać efektywne działanie a także pozwala na budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie