Katalog Stron WWW

 
 

Handel Business to Business. Sprzedaż i kupno na Solostocks Polska

Opis Handel Business to Business. Sprzedaż i kupno na Solostocks Polska SoloStocks Polska jest jednym z większych portali biznesowych w Polsce w segmencie kupna i sprzedaży produktów od firm dla firm.

Jako rynek elektroniczny SoloStocks Polska oferuje wiele możliwości biznesowych dla producentów, hurtowników, dostawców i sprzedawców, którzy chcą profesjonalnie sprzedawać produkty i własne wyroby w internecie.
Na SoloStocks Polska opublikowanych jest tysiące produktów i ogłoszeń sprzedaży podzielonych na 34 sektory działalności, z których kupujący mogą wybrać najlepsze dla siebie oferty.

Produkty i oferty można kupujący wyszukują na dwa sposoby, albo za pomocą naszej wewnętrznej wyszukiwarki albo przeglądając poszczególne kategorie.
Sprzedającym SoloStocks Polska oferuje możliwość publikacji dobrowolnej ilości ofert produktów w łatwy i szybki sposób, zwiększając tym samych prezencję tych firm i lepsze upozycjonowanie w głównych wyszukiwarkach internetowych.

Zamieszczanie ofert na portalu odbywa się całkowicie darmowo i bez ilościowych ograniczeń. Sprawdź jak szybko i skutecznie zamieścić cały katalog produktów Twojej firmy.

SoloStocks Polska jako portal biznesowy B2B należy do grupy SoloStocks International, której właścicielem jest firma Grupo Intercom.

Grupo Intercom jest liderem na rynku hiszpańskim jeśli chodzi o tworzenie biznesów online i jest jedną z prowadzących firm na rynku europejskim w tej branży.
Url http://www.solostocks.pl
Kategoria Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Hurtownie odzieżowe
Firmy wg branż > Handel
Słowa kluczowe Business to Business   biznes Polska   handel b2b   oferty sprzedaży   panorama firm   wykaz firm   katalog firm   spis firm   końcówki kolekcji   zwroty
Data dodania Jul 1, 2010
ID linku 7734
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Co na prezent dla dwojga? Tu znajdziesz wyjątkowy prezent dla mężczyzny, oryginalny prezent dla kobiety lub nietypowy prezent na urodziny. Potrzebny jest dobry pomysł na prezent? Mamy go! Spraw swoim bliskim ciekawe i niezwykłe prezenty. Podaruj to, co niezapomniane – przeżycia. Tu znajdziesz wyjątkowy prezent dla mężczyzny, oryginalny prezent dla dwojga, nietypowy prezent na urodziny. Potrzebny jest dobry pomysł na prezent? Sprawdź nasze ciekawe i niezwykłe prezenty.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Jest to Kancelaria Podatkowa mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem w prowadzeniu księgowości: firm, biur, instytucji a także klientów indywidualnych. Znajduje się w Szczecinie od wielu lat. Posiada grono stałych i usatysfakcjonowanych klientów. Zaprasza do współpracy osoby zainteresowane obsługą kadrowo-płacową, księgową a także doradztwem z tego zasięgu. Oferuje profesjonalizm w działaniu poparty licencją Ministra Finansów. Każde zlecenie wykonywane jest tu w możliwie jak najkrótszym czasie przy zachowaniu najwyższego standardu. Jeśli jesteś zainteresowany jej ofertą zobacz koniecznie tę stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferowanyh przez nią czynności. Zapraszamy serdecznie:
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Firma P.P.H.U. “GIL” Krzysztof Gac i Grażyna Ludwa jest producentem niewiarygodnie szerokiej oferty związanej zarówno z zestawami zabawowymi w różnorodnych stopniach złożoności, jak również dodatków znajdujących prywatne użycie w ogrodach czy na placach zabaw. Stoły i lawy ogrodowe, altany, pawilony, balkony, huśtawki sprężynowe, dziecięce domy, urządzenia sprawnościowe i sportowe , tablice informacyjne, kosze to tylko niewielka cześć oferty czekającej na kontrahentów firmy GIL.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Nova Vending jest znanym producentem mlekomatów.
Firma zaczęła działalność w 1989 roku. produkuje solidne automaty do sprzedaży bezpośredniej świeżego mleka. Mlekomat jest nowoczesnym rozwiązaniem, który zdobył uznanie w całej Europie. Nasze klasy automaty do mleka i nabiału, są łatwe w obsłudze i zostały skonstruowane w innowacyjnej technologii. Wystarczy włożyć monetę, ustawić pojemnik w specjalnej komorze dozującej i wybrać żądaną ilość mleka. Zapraszamy: znakomite mlekomaty Nova. Twój mlekomat, Twoja przyszłość
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Witamy na stronie biura rachunkowego oraz doradztwa podatkowego Eldar. Świadczymy indywidualną obsługę księgową i podatkową mieszkańcom województwa opolskiego. Sporządzimy listę płac i odpowiednie deklaracje wymagane przez ZUS oraz Urząd Skarbowy. Z największą starannością i zaangażowaniem prowadzimy także księgi podatkowe przychodów i rozchodów, a również ewidencje przychodów na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego. Prowadzimy doradztwo w zakresie prawa pracy oraz reprezentujemy Klienta przed organami podatkowymi oraz w trakcie przeprowadzania kontroli. Szeroka wiedza z zakresu rachunkowości oraz systemów podatkowych gwarantuje rzetelną oraz sprawną obsługę, a również wykonanie usług z najwyższą starannością. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe