Katalog Stron WWW

 
 

Everest Bydgoszcz, Prace Wysokościowe

Opis Everest Bydgoszcz, Prace Wysokościowe Strona przedstawia ofertę firmy EVEREST z Bydgoszczy. Wyspecjalizowana grupa pracowników firmy zajmuje się pracami na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Do tej pory wykonano wiele prac remontowych, montażowych, rozbiórkowych. Obiekty, które są obsługiwane najczęściej, to wysokie elewacje, kominy, konstrukcje stalowe, maszty. Zgrany zespół stanowi najważniejszy element firmy. Odpowiednia koordynacja pracy specjalistów pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Url http://everest.bydgoszcz.pl
Kategoria Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Słowa kluczowe prace wysokościowe   remonty kominów   malowanie   kominów   odśnieżanie   dachów   usuwanie sopli   naprawy   tynków   malowanie elewacji  
Data dodania Jul 6, 2010
ID linku 7815
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy tego użytkownika

Drukarnia Beniamin jest firmą, której specjalnością stały się zlecenia średnio i wysoko nakładowe o szybkim terminie realizacji. Używa atestowanych materiałów. Posiada nowoczesny park maszynowy firm Heidelberg, Zirkon i Canon, który umożliwia pełną kontrolę nad przebiegiem prac drukarskich i introligatorskich. Wykonujemy druk książek i folderów, plakatów, opakowań, kalendarzy, artykułów reklamowych. Firma jest na polskim rynku czołowym producentem i importerem artykułów papierniczo–biurowo–szkolnych, głównie licencyjnych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
Wystawy i targi to ważne wydarzenia dla firm wielu branż. World Expo International Sp. z o.o. posiada kompetencje do organizowania imprez wystawienniczych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jeśli chcesz zorganizować wystawę lub wziąć udział w targach, możesz nam zaufać. Opracowujemy materiały promocyjne dla naszych klientów, stoiska i ich wystrój, przewóz eksponatów przy udziale profesjonalnych firm transportowych. Udział w targach i wystawach to bardzo skuteczne działanie marketingowe
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Strona przedstawia ofertę firmy EVEREST z Bydgoszczy. Wyspecjalizowana grupa pracowników firmy zajmuje się pracami na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Do tej pory wykonano wiele prac remontowych, montażowych, rozbiórkowych. Obiekty, które są obsługiwane najczęściej, to wysokie elewacje, kominy, konstrukcje stalowe, maszty. Zgrany zespół stanowi najważniejszy element firmy. Odpowiednia koordynacja pracy specjalistów pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Strona firmowa DMI Media zawiera informacje o druku ulotek, roznoszeniu ulotek oraz projektach graficznych. Każda usługa została ciekawie zaprezentowana. Firma zajmuje się też projektowaniem i sprzedażą kampanii Google, łącznie z linkami sponsorowanymi. Ulotki projektowane przez DMI Media mają wysoką jakość wykonania i opracowanej grafiki. Projekty graficzne prowadzą do powiększenia konkurencyjności firm. Dystrybucja ulotek prowadzona jest w oparciu o zbadaną grupę docelową.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Marketing Reklama > Flagi, banery reklamowe
Nasze sejfy są odporne na ogień i inne zagrożenie oraz posiadają niezbędne atesty. W sklepie Amg24.pl staramy się, żeby towary spełniały najwyższe wymagania użytkowników. Prowadzimy sprzedaż Last Minute, która polega na uruchomieniu na stronie głównej zegarów promocji przy aukcjach. Po upływie założonego czasu promocja staje się zakończona. Profesjonalna obsługa obejmuje także czynności posprzedażowe, m. in. gwarancje i serwis pogwarancyjny. Posiadamy bogate drzewo kategorii z takimi grupami produktów, jak meble metalowe, drabiny, apteczki i wiele innych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
W sklepie internetowym RadiotelefonyMotorola.pl zaopatrują się użytkownicy poszukujący sprzętu amatorskiego lub profesjonalnego. Doświadczeni doradcy kompletują zamówienia dla Straży Pożarnej, Policji i innych instytucji. Ważną cechą sklepu jest dostęp do profesjonalnego serwisu. Klienci obsługujący imprezy masowe mogą dzierżawić sprzęt na czas trwania imprez, ograniczając w ten sposób swoje koszty. Oferowany sprzęt jest najwyższej jakości i kompatybilny z innymi markami.
Kategoria:   Firmy wg branż > AGD RTV
AGD RTV > Sprzęt RTV
Filar Nieruchomości jest nowoczesnym biurem pośrednictwa, które zajmuje się przeprowadzaniem transakcji kupna, sprzedaży i najmu domów, mieszkań, lokali użytkowych, hal i działek. Doświadczony zespół pracowników pozwala na skuteczną i szybką realizację zleceń. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, bankami, radcami prawnymi, aby kompleksowo obsłużyć naszych klientów. Posiadamy pulę zleceń sprzedaży wartościowych lokali, co ułatwia poszukiwania naszym klientom. Legitymujemy się licencją pośrednika i mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Witryna PolskieMorze.INFO działa dwutorowo: pomaga turystom wyszukać wartościowe obiekty wypoczynkowe zlokalizowane nad Morzem Bałtyckim; z drugiej strony pozwala zaprezentować właścicielom ośrodków swoją ofertę. Właściciele ośrodków mają dostęp do formularza, gdzie mogą zmieniać dane swojego ośrodka. Zaawansowana wyszukiwarka wspiera turystów w odnalezieniu dokładnie takiego ośrodka, jaki go interesuje. Przejrzyste infografiki pozwalają szybko zapoznać się ze standardem i wyposażeniem ośrodków wypoczynkowych.
Kategoria:   Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Sport Turystyka > Kwatery i pensjonaty
Odlewnia metali Magnus-Nord jest uznanym dostawcą odlewów dla klientów z branży technologicznej, motoryzacyjnej, chemicznej. Nasze zaplecze pozwala dostosować wyroby do wymagań różnych klientów. Do dyspozycji mamy piece indukcyjne, wykończenia odlewów, laboratorium, modelarnię. Prowadzimy też usługi w dziedzinach: regeneracja mas formierskich, usługi kooperacyjne. Zaplanowaliśmy już prace modernizacyjne, które pomogą nam osiągnąć przewagę nad konkurencją.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Firma ATM jest producentem nowoczesnych materacy. Łączymy najwyższą jakość z atrakcyjnymi cenami. Wytwarzane przez firmę ATM materace zapewniające odpowiednie podparcie kręgosłupa i odpowiedni komfort. W ofercie znajdują się stelaże łóżkowe, poduszki i nakładki ochronne. Przy produkcji materacy wykorzystujemy najnowsze technologie. Belki boczne posiadają liczne otwory wentylacyjne, żeby zwiększyć komfort użytkowania.
Posiadamy salony sprzedaży w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu i Gdyni.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble do sypialni
Turnusy rehabilitacyjne i wypoczynkowe skierowane są do osób cierpiących na dolegliwości ruchowe i innego rodzaju. Witryna prezentuje ofertę ośrodków wypoczynkowych ZAGŁĘBIE w Ustroniu Morskim i FLISAK w Sarbinowie. Kuracjusze mają do dyspozycji komfortowe pokoje. Zapewnione jest także wyżywienie. W pobliżu ośrodków i ich sąsiedztwie znajdują się urządzenia rekreacyjne i kawiarnia, gdzie zawierane są, często długoletnie, przyjaźnie i znajomości. Posiadamy zezwolenia uprawniające do przyjmowania osób niepełnosprawnych.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Turnusy rehabilitacyjne
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Prace wysokościowe

Wykonujemy usługi alpinistyczne na polskim rynku już ponad sześć lat, działamy na terenie województwa mazowieckiego jak również dla naszych stałych klientów świadczymy usługi na terenie całego kraju. Głównymi pracami na wysokości jakie wykonujemy są między innymi: mycie okien na wysokości, wycinka drzew, odśnieżanie dachów, itp. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Firma NAD-ZIEMNI świadczy profesjonalne usługi archeologiczne i alpinistyczne.

Nasze usługi archeologiczne obejmują: nadzory archeologiczne, sondaże, badania ratownicze, badania archeologiczno-architektoniczne, ekshumacje. Służymy pomocą w zdobyciu niezbędnych pozwoleń. Szybko i bezkolizyjnie przeprowadzamy prace w terenie, zachowując wysoki poziom usług i zgodność z wymogami Konserwatora.

Wykorzystując techniki alpinistyczne wykonujemy m.in: mycie szyb, czyszczenie elewacji, remonty, konserwacje, odśnieżanie, malowanie, montaże, demontaże, instalacje. Pracujemy na dachach, elewacjach, kominach, masztach, czyli na wysokości i w miejscach trudno dostępnych.
Na indywidualne zamówienia prowadzimy kursy turystyki górskiej oraz terenowe imprezy integracyjne.

Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz duże doświadczenie. Pracujemy z pasją i profesjonalizmem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Budownictwo > Usługi budowlane
Strona przedstawia ofertę firmy EVEREST z Bydgoszczy. Wyspecjalizowana grupa pracowników firmy zajmuje się pracami na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Do tej pory wykonano wiele prac remontowych, montażowych, rozbiórkowych. Obiekty, które są obsługiwane najczęściej, to wysokie elewacje, kominy, konstrukcje stalowe, maszty. Zgrany zespół stanowi najważniejszy element firmy. Odpowiednia koordynacja pracy specjalistów pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej firmy świadczącej usługi związane z pracami na wysokości, to zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Horn. Mamy specjalistyczny sprzęt oraz doświadczoną oraz kompetentną kadrę specjalistów, co pozwala na kompleksową oraz sprawną realizację wszystkich zamówień. W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego sposobu prace montażowe i konserwacyjne, mycie okien i elewacji, malowanie, montaż oświetlenia, zbijanie tynków, wyklejanie bilbordów, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, montaż oraz rozbiórkę ozdób świątecznych i wiele innych prac na wysokości. Doznana i wysoko wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia solidną i terminową realizację każdego zamówienia oraz gotowa jest podjąć się nawet najtrudniejszych wyzwań na terenie całego kraju. Szczegóły oferty na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Sprzątaniem biur w Krakowie zajmujemy się od ponad piętnastu lat. Działanie naszej firmy opiera się na pełnej obsłudze firm w zakresie sprzątania i utrzymania w czystości. Zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników wykonujących prace porządkowe przy użyciu profesjonalnych środków czystości oraz sprzętu czyszczącego. Realizujemy usługi porządkowe w pełnym zakresie, począwszy od codziennego sprzątania pomieszczeń, a kończąc na alpinistycznym myciu szklanych elewacji. Współpracujemy z dostawcami materiałów higienicznych, aby zawsze móc zagwarantować swoim klientom najwyższej jakości materiały w przystępnych cenach.
Clean Kraków to sprzątanie biur, sprzątanie bloków, mycie okien oraz czyszczenie wykładzin. Dziłamy w Krakowie oraz pozostałych miastach woj. Małopolskiego.
Kategoria:   Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie