Katalog Stron WWW

 
 

Serwis RFID4ALL - opis komponentów systemu RFID

Opis Serwis RFID4ALL - opis komponentów systemu RFID Serwis RFID4ALL jest swieżym projektem stworzonym do celów edukacyjych na temat techniki RFID czyli identyfikacji za pomocą fal radiowych. RFID zdobywa co raz większą popularność z racji tej, że pozwala na bardziej zautomatyzowaną identyfikację niż systemy oparte o kody kreskowe co przyczynia sie do szybkiego zwrotu kosztów inwestycji (Return On Investment) i zadowolenia zarówno właścicieli jak i końcowego konsumenta. Więcej informacji o systemach RFID jak i ich komponentach tj. znacznik RFID, drukarka RFID, czytnik RFID, antena RFID oraz middleware znajdziecie Państwo na naszej stronie www.rfid4all.pl
Url http://www.rfid4all.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Elektronika
Internet
Słowa kluczowe rfid   system RFID   znacznik RFID   drukarka RFID   chip RFID   epc   tag rfid   transponder   antena rfid
Data dodania Jul 9, 2010
ID linku 7899
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Elektronika

Hurtownia elektryczna Solar jest jedną z największych hurtowni w pod względem sprzedaży produktów elektrotechnicznych w Europie. Posiada odziały w kilkunastu krajach europejskich, Polska centrala znajduje w samym centrum kraju - w Łodzi, gdzie na Klientów czeka ponad 18 000 pozycji asortymentowych dostępnych od ręki. Dodatkowo dzięki nocnej dystrybucji produktów, towary zamówione w Magazynie Centralnym, trafiają następnego dnia do końcowego odbiorcy. Zautomatyzowany system odświeżania zapasów on-line, połączony z regularnymi dostawami do oddziałów Drive-in rozmieszczonych na terenie całej Polski, gwarantują wysoki, zachodnioeuropejski standard obsługi Klienta.Oprócz szerokiej gamy produktów hurtownia elektryczna Solar zapewnia swoim Klientom efektywne zarządzanie stanami magazynowymi. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami produktowymi Solar Plus, Solar Light i Solar Industry.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Jesteśmy nastawieni na nowe rozwiązania i osprzęt pierszej klasy. Wszelkie uwagi firm, dla których świadczymy usługi pozwoliły nam wypracować rozwiązania i systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Świadczymy usługi dla:
Zakładów produkcyjnych, placówek oświatowych, placów budów, odbiorców indywidualnych, gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, punktów usługowych.

Posiadamy:
Potrzebne uprawnienia do wykonywania w/w usług, wykwalifikowanych elektromonterów, profesjonalny sprzęt z atestami i certyfikatami.

Gwarantujemy:
Wysoką jakość usług wykonywanych zgodnie z wymogami Unii Europejskiej, w najnowszych technologiach zapewniających wysoki standard użytkowania jak i bezawaryjność oraz atrakcyjne ceny.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
AGD RTV > Naprawa serwis
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Oferujemy kompleksowe wykonanie systemów alarmowych, monitoringu, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu oraz sieci komputerowych i instalacji domofonowych. Naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość wykonania i profesjonalizm. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego potrzeb i wymagań. Wykonujemy usługi na terenie miasta Wrocław i jego okolic.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Motoryzacja > Samochody
Firma PCB Technology - nasza działalność to produkcja wysokiej jakości płytek drukowanych dla prototypów i produkcji mało seryjnych w stosunkowo krótkim okresie czasu przy wysokiej jakości wyrobu. Przedsiębiorstwo dysponuje najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki stałemu powiększaniu gamy naszych urządzeń przyśpieszamy proces produkcyjny jak i podnosimy jakość.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Specjalizacja: podsłuchy gsm. W naszym przedsiębiorstwie znajdziecie Państwo profesjonalne podsłuchy gsm. W naszej ofercie znajdują sie podsłuchy zakamuflowane, podsłuchy do ukrycia w różnych urządzeniach lub podsłuchy, które są same w sobie rożnego rodzaju urządzeniami codziennego użytku. Nasze przdsiębiorstwo specjalizuje się także w montażu urządzeń zwanych spy-phone. telefony takie poza podsłuchem odgrywają rolę lokalizatora osoby posiadającej urządzenie. Ponadto możliwe jest przechwytywanie odbieranych i wysyłanych wiadomości SMS. Poza tym w sprzedaży znajdują się urządzenia do innej formy inwigilacji oraz rejestracji audio oraz video. posiadamy także użadzenia do wykrywania lub zagłuszania podsłuchów analogowych i cyfrowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z zaangażowaniem doradzą to czego Państwo potrzebujecie. Dzięki uregulowanej pozycji w branży oraz doświadczeniu oferujemy profesjonalną oraz żetelną obsługę. Na naszej stronie internetowej znajdziecie opis realizacji zleceń: zakładanie podsłuchów oraz wykrywanie podsłuchów.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika