Katalog Stron WWW

 
 

Serwis RFID4ALL - opis komponentów systemu RFID

Opis Serwis RFID4ALL - opis komponentów systemu RFID Serwis RFID4ALL jest swieżym projektem stworzonym do celów edukacyjych na temat techniki RFID czyli identyfikacji za pomocą fal radiowych. RFID zdobywa co raz większą popularność z racji tej, że pozwala na bardziej zautomatyzowaną identyfikację niż systemy oparte o kody kreskowe co przyczynia sie do szybkiego zwrotu kosztów inwestycji (Return On Investment) i zadowolenia zarówno właścicieli jak i końcowego konsumenta. Więcej informacji o systemach RFID jak i ich komponentach tj. znacznik RFID, drukarka RFID, czytnik RFID, antena RFID oraz middleware znajdziecie Państwo na naszej stronie www.rfid4all.pl
Url http://www.rfid4all.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Elektronika
Internet
Słowa kluczowe rfid   system RFID   znacznik RFID   drukarka RFID   chip RFID   epc   tag rfid   transponder   antena rfid
Data dodania Jul 9, 2010
ID linku 7899
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Elektronika

Ponad 5-letnie doświadczenie marki Revolution-Tech w zakresie oświetlenia LED i produkcji zaawansowanych systemów sterowania LED oraz nacisk na wysoką jakość komponentów i procesu produkcyjnego, zaowocowało wypracowaniem gamy produktów o niespotykanej na rynku jakości oraz sprawności świetlnej. Wprowadzana do sprzedaży gama taśm i modułów LED z serii PRO charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością świetlną, powtarzalnością barwy diod oraz minimalnym spadkiem mocy świecenia diod w czasie, a w przypadku pasków RGB stabilnym balansem bieli. Dzięki wysokim parametrom technicznym produkty z serii PRO dedykowane są do realizacji wymagających najwyższych standardów tj. instalacje o utrudnionym dostępie, instalacje zewnętrzne, centra handlowe, hotele, obiekty prestiżowe itp. Gwarancja na produkty z serii PRO wynosi 4 lata natomiast na wszystkie wodoszczelne moduły i listwy LED 3 lata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku już wkrótce wprowadzona zostanie do oferty atrakcyjna cenowo gama pasków LED z serii ECO do zastosowań wewnętrznych skierowana do mniej wymagających realizacji. Seria charakteryzująca się wysoką jakością komponentów i procesu produkcyjnego, ale nieco mniejszą sprawnością świetlną diod (diody stosowane w produktach Revolution-Tech w 2008 roku). Gwarancja na produkty z serii ECO wynosić będzie 2 lata.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Dzieląc się naszymi zainteresowaniami oraz umiejętnościami zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do funkcjonowania w naszej branży. Jako jedyna firma w województwie łódzkim po dzień dzisiejszy utrzymaliśmy naszą strukturę. Nieprzerwanie do początku istnienia, RoFAG świadczy profesjonalne usługi w dziedzinie gsm.

Skupiając wokół siebie tylko profesjonalną kadrę stworzyliśmy serwis na miarę oczekiwań każdego posiadacza telefonu komórkowego. Odwiedzający nasz salon na deptaku ulicy Piotrkowskiej nie jest wstanie nie być zadowolonym z naszych usług.

Podejmiemy się każdej naprawy elektronicznej jak i softowej, a klient nie usłyszy nigdy z naszych ust : ”nie da się tego zrobić” czy ”w tej chwili to urządzenie jest nieobsługiwane”. Takie stwierdzenia mogą paść tylko w punktach które nie traktują swojej pracy profesjonalnie – my możemy tylko powiedzieć że po prostu tego nie umieją zrobić lub nie mają odpowiedniego sprzętu.

W ciągu tych 12 lat udoskonalaliśmy swoją wiedzę jednocześnie powiększając nasze zaplecze techniczne, uruchomiliśmy współdziałający serwis Notebook oraz Konsol do gier.

W naszym salonie można zakupić wszelkie niezbędne akcesoria pomagające w funkcjonowaniu telefonów komórkowych.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Zadajnik prądowy 0-20 mA, 4-20 mA; napięciowy 0-10 V. Zadajnik wytwarza sygnały prądowe 4-20mA i 0-20mA, oraz napięciowy 0-10V .Sygnał zadawany jest przy pomocy wysokiej jakości potencjometru drutowego gwarantującego długą żywotność i prostą obsługę. Sygnły wyjściowe mierzone są miernikiem LCD. Przełączanie zakresów i trybu pracy odbywa się poprzez ergonomiczne przełączniki obrotowe. Zadajnik charakteryzuje się niskim prądem zasilania. Wbudowane 2 akumulatory gwarantują pracę ciągłą bez zasilania zewnętrznego przez minimum 8 godzin. Ustawiając przełącznik rodzaju pracy w poz. WYJ. WYŁ. możemy ustawić sygnał zadający. Po przełączeniu w poz. WYJ.ZAŁ. ustawiony sygnał zostanie podany na wyjście.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Produkcja Przemysł > Automatyka
Właściwie każdy posiadacz firmy zdaje sobie sprawe jak istotne jest bezpieczeństwo w miejscu pracy. Niektórzy na tym oszczędzja, część nie pamięta o takich sprawach. Nasza firma posiada w swojej ofercie produkty, które poprawią bezpieczeństwo w miejscu pracy. Wykrywacze gazu muszą być w każdym przedsiębiorstwie gdzie jest ryzyko wycieku gazu - zajmujemy się także naprawa detektorów gazu. Bardzo duży wybór asortymentu , a dodatkowo długoletnie doświadczenie w branży pozwalają nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Handel
Jeżeli szukasz fachowca z zakresu elektrotechniki skontaktuj się z firmą Rotech z Ostrowca Świętokrzyskiego, która działa na polskim rynku od 1995 roku i zapewnia efektywne oraz godziwe dokonanie wszelkich inwestycji. Posiadamy doświadczenie i dostosowujemy się do potrzeb czy możliwości każdego klienta. Na Państwa zamówienie wykonamy instalację elektryczną, składanie systemu przeciwpożarowego oraz systemu sygnalizacji włamania oraz napadu, montaż telewizji przemysłowej, monitoringu gps, systemy nagłaśniania lub oświetlenia, a także dużo innych. Zapewniamy wszechstronny i doświadczony serwis wszelkich produktów. mamy licencje, uprawnienia oraz certyfikaty konieczne do prowadzenia naszej działalności. Zapewniamy szybką dostawę i zastosowanie tylko najnowocześniejszego sprzętu podczas wykonywania zamówień. Szczegóły oferty na stronie internetowej.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika