Katalog Stron WWW

 
 

Wkrętaki, podajniki

Opis Wkrętaki, podajniki Od kilku lat dostarczamy narzędzia i urządzenia do montażu i produkcji. Głównie są to wkrętaki elektryczne Hios i pneumatyczne (Vessel) produkcji japońskiej. Te pierwsze są dość zaawansowane technologicznie - wykonane w technologi bezszczotkowej i z ograniczeniem mechanicznych przełączników w celu wydłużenia bezawaryjnej pracy. W ofercie również urządzenia pomiarowe do kontroli momentu obrotowego wkrętaków i złącz śrubowych.
Drugim członem naszej działalności są automatyczne automatyczne podajniki wkrętów Quicher, podajniki wkrętów z wkrętakiem i podajniki wibracyjne.
Jesteśmy też autoryzowanym dystrybutorem Dronco AG - czyli materiałów szlifierskich tej firmy.
Url http://www.bertol.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Elektronika
Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Słowa kluczowe wkrętak_elektryczny   wkrętak_pneumatyczny   bertol   wkrętaki_elektryczne   wkrętarka   hios   vessel   uryu   podajnik_wibracyjny   podajnik_wkrętów   jonizator   antystatyka   quicher   urządzenie_pomiarowe   balanser   dronco
Data dodania May 5, 2009
ID linku 794
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Elektronika

Sprzęt komputerowy lub inna elektronika i elektryka to przedmioty, które znajdują się niemalże wszędzie. Każdy posiada je w domu, a także w pracy, często w hurtowych ilościach. Jak prawidłowo pozbyć się zużytej elektroniki? W jaki sposób dbać przy tym o środowisko i odpowiednio usunąć zepsuty komputer lub gaśnicę?

Firma Dora Plus oferuje recykling i utylizację zużytych sprzętów komputerowych i elektroniki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, firma zapewnia profesjonalne wykonanie usługi, a także odbiór zużytego sprzętu z miejsca pracy lub z domu.

Z każdego sprzętu, który nadaje się już tylko do wyrzucenia, selekcjonuje się takie części, z których można jeszcze pozyskać coś przydatnego. Wówczas sprzęt ten poddaje się recyklingowi. Szkodliwe substancje i materiały są utylizowane w bezpieczny sposób.

Firma Dora Plus oferuje recykling i utylizację nie tylko elektryki i komputerów, ale także gaśnic lub proszku gaśniczego. Ponadto, przydatną usługą jest także demagnetyzacja dysków twardych i nośników danych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Usługi porządkowe

2. swl

Działanie systemów wymiany linków, opiera się na podwyższaniu pozycji witryn w wyszukiwarkach internetowych na podstawie danych fraz. Systemy te udostępniają miejsce na linki innych stron, co skutkuje otrzymaniem różnych korzyści dla nas samych. Działanie jest zautomatyzowane i całkowicie pewne. Zarejestrowanie się do swl jest bardzo łatwe i i opiera się na zakwalifikowaniu strony do formularza. Systemy wymiany linków są istotnym narzędziem działań wielu przedsiębiorstw, zajmujących się pozycjonowaniem stron w internecie. Działają one od bardzo długiego okresu i wedle wielu nadal zdają egzamin wśród pomocy przy pracach przedsiębiorstw pozycjonujących strony www.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Programatory USB do odczytu i programowania pamięci eeprom, eprom, flash. Firma Weilei proponuje takie programatory jak VP998, VP798, AUTO-300 oraz VP598. Proponuejmy VP798 - następca VP596, pozwala na obsługę ponad 36 000 układów i zapewnia wsparcie dla najistotniejszych flashy. Do podanych urządzeń proponujemy adaptery do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, bga czy tsop. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
AGD RTV > Naprawa serwis
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Oferujemy kompleksowe wykonanie systemów alarmowych, monitoringu, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu oraz sieci komputerowych i instalacji domofonowych. Naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość wykonania i profesjonalizm. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego potrzeb i wymagań. Wykonujemy usługi na terenie miasta Wrocław i jego okolic.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Motoryzacja > Samochody
Serwis RFID4ALL jest swieżym projektem stworzonym do celów edukacyjych na temat techniki RFID czyli identyfikacji za pomocą fal radiowych. RFID zdobywa co raz większą popularność z racji tej, że pozwala na bardziej zautomatyzowaną identyfikację niż systemy oparte o kody kreskowe co przyczynia sie do szybkiego zwrotu kosztów inwestycji (Return On Investment) i zadowolenia zarówno właścicieli jak i końcowego konsumenta. Więcej informacji o systemach RFID jak i ich komponentach tj. znacznik RFID, drukarka RFID, czytnik RFID, antena RFID oraz middleware znajdziecie Państwo na naszej stronie www.rfid4all.pl
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Internet