Katalog Stron WWW

 
 

Nauka jazdy Kraków

Opis Nauka jazdy Kraków Nauka jazdy w Krakowie, z nami zdasz za pierwszym razem!

W Ośrodku Szkolenia Kierowców SIGMA nauka jazdy jest przyjemnością. Dzięki OSK Sigma zdasz prawo jazdy za pierwszym razem i będziesz dobrym kierowcą. W Sigmie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, która w przyjemnej atmosferze nauczy Cię jeździć. Dzięki nauce w naszym ośrodku nauki jazdy zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, a także z zakresu obsługi pojazdu.

Jazdy kursowe odbywają się na samochodach Toyota YARIS i motorach Yamaha YBR 250 , które są wymagane na egzaminie w małopolsce ( MORD Kraków ). Instruktorzy, przekażą Ci umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się na drodze. Kwalifikacje instruktorów potwierdzone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa.

Nauka jazdy odbywa się na nowych i klimatyzowanych samochodach marki Toyota Yaris , takich jakich używa MORD na egzaminie. Godziny jazdy dostosowujemy do Twoich potrzeb!
Url http://www.sigma1.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Słowa kluczowe nauka jazdy kraków   jazdy   sigma   nowa huta   prawo jazdy   prawo jazdy kraków   ośrodek szkolenia kierowców   sigma kraków   szkoła jazdy   kraków   nauka jazdy   osk
Data dodania Jul 16, 2010
ID linku 7961
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

Przedsiębiorstwo Smart Kursy i Szkolenia specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń zawodowych, które umożliwią zwiększenie kwalifikacji zawodowych oraz znalezienie lepiej płatnej pracy. Naszą specjalnością są kursy dla firm transportowych z zakresu ADR. Posiadamy w swojej ofercie również interesujący zestaw kursów dla byłych pracowników służb mundurowych - tzw: rekonwersja dla żołnierzy. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć szkoleń biurowych i kosmetycznych. Jeśli chcesz zarabiać więcej - ukończ jeden z naszych kursów. Dołącz do najlepszych pracowników na rynków.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Korepetycje, trenowanie, jak i uczenie to elementy, z którymi spotyka się każdy z nas. Jednakże praca z coachami Coaching People ma nieco inny cel. W porównaniu do uprzednio wymienionych elementów jest to wspólną praca nad daną osobą. Nad klientem indywidualnym, ale i aktualnym, jak i potencjalnym przedsiębiorcą. Coś, co ma przynieść efekt w postaci większego tempa rozwoju osobistego, jak i kariery zawodowej. Coach nie naucza, a jedynie wskazuje drogę, wytycza ścieżki, ale nie nakazuje nimi podążać. Wykorzystując techniki psychologiczne, bazując na umiejętnościach, które są w każdym z nas trafia w samo sedno. Pozwala polepszać efekty i dążyć do celu skutecznie oraz efektywnie. Profesjonalny coaching skupia się nie na ocenianiu, a na odkrywaniu możliwości drugiej osoby, które w niej drzemią, ale których dotąd nie udało się uchwycić i z nich skorzystać.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Techniki motywacyjne oraz zagadnienia rozwoju osobistego i zarządzania kapitałem ludzkim skondensowane w przejrzyście napisanym szkoleniu Wspaniała Motywacja. Szkolenie odkrywa tajniki wiedzy, dzięki której możliwe staje się realizowanie wewnętrznych pragnień, do których wcześniej nie byliśmy odpowiednio zmotywowani. Zapraszam do lektury i tworzenia lepszego jutra. Zachęcam do komentowania szkolenia, co z pewnością pomoże w jego rozwoju.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Korepetycje w Neocenter to: zajecia indywidualne lub w malych grupach w domu ucznia badz w pobliskiej szkole, wszystkie poziomy nauczania, wszystkie grupy wiekowe, doswiadczona kadra nauczycielska, ktora zapewni najwyzsza jakosc kazdej lekcji.
W ofercie rowniez kursy przygotowujace do egzaminow maturalnych, gimnazjalnych oraz przygotowujace do egzaminow poprawkowych
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Matematyka
Prezentujemy szeroki wachlarz kursów – w tym szkolenie na kierowcę wózków widłowych. Kurs kierowców wózków wizdłowych z napędem silnikowym obejmuje szkolenie z zakresu teorii jak i praktyki. U nas dokładnie zapoznasz się z przepisami BHP dotyczącymi wózków i poznasz wszystkie zagrożenia powiązane z tym zawodem. Podczas jazd praktycznych dogłęgnie zapoznasz się z wykorzystywanymi oznaczeniami wykorzystywanymi w tego typu sprzęcie. Podczas kursu poznasz także wszystkie rodzaje wózków na których może przyjść pracować.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy