Katalog Stron WWW

 
 

Deratyzacja

Opis Deratyzacja Myszy, owady i inne gryzonie to niewdzięczna przypadłość wielu domów. Pozbądź się tego, przerwij ten koszmar!Nasza firma to wysoce wyspecjalizowana załoga z wieloletnim doświadczeniem. Celem działania naszej firmy jest zapewnienie kompleksowej ochrony przed szkodnikami dla klientów instytucjonalnych i prywatnych.
Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom obsługi. Jako jedna z niewielu firm oferujemy usługi całodobowe na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy tani, skuteczni i dyskretni. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług i najniższe ceny na rynku.
Url http://www.dddfoltyn.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe deratyzacja warszawa   dezynfekcja warszawa   dezynsekcja warszawa   uslugi ddd   deodoryzacja warszawa   deratyzacja   dezynsekcja   zwalczanie gryzoni   dezynfekcja   odkazanie
Data dodania Jul 27, 2010
ID linku 8131
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Przedsiębiorstwo Bertie z biurem w Wielkopolsce, oferuje usługi sprzątające, zarówno klientom biznesowym dodatkowo indywidualnym. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie. Co kilka miesięcy szkoleni są z zasięgu sprzątania. Oferujemy mycie okien, szyb oraz przeszkleń. Jest to nasza podstawowa specjalność. Na życzenie zleceniodawcy możliwe kompleksowe czyszczenie innych obiektów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Przeszkoleni eksperci z firmy czyszczącej wykonają zlecenie prania dywanów i wykładzin oraz tapicerki meblowej mając do dyspozycji spełniające europejskie standardy sprzęt i urządzenia to jest odkurzacze ciśnieniowe oraz detergenty chemiczne, które używają specyficznie do rodzaju doczyszczanych tekstyliów i plam. Aby otrzymać najlepsze efekty prania wykorzystuje się technologię prania ekstrakcyjnego gdzie główną techniką wykonywania usług jest dwufazowe czyszczenie wodne polegające na odkurzaniu mechanicznym tj. zlikwidowanie brudu nierozpuszczalnego a także przygotowanie runa do ekstrakcji, później miejscowe odplamianie plam, następnie działanie mechaniczne wspomagające rozpuszczanie brudu przez natryśnięcie detergentu rozpuszczającego plamy i jego ciśnieniowym wyciągnięciu, w razie potrzeby neutralizację uporczywych zapachów (m.in. wymioty, uryna, mocz). Należy zagwarantować dobre warunki suszenia i wskazane jest aby wyprana powierzchnia nie była eksploatowana aż do zupełnego wysuszenia zważywszy że przemoczone tapicerki narażone są na odkształcanie i zabrudzenia w tej sytuacji ważne jest dbanie o korzystną cyrkulację powietrza poprzez przewietrzenie pomieszczenia. Pośród wypełnionych zleceń, firma posiada wiele usług przeprowadzonych na rzecz klientów indywidualnych, lokali usługowych, przedszkoli, biur a także innych instytucji. Justica zapewnia darmową wycenę i dojazd do zleceniodawcy, ustawienie wnętrz, przesuwanie krzeseł, wynoszenie biurek, szybkie i dostępne terminy zrealizowania zleceń prania a także najwyższy poziom realizacji oraz oferowanie korzystnych cen, interesujące oferty i kartę stałego klienta, terminowość, profesjonalizm jak również wysoką kulturę osobistą wykonawców równocześnie klienci firmy objęci są gwarancją ubezpieczenia finansowego wszystkich usług, które zabezpiecza oddane tekstylia.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Latający Dywan to pralnia dywanów oferująca kompleksowe pranie i czyszczenie dywanów. W ofercie znajduje się również usztywnianie i obszywanie dywanów oraz pranie tapicerki i wykładzin. Firma korzysta z nowoczesnych technologii i profesjonalnych środków czyszczących usuwających brud, roztocza, kurz i alergeny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
PPU Zieleń Sp. z o.o. to zakład pogrzebowy, który w swojej ofercie posiada kompleksowe usługi kremacyjne. Jeśli nastąpi zgon to trzeba natychmiastowo poinformować zakład, który przetransportuje zwłoki do chłodni odpowiednio je zabezpieczając. Firma następnie przeprowadza proces kremacji by pochować zmarłego lub przekazać jego prochy w urnie osobom bliskim. Już dziś szczegółowo zapoznaj się z ofertą zakładu PPU Zieleń Sp. z o.o. Odwiedzając jego witrynę internetową. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Zagracone oraz opuszczone pomieszczenia to zmora wielu właścicieli, jednak właśnie ze względu na potrzeby takich klientów powstała firma Storage Project, która proponuje profesjonalne opróżnianie piwnic. jeśli nie masz czasu oraz chęci do przeprowadzenia czynności takich jak sprzątanie piwnic, wejdź na stronę storageproject.pl i zapoznaj się z naszą ofertą. Dodatkowo gwarantujemy wywóz mebli własnym, dużym samochodem, załatwiając wszelkie formalności za klientów. Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dzisiaj!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Dom Wnętrze