Katalog Stron WWW

 
 

Obsługa konferencji

Opis Obsługa konferencji KG Projekty Konferencyjne to firma zajmująca się kompleksową i rzetelną realizacją wszystkich projektów związanych z szeroko pojętymi eventami czy konferencjami. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw rzeczywistym potrzebom klienta, jego wymaganiom i planom. Organizujemy również sesje zdjęciowe, występy zespołów muzycznych, spotkania integracyjne. Na potrzeby organizowanych przez nas wydarzeń wynajmujemy nagłośnienie, projektory i inny sprzęt multimedialny. Współpracujemy z wieloma hotelami w Warszawie i innych miastach Polski. Dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjne miejsca noclegowe. Działamy w województwie mazowieckim. Zapraszamy do współpracy.
Url http://www.kgprojektykonferencyjne.pl
Kategoria Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe konferencje   eventy   imprezy   obsługa   nagłośnienie
Data dodania May 13, 2009
ID linku 825
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama > Agencje reklamowe

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowoczesnego kolportażu ulotek w Łodzi, to koniecznie zapoznaj się z poniższą propozycją. Jest to oferta doświadczonej i renomowanej firmy, która ma już za sobą wiele udanych zleceń. Profesjonalna ekipa pracowników nie boi się podejmowania nowych wyzwań i bardzo chętnie specjalnie dla Ciebie opracuje indywidualną strategię działania. Zobacz na stronie jaki jest zakres usług i poznaj aktualne pakiety cenowe. Bezpośrednio ze strony możesz także nawiązać kontakt ze specjalistami z działu obsługi klientów.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Powinieneś skorzystać z usług specjalistów od eventów, ponieważ tylko tacy są w stanie zorganizować takie wydarzenie, które w żadnym razie nie zaszkodzi Twoim interesom. Czyli generalnie chodzi w tym momencie o to, że jeżeli np. zapragnąłeś wszystkim swoim pracownikom, klientom, partnerom biznesowym, etc., zorganizować fantastyczną imprezę, to oferta widniejąca pod adresem www.AgencjaPower.pl z całą pewnością bardzo przypadnie Tobie do gustu. Szczególnie, iż przecież nie jesteśmy jakimiś nowicjuszami, którym tylko wydaje się, że potrafią organizować nieprzeciętne eventy. Agencja Power wykonała kilka tysięcy tego typu usług, działa w Polsce od drugiej połowy lat 90.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Centrum reklamy KADŁO istnieje niemalże od 30 lat i przez ten okres stała się członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekoratorów Balonowych. W naszej ofercie znajdziecie nadruki sitodrukiem, offsetem i tampon - drukiem na różnorakich gadżetach reklamowych, a naszą produkcję w dużej mierze stanowią balony lateksowe i foliowe w różnej kolorystyce i rozmiarach, jedno i wielokolorowe z indywidualnym logiem nabywcy. Oprócz tego oferujemy balony – foliowe, gumowe, na wentylator, czapki, długopisy, daszki kartonowe, flagi, kubki, filiżanki, chorągiewki, zapalniczki, breloczki, piłki plażowe, otwieracze do butelek, parasole, popielniczki, zegary ścienne oraz torby foliowe.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Marketing Reklama
Inne
Agencja reklamowa Pomarańcza to niezwykła agencja, która stawia przede wszystkim na jakość oferowanych usług oraz kontakt z Klientem. Uważamy, że dzięki temu będziemy w stanie dopasować do Państwa najkorzystniejszą strategię reklamową. Tworzymy projekty, opakowania, etykiety, atworki, opakowania promocyjne. Wszystko to z najlepszej jakości materiałów – u nas nie przepłacasz! Serdecznie zapraszamy na stronę www.pomarancza.pl.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe

5. PR

Exacto jest profesjonalną firmą marketingową z potężnym zapleczem doświadczenia oraz zespołem kreatywnych zawodowców. Każde zlecenie powierzone naszej firmie jest dla nas wyzwaniem, któremu próbujemy sprostać najlepiej jak potrafimy. W zasięgu naszej oferty znajdują się public relations (RR), relacje z mediami, komunikacja wewnętrzna oraz komunikacja marketingowa.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe