Katalog Stron WWW

 
 

.: Kursy Wrocław

Opis .: Kursy Wrocław Platforma Edukacyjna Dolnośląskie Edumix.pl dostarcza kompleksowe informacje o tym jak i gdzie się kształcić - posiada bazę produktów edukacyjnych z regionu Dolnego Śląska, katalog firm i instytucji związanych z szeroko pojętą oświatą i nauką działających na terenie województwa dolnośląskiego oraz ranking najlepszych ofert edukacyjnych z takich miast jak Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, stworzony na podstawie ocen i komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Dla ułatwienia poszukiwań, portal został podzielony na 6 sekcji tematycznych: Szkolenia i Kursy, studia, Firmy i Instytucje, szkoły, Ośrodki Szkoleniowe i ogłoszenia drobne typu korepetycje, czy tłumaczenia. Każda szkoła, uczelnia, firma szkoleniowa, czy też ośrodek konferencyjny ma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej oferty. Portal Edukacyjny Dolnośląskie Edumix jest pewnym źródłem informacji dla osób poszukujących ofert edukacyjnych z regionu Dolnego Śląska.
Url http://www.dolnoslaskie.edumix.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Szkolenia
Słowa kluczowe   konferencje dolnośląskie   przedszkola dolnośląskie   hotele dolnośląskie   ośrodki szkoleniowe dolnośląskie   edukacja szkolenia   szkolenia   ośrodek szkolenia   szkolenia zawodowe   szkolenia kierowców   szkolenia php   centrum szkoleniowe   kursy szkolenia
Data dodania Aug 6, 2010
ID linku 8369
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

Auto Salwator Ośrodek Szkolenia Kierowców na najwyższym poziomie - nauka jazdy Kraków, woj. małopolskie. Profesjonalne i bezstresowe szkolenia W systemie SPS. Korzystne warunki współpracy - czytaj więcej na stronie, kliknij i zobacz. Szkoła Auto Salwator to zdecydowanie sprawdzona marka - wyróżniamy się wysoką skutecznością. Profesjonalne szkolenie na prawo jazdy w Krakowie - w przyjemnej atmosferze i w korzystnej cenie. Polecamy, sprawdź nas - skorzystaj z ciekawej oferty póki mamy atrakcyjne ceny. Zobacz jak dobra może być oferta! EURO>26, ISIC. Zapraszamy - nauka jazdy Kraków. Najwyższa jakość - Szereg zdobytych certyfikatów. Instruktorzy z należytym doświadczeniemposiadają odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty. Wysoki komfort, fachowość i kompetencje - Nauka jazdy w Krakowie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Chodząc na kurs nauki jazdy mamy jeden cel - błyskawicznie wyuczyć się kierować autem. W obecnych czasach umiejętność ta jest niezbędna w codziennym życiu - auto jest tym bez czego nie potrafimy już się obyć. Umiejętność prowadzenia pojazdu to niejednokrotnie podstawowy wymóg stawiany również przez chlebodawcę przed pracownikiem pracę. Przydaje sie także w życiu prywatnym.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Nasza auto szkoła prowadzi kursy na prawo jazdy oraz szkolenia dodatkowe. Możliwość dokupienia godzin dodatkowych, w celu utrwalenia jazdy po ulicach, zarówno przed egzaminem jak i dla kierowców którzy mają prawo jazdy. W naszej auto szkole uczymy kursantów poprawnej jazdy w ruchu ulicznym, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pokażemy Ci jak przewidywać niebezpieczeństwa, aby móc bezpiecznie czuć się na drodze. Lata doświadczenia w nauczeniu pozwalają nam prowadzić zajęcia w taki sposób, aby nasi kursanci potrafili jak najwięcej wynieść z naszego szkolenia. Zapewniamy materiały szkoleniowe, badania lekarskie oraz najwyższą jakość usług. Zatrudnieni instruktorzy mają najwyższą zdawalność w Łodzi. Posiadają oni duże doświadczenie jako kierowcy oraz potrafią bardzo cierpliwie przekazać ją swoim podopiecznym. Kurs prawa jazdy obejmuje 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych oraz 30h zegarowych jazdy w ruchu drogowym. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej auto szkoły w Łodzi, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Jako jedni z niewielu posiadamy bardzo wysoką zdawalność. Dla nas każdy kursant jest inny – dlatego też program nauczania jest dopasowywany indywidualnie do Twoich predyspozycji, abyś jak najszybciej pojął sztukę prowadzenia pojazdu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Motoryzacja > Kluby i fora
Dostarczamy profesjonalne programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD, bazy cenowe Sekocenbud, organizujemy kursy kosztorysowania, szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Programy dla budownictwa: Norma PRO, Norma STANDARD. Programy do kosztorysowania. Kurs kosztorysowania, szkolenia Norma PRO. SEKOCENBUD. Norma PRO to najpopularniejszy program do kosztorysowania w Polsce. Oferujemy oprogramowanie dla budownictwa, szkolenia, programy CAD, cenniki do programów. Sprzedaż szkolenia wsparcie wdrożenia.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Komputery > Oprogramowanie
,,SZKOLENIOWIEC’’ współpracuje z ponad dwustoma wykładowcami – utytułowanymi specjalistami różnych dziedzin wiedzy i uczelni.

Naszą cechą jest dynamiczne działanie i nieustanne dostosowywanie oferty do potrzeb klientów i rynku pracy.


PRAWO JAZDY KAT. B
* Program kursu obejmuje: 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych
* Możliwość płatności w ratach - raty 0%, bez prowizji, bez odsetek, bez zaświadczeń o zarobkach
* Mili, weseli i profesjonalni instruktorzy
* Wysoka jakość świadczonych usług
* Sale komputerowe
* Możliwość wykupienia jazd dokształcającyh
* Samochody Renault Clio
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia