Katalog Stron WWW

 
 

Portal osiedla Osowa Góra w Bydgoszczy

Opis Portal osiedla Osowa Góra w Bydgoszczy Dzielnica Osowa Góra w Bydgoszczy dotychczas pozbawiona była swojej osiedlowej strony z prawdziwego zdarzenia. Tę niewątpliwą lukę na mapie bydgoskich portali wypełnia serwis osowaonline.pl który stawia sobie za cel jasne, codzienne informowanie tutejszych mieszkańców o wszystkim, co jest dla nich ważne z punktu widzenia dzielnicy. Znaleźć więc tu można informacje takie jak czas i godziny otwarcia punktów handlowych, przychodni, banków, a także lokalnej gastronomii. Mieszkańcy są również informowani o tym, jakie przedsięwzięcia urząd miasta podejmuje wobec dzielnicy Osowa Góra. Portal pośredniczy również w załatwianiu rozmaitych interwencji zgłaszanych przez osowogórzan, starając się rozwiązać ich kłopoty. Przy stronie funkcjonuje forum, na którym mieszkańcy osiedla wymieniają się informacjami, dyskutują, a także zgłaszają sprawy interwencyjne redakcji serwisu.
Url http://www.osowaonline.pl
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Inne > Strony prywatne
Internet > Portale
Słowa kluczowe osowa gora   Osowa Góra   Osowa Góra w Bydgoszczy   Osowa Góra Bydgoszcz   Osowa
Data dodania Feb 4, 2009
ID linku 85
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 1.89 (z 5)
Ilość ocen: 9 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami informatycznymi. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim. Zajmujemy się projektowaniem i grafiką stron www, a także posiadamy serwis naprawy sprzętu komputerowego i notebooków. Oferujemy także skuteczną reklamę mobilną na przyczepach samochodowych. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i zadowolenie z naszej pracy.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Firma Mmtools oferuje rozległy asortyment związany z zaopatrzeniem przemysłu i warsztatów, materiały ścieralne, miernictwo, mocowania, imadła, narzędzia dla instalatorów, narzędzia pneumatyczne, ręczne, narzędzia traserskie, detale wykorzystywane do spawania, lutowania, obróbki skrawaniem , jak również elektrykę i akcesoria. Interesujące ceny, sposobność uzgadniania upustów, oraz dbałość o najwyższą jakość towarów stwarza że wielu nabywców wybiera Mmtools jako kluczowego dostawcę narzędzi.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Biznes Ekonomia
W naszym serwisie prezentujemy aktualności z regionu, dzięki nam dowiesz się co słychać w Biskupinie. Lokalizacja miejscowości to powiat żniński, województwo kujawsko-pomorskie. Co roku w okolicy odbywa się największy w Polsce Festyn archeologiczny. Biskupin jest miejscem w którym warto spędzić swój wolny czas, znajdziesz wiele atrakcji - to żywa lekcja historii. To miejsce wypoczynku nie tylko dla dzieci, warto udać się na wypoczynek całą rodziną.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Serwis informacyjny miast: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz poleca nowości, aktualności, galerie.
W naszym serwisie znajdziesz informacje o miastach: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz.
Wydarzenia kulturalne z Włocławka, informacje, przegląd prasy, informacje regionalne.
U nas znajdziesz: informacje z regionu, wiadomości z Włocławka, Wiadomości z Torunia,
Wiadomości z Bydgoszczy.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją wyrobów do wyposażenia stajni.

Oferujemy nasze doradztwo w sprawach wyposażenia stajni.

Nasze wyroby znane są nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa koni dbamy o to by wykonywane przez nas wyroby były estetyczne, solidne oraz komfortowe.

Przywiązujemy dużą wagę do dokładnego przygotowania oraz spawania elementów boksów zapewniając w ten sposób wysoką trwałość popartą 5-cio letnią gwarancją.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Produkcja Przemysł > Metale
Rośliny Zwierzęta > Konie