Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia warsztaty dla nauczycieli

Opis Szkolenia warsztaty dla nauczycieli Organizujemy szkolenia oraz warsztaty na terenie całego kraju, posiadamy najlepszych wykładowców. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych. Z nami podniesiesz swoje kwalifikacje. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający uczestnictwo. W koszty szkolenia wliczone są również materiały szkoleniowe i catering.
Url http://www.instytutsiag.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Słowa kluczowe szkolenia
Data dodania May 15, 2009
ID linku 872
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkolenia

Strona PoderwacFaceta.pl ma za zadanie wspomóc nasze młode dziewczęta w poszukiwaniach wymarzonego "księcia z bajki" (nawet jeśli taki nie istnieje). Rejestrując się na gratisowe szkolenie online, jakie zamieszczone jest na stronie będziesz co pewien okres zdobywała użyteczne wskazówki w kwestii tego, jak postępować z mężczyznami. I najistotniejsze - rad tych będzie udzielał nie kto inny lecz sam mężczyzna zaprawiony w bojach z damami. Zachęcam również do odwiedzenia forum serwisu i podzielenia się własnymi komentarzami z innymi użytkowniczkami (link na stronie).
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
O tym, iż nazwa naszej szkoły jazdy nie jest przypadkowa mogły się już przekonać setki osób, które odbywały szkolenie w naszym ośrodku. Dokładamy wszelkich starań, by nasza szkoła jazdy nie był wyłącznie jedną z wielu. Od początku swojej działalności precyzyjnie realizujemy cel swojej pracy, dzięki czemu dziś nazwa Atut stała się gwarancją sukcesu. Udało nam się sprostać ogromnym oczekiwaniom kursantów, którzy decydując się na ośrodek mogą być pewni, że za kierownicą będą czuć się bezpiecznie a egzamin na prawo jazdy zdadzą za pierwszym razem. Szkoła jazdy Atut została stworzona dla najbardziej wymagających, dla osób, które podobnie jak my, nie uznają kompromisu i zdecydowanie dążą do wyznaczonego celu. Nasza oferta kierowana jest wyłącznie do ludzi, którzy ambitnie, z pełnym przekonaniem i zapałem chcą osiągnąć zamierzony cel. Jeżeli zatem cenisz jakość, chcesz opanować poprawną technikę jazdy, czuć się na drodze pewnie i przy okazji zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.atut1.pl
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie

3. NVC

Interesujesz się relacjami ludzi? Chcesz poznać nowe podejście w komunikacji? Coś co znacząco pozwoli Ci się zbliżyć do drugiej osoby? Nie ma w tym żadnej manipulacji. Idea opiera się na głębokich ludzkich potrzebach oraz na kontakcie. Zapoznaj się z Porozumieniem bez Przemocy, a bardziej zrozumiesz siebie, jak się tworzy relacje oparte na szacunku i akceptacji. Nauczysz się rozmawiać w sytuacjach konfliktowych, co znacząco przybliży Cię do znalezienia rozwiązania i dogadania się z drugim człowiekiem. Zapraszam na stronę po ćwiczenia, materiały, jak również do kontaktu i zapisu na warsztaty.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Edukacja Nauka
Szkoła Jazdy Warszawa Q-Mobil, oferuje kursy na prawo jazdy kat. B w Warszawie i jazdy doszkalające Warszawa, dla osób, które ukończyły kurs nauki jazdy, lecz ich poziom umiejętności nie pozwala na zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy. Oprócz standardowej oferty przygotowującej do egzaminów z nauki jazdy, posiada ofertę dal kierowców, posiadających dla niektórych tak upragnione prawo jazdy, lecz którzy mieli znaczną przerwę w kierowaniu samochodem, a co za tym idzie stracili pewność kierowania pojazdem, oraz mają problemy z odnalezieniem się w dużym natężeniu ruchu drogowego. Nasi instruktorzy nauki jazdy, przeprowadzą dla takich osób szkolenie stopniowo, bezpiecznie i bezstresowo wprowadzając ich do kręgu aktywnych kierowców sprawnie uczestniczących w odbywającym się ruchu pojazdów w Warszawie. Jazdy prowadzone są na samochodach, na których aktualnie przeprowadzane są egzaminy państwowe na prawo jazdy w warszawskich WORD Radarowa, Odlewnicza, czy Powstańców Śląskich. Jednak nie ograniczamy się do prowadzenia jazd tylko w rejonach egzaminacyjnych, dlatego uwzględniamy takie dzielnie Warszawy jak: Śródmieście, Mokotów, Ochota, Okęcie, Ursynów, Gocław, Praga, Bródno, Żoliborz, Wola, Wawer.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Platforma Edukacyjna Świętokrzyskie Edumix.pl dostarcza kompleksowe informacje o tym jak i gdzie się kształcić - posiada bazę produktów edukacyjnych z regionu Świętokrzyskiego, katalog firm i instytucji związanych z szeroko pojętą oświatą i nauką działających na terenie województwa świętokrzyskiego oraz ranking najlepszych ofert firm z Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego, Sandomierza oraz pozostałych miast województwa, stworzony na podstawie ocen i komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Dla ułatwienia poszukiwań, portal został podzielony na 6 sekcji tematycznych: Szkolenia i Kursy, studia, Firmy i Instytucje, szkoły, Ośrodki Szkoleniowe i ogłoszenia drobne typu korepetycje, czy tłumaczenia. Każda szkoła, uczelnia, firma szkoleniowa, czy też ośrodek konferencyjny ma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej oferty. Portal Edukacyjny Świętokrzyskie Edumix jest pewnym źródłem informacji dla osób poszukujących ofert edukacyjnych z woj. świętokrzyskiego.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkoły