Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia warsztaty dla nauczycieli

Opis Szkolenia warsztaty dla nauczycieli Organizujemy szkolenia oraz warsztaty na terenie całego kraju, posiadamy najlepszych wykładowców. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych. Z nami podniesiesz swoje kwalifikacje. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający uczestnictwo. W koszty szkolenia wliczone są również materiały szkoleniowe i catering.
Url http://www.instytutsiag.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Słowa kluczowe szkolenia
Data dodania May 15, 2009
ID linku 872
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkolenia

ClassicBarService - www.classicbarservice.com - firma oferująca profesjonalne usługi barmańskie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych chcących skorzystać z naszego doświadczenia przy obsłudze imprez, jak i do przedsiębiorców chcących podnieść poziom swoich lokali i obsługi. Organizujemy pokazy barmańskie, pomagamy w doborze niezbędnych produktów, posiadamy niezbędne akcesoria i sprzęt oraz mobilne stanowiska, możemy zorganizować wydawanie koktajli, drinków w każdym miejscu. Dobierzemy wraz z Państwem listę niezbędnych produktów i pomożemy w ich zakupie.

Przeprowadzamy szkolenia dla barmanów, podnosimy kwalifikacje personelu. Szkolenia zakończone są egzaminem.

classicbarservice, szkolenia barmańskie, barman na wesela, profesjonalne usługi barmańskie, usługi barmańskie
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Inne > Wesele
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Oferujemy doradztwo Six Sigma. Metoda ta pozwala na osiągnięcie maksymalnej jakości efektów pracy, dzięki niej możliwe jest wyeliminowanie błędów jeszcze przed samym realnym faktem ich wystąpienia. Dzięki naszym szkoleniom Twój biznes będzie funkcjonował jeszcze lepiej, zwiększy się wydajność produkcji, a nowoczesne rozwiązania logistyczne pozwolą na oszczędność czasu i kosztów. Jeśli interesuje Cię szkolenie z zakresu tematyki, jaką się zajmujemy, lecz nie odnalazłeś interesującej oferty na stronie, zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Polecamy szkolenia biznesowe oraz szkolenia unijne.
Zależy nam, by uczestnicy naszych szkoleń nabywali wiedzę w sposób dla nich najlepszy,
podczas odgrywania scenek, warsztatów, w interakcji z wykładowcą-praktykiem.

Polecamy techniki sprzedaży i perswazji, szczególnie dla działów sprzedaży oraz szkolenia aktywizujące zawodowo dla osób bezrobotnych finansowane przez Urząd Pracy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Centrum szkoleniowo-doradcze Prodialog zajmuje się od kilkunastu lat przeprowadzaniem kursów na zlecenie działów HR, pracodawców, właścicieli firm i osób prywatnych.

Prowadzimy szkolenia na zlecenie klienta, warsztaty zamknięte i otwarte oraz zajmujemy się doradztwem personalnym. Jesteśmy prekursorem szkoleń corporate wellness w Polsce, polegających na poprawie stanu fizycznego i psychicznego pracowników.

W wyniku tzw. "biernej obecności" osoby zatrudnionej przedsiębiorstwo ponosi znaczne straty, a trudno tego uniknąć innych sposobem, jak zadbanie o jej dobre samopoczucie, motywację, samoświadomość i pewność siebie, czemu służy właśnie wellness w biznesie.

Według najnowszych statystyk stres dotyka aż 1/4 pracowników, a 50-60% zwolnień spowodowanych jest właśnie z nadmiernym stresem w pracy - nasz program szkoleń wellnessu biznesowego stworzyliśmy właśnie w celu zminimalizowania takich przypadków.

Więcej informacji odnośnie centrum Prodialog, programy szkoleń oraz prezentacje odnośnie corporate wellness znajdują się na naszej stronie internetowej.

Kontakt:
www: prodialog.pl
mail: biuro@prodialog.pl
tel: (22) 401 77 08
adres: 03-844 Warszawa, ul. Grochowska 267 lok. 11
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Edukacja Nauka > Kursy
Fachowy portal SZKOLENIA-UE.pl prezentuje wiarygodne zestawienie szkoleń finansowanych i dofinansowanych z Unii Europejskiej oraz kursów o tematyce unijnej. Strona jest zorientowana na jasno określonego - wartościowego - odbiorcę, przez co brak tutaj przypadkowych odwiedzających. Zaistnienie w portalu SZKOLENIA-UE.pl to doskonała szansa na bezpośrednie dotarcie do osób szukających rzetelnych informacji o szkoleniach współfinansowanych przez UE! SZKOLENIA-UE.pl to jedyny serwis kompleksowo i przejrzyście przedstawiający szkolenia unijne w Polsce.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia