Katalog Stron WWW

 
 

Elektryk Warszawa

Opis Elektryk Warszawa Jesteśmy nastawieni na nowe rozwiązania i osprzęt pierszej klasy. Wszelkie uwagi firm, dla których świadczymy usługi pozwoliły nam wypracować rozwiązania i systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Świadczymy usługi dla:
Zakładów produkcyjnych, placówek oświatowych, placów budów, odbiorców indywidualnych, gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, punktów usługowych.

Posiadamy:
Potrzebne uprawnienia do wykonywania w/w usług, wykwalifikowanych elektromonterów, profesjonalny sprzęt z atestami i certyfikatami.

Gwarantujemy:
Wysoką jakość usług wykonywanych zgodnie z wymogami Unii Europejskiej, w najnowszych technologiach zapewniających wysoki standard użytkowania jak i bezawaryjność oraz atrakcyjne ceny.
Url http://www.euro-serwis.info.pl/
Kategoria Produkcja Przemysł > Elektronika
AGD RTV > Naprawa serwis
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Słowa kluczowe elektryk   pomiary elektryczne   elektryk warszawa   instalacje elektryczne   usługi elektryczne   Warszawa
Data dodania Aug 19, 2010
ID linku 8797
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Elektronika

Sklep Cybor-Tech to ogromny asortyment podzespołów i części elektronicznych w najniżeszej cenie. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie całego kraju. Posiadamy szeroki asortyment zamienników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://www.cybor-tech.com.pl Dla stałych klientów przewidujemy promocje i rabaty. Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu części i podzespołów elektroniczych . Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą sprzętu car audio - Pure Audio, Sonda, Sony itp..
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Zakupy Online > Sklepy internetowe
AGD RTV > Sprzęt RTV
Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Martmet z rezydencją w Białych Błotach. Fabrykant końcówek kablowych najwyższej jakości oferuje szeroki asortyment sklepu elektrycznego. Dostarczamy między innymi wtyczki antenowe, przewody elektryczne, przełączniki, gniazda antenowe oraz sporo innych akcesoriów elektrycznych. Dbamy o najwyższą jakość naszych towarów, by zapewnić naszym Kontrahentom bezpieczeństwo korzystania z nich przez długie lata. Dzięki dużemu zróżnicowaniu naszej oferty każdy bez problemu odnajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom. Jeśli w naszym zestawie nie ma tego, czego Państwo potrzebujecie- prosimy o kontakt- sprowadzimy produkt na zlecenie. Po konkretniejsze dane zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Woda, to po prostu zwykła, znajdująca się cały czas wokół nas ciecz, która nawet nie ma smaku ani zapachu, jednakowoż bez jakiej nasze życie nie byłoby praktycznie dopuszczalne. Choć trudno to sobie wyobrazić, nawet nasze ciało ludzkie składa się w większości z wody. Wobec tego swobodnie domyślić się, że dużo tej wody potrzebujemy, chociażby po to, aby utrzymywać równowagę płynów ustrojowych w organizmie. Bez wody tak ściśle mówiąc nie byłoby życia na Ziemi, co potwierdza ozonowanie wody. Woda, jest ważna dla każdej żywej istoty, stając się praktyczna w momencie jej spożywania, dla innych organizmów tudzież jest ona środowiskiem życia. Żeby powstało pionierskie życie także przydatna jest nam woda, bo dziecko znajdujące się w łonie matki również w pewnym sensie w tej wodzie się mieści.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firma Elektromex powstała w 1990 roku. Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją urządzeń z branży elektroenergetycznej na terenie Polski. Współpracuje ze znanymi producentami z Polski i z zagranicy.

Do grona naszych klientów z satysfakcją zaliczamy całą gamę firm z energetyki zawodowej, przedsiębiorstwa elektroenergetyczne, elektroinstalacyjne, elektromontażowe, liczne firmy produkcyjne, wykonawcze i handlowe z branży oraz przedstawicieli innych gałęzi przemysłu.

Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno - techniczną, handlową i marketingową. Mamy przekonanie, iż nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie zagwarantują Państwu fachową, rzetelną, kompetentną obsługę w ramach oferowanej działalności.

Zakres działalności naszej firmy obejmuje:
* produkcja kolektorów słonecznych
* produkcja transformatorów napowietrznych jednofazowych olejowych oraz suchych-żywicznych, małej mocy do zasilania systemów radiowego sterowania rozłącznikami pracującymi na stanowiskach słupowych w sieciach ŚN
* produkcja transformatorów rozdzielczych małej mocy 1KVA do 16KVA na napięcia do 30KV
* produkcja nietypowych transformatorów suchych jak i olejowych wg parametrów żądanych przez klienta
* produkcja wysokonapięciowych transformatorów olejowych laboratoryjnych do 250KV.
* produkcja transformatorów napowietrznych suchych żywicznych jednofazowych do zasilania systemów radiowego sterowania rozłącznikami pracującymi na stanowiskach słupowych w sieciach ŚN
* naprawy, przeglądy i remonty transformatorów olejowych i suchych do 1000KVA i na napięcia do 30KV
* sprzedaż fabrycznie nowych transformatorów energetycznych olejowych o mocach od 25 kVA do 2000 kVA w pełnym zakresie napięć znamionowych
* sprzedaż fabrycznie nowych transformatorów energetycznych suchych w izolacji żywicznej epoksydowej o mocach od 100 kVA do 3150 kVA w pełnym zakresie napięć znamionowych
* kompletacje dostaw w pełni wyposażonych słupowych stacji transformatorowych oraz stanowisk słupowych w dowolnych konfiguracjach usytuowania względem linii zasilających napowietrznych albo kablowych ŚN, z transformatorami napowietrznymi o mocy do 630 kVA
* dostawy wolnostojących uproszczonych stacji transformatorowych do pracy w kablowych sieciach ŚN, konstrukcji spełniającej wymagania stawiane słupowym stacjom krańcowym, z transformatorami wnętrzowymi mocy do 630 kVA
* dostawy transformatorów energetycznych kilkuletnich, po przeglądzie i konserwacji, z pełnym pakietem dokumentacji pomiarowo - eksploatacyjnej
* zakup transformatorów energetycznych używanych; zamiany transformatorów

Wszystkie oferowane urządzenia posiadają wymagane protokoły prób, końcowe świadectwa badań, atesty Instytutu Energetyki - Warszawa lub Energopomiaru - Gliwice, gwarancje i Dokumentacje Techniczno - Ruchowe.

Na Państwa życzenie udostępniamy pełne dane techniczno - konstrukcyjne oferowanych urządzeń, karty katalogowe oraz szczegółowe specyfikacje aparatury i osprzętu.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne
Hurtownia elementów elektronicznych Maritex oferuje części elektroniczne i układy scalone - rezystory, tranzystory, warystory i termistory oraz diody mocy LED i SMD. Proponujemy również moduły LED, GSM i GPS, potencjometry oraz sterowniki LED. W ofercie posiadamy także wyświetlacze LCD, LED i VFD, złącza USB, ZIF oraz modularne, dławiki SMD i przełaczniki DIP Switch. Nasza hurtownia oferuje również takie produkty jak kondensatory elektrolityczne, tantalowe i kwarcowe, czujniki gazu Figaro, głośniki miniaturowe a także anteny GSM.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika