Katalog Stron WWW

 
 

krzesła biurowe, meble biurowe, meble metalowe

Opis krzesła biurowe, meble biurowe, meble metalowe W proponowanej przez nas ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości meble płytowe i metalowe do gabinetów dyrektorskich, sekretariatów, sal konferencyjnych, pomieszczeń socjalnych, magazynowych, archiwum, warsztatów oraz mieszkań.
Nasza oferta mebli, ma na celu zadbanie, o Państwa komfortowe warunki pracy co wpłynie korzystnie na efektywność i większe zaangażowanie pracowników. Wyposażyliśmy wiele biur, urzędów, szkół, hoteli, szpitali, a także prywatnych odbiorców.
Projektowanie wnętrz i wyposażenie, biur, banków, hoteli, kawiarni i restauracji to nasze atuty!
Proponowane Państwu meble biurowe, gabinetowe, pracownicze, biurka i krzesła zaspokoją gusta najbardziej wymagających, Nasze meble odznaczają się wysoką jakością i solidnością wykonania.
Spełniają wymogi w zakresie trudno palności, ścieralności, a zastosowane do ich produkcji materiały posiadają atesty zgodne z normami polskimi i europejskimi.
Projektanci firmy zapewniają optymalną aranżację pomieszczeń, uwzględniając ich funkcjonalność i estetykę.
Firma nasza proponuje również meble nietypowe, o dowolnych wymiarach i kształtach, w okleinach naturalnych i sztucznych.
Posiadamy duże doświadczenie w realizacji większych kontraktów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .
Url http://www.barma.com.pl
Kategoria Dom Wnętrze > Meble biurowe
Słowa kluczowe krzesła   fotele   meble biurowe   meble metalowe
Data dodania Aug 20, 2010
ID linku 8835
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze > Meble biurowe

Firma PPHU LISMET Krzysztof Lis zajmuje się produkcją akcesoriów meblowych już od 1992 roku. Tak długotrwałe doświadczenie procentujewysoką jakością produkowanych przez nas akcesoriów meblowych oraz satysfakcją naszych klientów ze współpracy z nami.
Kompleksowo zaopatrujemy producentów mebli, dystrybutorów akcesoriów meblowych, hurtownie, sklepy branży meblowej i inne firmy zajmujące się zarówno handlem akcesoriami meblowymi jak i produkcją mebli i wiele innych podmiotów.
Robimy i zrobimy wszystko, aby dynamiczny rozwój naszej firmy, szedł w parze z wysokim poziomem obsługi naszych kontrahentów. Charakteryzuje nas niezawodność i terminowość dostaw. Towar dowozimy własnym transportem.
Ciągle pracujemy nad dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, a także stale poprawiamy jakość obsługi klienta. Bardzo zależy nam na zadowoleniu ze współpracy z nami naszych odbiorców dlatego towar dowozimy naszym transportem i nigdy nie spóźniamy się z dostawą.
Produkowane przez nas akcesoria to drążki do szaf, kątowniki, listwy montażowe, uchwyty drążków, zamki magnetyczne, podkładki, maskownice szuflad, obejmy, haczyki, zawieszki i inne. Oprócz produkcji akcesoriów meblowych świadczymy również usługi malowania proszkowego małych detali. Zapraszamy do współpracy !
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Przede wszystkim rekomendujemy nasze ekstrawaganckie lady recepcyjne oraz szczególnie komfortowe fotele gabinetowe, których konstrukcja idealnie dostosowuje się do sylwetki siedzącego. Kombinacja designerskich form, wysokiej jakości tworzyw i idealnego wykonania przyczynia się do tego, że proponowane przez nas meble będą służyły Państwu oraz pracownikom państwa firmy przez wiele lat.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Meble na wymiar
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Portal edukacyjny Zdrowe Biuro - rzetelna i łatwo dostępna informacja z zakresu przepisów prawa, ergonomii, profilaktyki i schorzeń związanych z pracą biurową.
Prezentujemy meble biurowe zdrowe dla pracowników w biurze a także korzyści i koszty wynikające z przemiany Twojego biura w sprzyjające zdrowiu miejsce pracy. Dzięki zdrowemu fotelowi Ty i Twój pracownik zachowacie sprawny kręgosłup przez całe życie. Żyj i pracuj bez bólu!
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
ABM SA to lider branży wyposażenia sklepów i firm. Działa od 1991 roku . Oferuje kompleksowe usługi, od projektu, przez produkcję, transport, aż po montaż i serwis mebli. Zapewnia kompleksową obsługę właścicielom sklepów różnych branży, hurtowniom, magazynomi biurom. Prowadzi sprzedaż detalicznąoraz hurtową. Oferuje profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość usług.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Meble na wymiar
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Firma K&M oferuje kompleksowe wyposażanie pokojów bankowych i w urzędach zawierające aranżowanie, wykonanie mebli i składanie wyposażenia w pomieszczeniach. Aranżacje zaczynamy od sporządzenia stosownego planu i wizualizacji przestrzennej, a po zatwierdzeniu przez zleceniodawcę firma kupuje meble i wyposażenie albo sporządza je we własnym warsztacie z urządzonej supernowocześnie. Zleceniodawcy wybierają ostateczny wymiar oraz kolor zakupionych mebli biurowych, w sprzedaży także meble metalowe. Umeblowanie jest montowane docelowo w pomieszczeniach firmy tak, aby kontrahent mógł korzystać z gotowego pomieszczenia. Firma K&M sprzedaje także fotele do biura, głównie fotele obrotowe przez sklep w sieci. Zapraszamy do naszego serwisu internetowego.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Zakupy Online > Meble
Dom Wnętrze > Meble