Katalog Stron WWW

 
 

krzesła biurowe, meble biurowe, meble metalowe

Opis krzesła biurowe, meble biurowe, meble metalowe W proponowanej przez nas ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości meble płytowe i metalowe do gabinetów dyrektorskich, sekretariatów, sal konferencyjnych, pomieszczeń socjalnych, magazynowych, archiwum, warsztatów oraz mieszkań.
Nasza oferta mebli, ma na celu zadbanie, o Państwa komfortowe warunki pracy co wpłynie korzystnie na efektywność i większe zaangażowanie pracowników. Wyposażyliśmy wiele biur, urzędów, szkół, hoteli, szpitali, a także prywatnych odbiorców.
Projektowanie wnętrz i wyposażenie, biur, banków, hoteli, kawiarni i restauracji to nasze atuty!
Proponowane Państwu meble biurowe, gabinetowe, pracownicze, biurka i krzesła zaspokoją gusta najbardziej wymagających, Nasze meble odznaczają się wysoką jakością i solidnością wykonania.
Spełniają wymogi w zakresie trudno palności, ścieralności, a zastosowane do ich produkcji materiały posiadają atesty zgodne z normami polskimi i europejskimi.
Projektanci firmy zapewniają optymalną aranżację pomieszczeń, uwzględniając ich funkcjonalność i estetykę.
Firma nasza proponuje również meble nietypowe, o dowolnych wymiarach i kształtach, w okleinach naturalnych i sztucznych.
Posiadamy duże doświadczenie w realizacji większych kontraktów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .
Url http://www.barma.com.pl
Kategoria Dom Wnętrze > Meble biurowe
Słowa kluczowe krzesła   fotele   meble biurowe   meble metalowe
Data dodania Aug 20, 2010
ID linku 8835
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze > Meble biurowe

Firma K&M oferuje kompleksowe wyposażanie pokojów bankowych i w urzędach zawierające aranżowanie, wykonanie mebli i składanie wyposażenia w pomieszczeniach. Aranżacje zaczynamy od sporządzenia stosownego planu i wizualizacji przestrzennej, a po zatwierdzeniu przez zleceniodawcę firma kupuje meble i wyposażenie albo sporządza je we własnym warsztacie z urządzonej supernowocześnie. Zleceniodawcy wybierają ostateczny wymiar oraz kolor zakupionych mebli biurowych, w sprzedaży także meble metalowe. Umeblowanie jest montowane docelowo w pomieszczeniach firmy tak, aby kontrahent mógł korzystać z gotowego pomieszczenia. Firma K&M sprzedaje także fotele do biura, głównie fotele obrotowe przez sklep w sieci. Zapraszamy do naszego serwisu internetowego.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Zakupy Online > Meble
Dom Wnętrze > Meble
Jesteśmy firmą ogólnopolską posiadającą sieć własnych oddziałów w ośmiu miastach Polski oferujemy meble metalowe do biur, meble biurowe, biurka, szafy metalowe, szafy medyczne, krzesła i fotele biurowe. Naszymi klientami są urzędy administracji państwowej, instytucje, zakłady produkcyjne, placówki służby zdrowia, szkoły, uczelnie, banki oraz wiele innych firm w całym kraju. Obsłużyliśmy kilkadziesiąt (kilkaset) tysięcy firm. Specjalizujemy się w sprzedaży wyposażenia dla biur, pomieszczeń socjalnych, szatni pracowniczych i uczniowskich, magazynów, archiwów i warsztatów. Możemy pochwalić się wysoką sprawnością działania. Posiadamy własny, specjalistyczny transport, zapewniamy usługi montażowe i serwisowe na terenie całej Polski. W trosce o jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów każdego z nich traktujemy indywidualnie. Ceny ustalamy w zależności od wielkości zamówienia.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Idealnym miejscem, w którym znajdą Państwo obszerny asortyment towarów do wyposażenia sklepów, warsztatów i magazynów jest firma FER z siedzibą w Warszawie. Proponowane przez FER artykuły wykonane są z najwyższej jakości stali lakierowanej proszkowo, ocynkowanej lub pokrytej chromoniklem, a także z wysokogatunkowego drewna dzięki czemu odznaczają się wysoką stylistyką i odpornością. W rozległym asortymencie znaleźć można: regały metalowe, szafy metalowe, produkty ze stali kwasoodpornej, meble biurowe, urządzenia transportowe, drabiny, pojemniki plastikowe, osłony na grzejniki na wymiar jak też produkty na indywidualne zamówienie. Produkty z propozycji FER znakomicie sprawdzają się podczas pełnego wyposażania wielu przeróżnych placówek usługowo-handlowych. Wszystkie artykuły cechuje jakość i przystępna cena. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
SITAG marka foteli biurowych będąca synonimem doskonałych rozwiązań ergonomicznych i technicznych, nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów. Wieloletnie doświadczenie szwajcarskiego producenta pozwoliło wykreować markę silną i powszechnie znaną. SITAG Formy Siedzenia produkuje fotele SITAG od 1997 roku. Starannie dobierana do wymogów polskich odbiorców i wciąż uaktualniana oferta zapewniła dynamiczny rozwój firmy.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
ABM SA to lider branży wyposażenia sklepów i firm. Działa od 1991 roku . Oferuje kompleksowe usługi, od projektu, przez produkcję, transport, aż po montaż i serwis mebli. Zapewnia kompleksową obsługę właścicielom sklepów różnych branży, hurtowniom, magazynomi biurom. Prowadzi sprzedaż detalicznąoraz hurtową. Oferuje profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość usług.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Meble na wymiar
Dom Wnętrze > Meble metalowe