Katalog Stron WWW

 
 

Projektowanie Stron Kraków

Opis Projektowanie Stron Kraków Krakowska Agencja Interaktywna Halftone zajmuję się projektowaniem i budową skutecznych stron internetowych. Projekty opieramy na badaniach, dzięki czemu wykonane przez nas witryny są bardziej efektywne. Pracujemy opierając się na technologiach flash, php, asp. Wykonujemy również strony polegające na systemie zarządzania treścią (cms). Ponadto zajmujemy się pozycjonowaniem, kampaniami AdWords oraz programami partnerskimi. Dobra strona internetowa świadczy o marce Twojej firmy. Zapraszamy na naszą stronę!
Url http://www.halftone.pl
Kategoria Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Internet > CMS
Internet > Projektowanie stron
Słowa kluczowe projektowanie stron kraków   agencja interaktywan kraków
Data dodania Sep 3, 2010
ID linku 8883
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Agencje reklamowe

Zapraszamy do naszej przedsiębiorstwa, która jest producentem smyczy reklamowych na zamówienie. Realizujemy różnorodnego gatunku breloki reklamowe, smycze do kluczy z logo i danymi firmy, a także podkładki pod mysz i smycze reklamowe. Tego typu gadżety są często dodawane do zakupionych produktów jako gratis, bądź rozdawane są możliwym odbiorcom, pełniąc tym samym rolę promocji marki. Nasza firma zajmuje się produkcją breloków reklamowych zgodnie z projektem klienta, a także wykonawstwem długopisów reklamowych, kubków reklamowych, smyczy reklamowych i
innych drobnych upominków i prezentów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Jesteśmy producentem nośników interaktywnych i dotykowych.
Projektujemy innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Produkty Adumy reagują na ruch i dotyk, będąc przy tym bardzo skuteczne w przekazie oraz utrwalaniu marki.
Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z największymi firmami w Polsce i nie tylko. Dzięki doświadczeniu, zasobnemu magazynowi sprzętowemu oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie stworzyć dowolną kreację dostosowaną do profilu klienta

Przykładowe rozwiązanie interaktywne Adumy :
* Wirtualny Manekin *
Jest zawsze uśmiechnięty i nigdy się nie męczy!
Przed Państwem Wirtualny Manekin. Konstrukcja oparta na poliwęglanie wyciętym w formie wybranej przez klienta, oklejona folią Vikuiti (jako nośnik wizji), służącej jako ekran projekcyjny.
Projektor może być ukryty tak aby nie skupiał uwagi na sobie - potęguje to efekt zaskoczenia i wzmacnia zainteresowanie treścią prezentowaną przez Manekina.
Wirtualna postać zareaguje, gdy ktoś do niej podejdzie. Pozwoli na to zamontowany wewnątrz czujnik ruchu. Zarówno treść przekazywana przez Manekina jak i postać może być dowolnie
modyfikowana. Formę Wirtualnego Manekina może przyjąć Prezes Firmy lub Szef Marketingu oprowadzający po stoisku.

Zobacz więcej na naszej stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Nasze prace fotograficzne są ściśle związane z okolicznością i wykonane w sposób uwieczniający wspaniałe chwile zaślubin partnerów. Innowacyjne techniki i bogate doświadczenie z dziedziny fotografiki cyfrowej pozwalają nam na zrobienie artystycznych zdjęć z waszych przecudownych chwil ceremonialnych. Profesjonalny fotograf Katarzyna Piątek-Krzysiak ma zaszczyt zaprezentować swoją wizytówkę firmową w postaci strony internetowej pozytywnafotografia.pl na której została umieszczona galeria prac, które odzwierciedlają realizm pięknych chwil. [url=http://www.pozytywnafotografia.pl]Fotografia ślubna warszawa[/url], projekty realizowane na zamówienie dla indywidualnego klienta i najbardziej wymagającego. Gorąco zapraszamy do naszej galerii, która odzwierciedla duszę artysty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kolportaż ulotek, w tym kolportaż ulotek wrocław, który mamy przyjemność zaoferować naszym Klientom jest bardzo skuteczną formą reklamy, przynoszącą zamierzone efekty.
Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług a także satysfakcję Klientów, którzy zlecą nam kolportaż ulotek reklamowych.
Zakres naszych usług obejmuje m.in.: kolportaż ulotek, czyli dystrybucję bezadresową, adresową, obsługę akcji promocyjnych z hostessami, badania ankietowe, tworzenie baz danych oraz usługi kurierskie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Firmy wg branż
Witamy w agencji reklamy MK Presto. Inwestycja w promocję powinna być priorytetem dla nowo powstających przedsiębiorstw. Rynek firm usługowych jest dosyć konkurencyjny i wyróżnienie się w tłumie jest bardzo trudne. Trzeba się czymś wybić, mogą to być np. gadżety reklamowe, reklama na pojazdach i stojaki reklamowe. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby oraz firmy zainteresowane promocja wizerunku, zwiększeniem sprzedaży, reklamą firmy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe