Katalog Stron WWW

 
 

Rafus - pranie i czyszczenie dywanow, czyszczenie tapicerki samochodowej Krakow

Opis Rafus - pranie i czyszczenie dywanow, czyszczenie tapicerki samochodowej Krakow Firma Rafus specjalizuje się w profesjonalnym praniu i czyszczeniu dywanów. Ponadto oferujemy usługi prania tapicerek meblowych i samochodowych. Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem połączona z fachową wiedzą daje nam poczucie pewności siebie w realizowaniu oferowanych przez nas usług. Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej pracy. W naszej działalności korzystamy ze sprzętu i chemii renomowanych firm takich jak: Tersus, Cartec, Karcher, Numatic, Profchem. Środki czyszczące używane przez naszą firmę są bezpieczne dla dzieci, zwierząt oraz są przyjazne dla środowiska.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do Firm jak i Klientów indywidualnych mieszkających w Krakowie, Krzeszowicach, Zabierzowie, Skawinie, Wieliczce, Liszkach, Wielkiej Wsi i okolicach.
Url http://www.rafus.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie > Wadowice
Słowa kluczowe Czyszczenie dywanów Kraków   Pranie dywanów Kraków   Czyszczenie tapicerki samochodowej Kraków
Data dodania Sep 3, 2010
ID linku 8942
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wyprane dywany i wykładziny , świeże, pozbawione brudnych śladów obicia mebli tapicerowanych i tapicerki samochodowe, wszystko to gwarantują wyspecjalizowani eksperci wrocławskiej firmy Justica. Na koncie zrealizowanych zamówień mają dziesiątki usług przeprowadzonych dla pojedynczych osób, restauracji, szkół, biur i innych instytucji. Rozmaite umiejętności praktyczne, teoretyczny zasób wiedzy branżowej, profesjonalne urządzenia piorące oraz wyjątkowo efektywne środki czyszczące najlepszych firm to pewność sukcesu w czyszczeniu tapicerki, dywanów i wykładzin dywanowych a także 100% satysfakcji Kontrahentów. Skuteczna jakość usług oraz oferowanie korzystnych cen, korzystne promocje, terminowość, profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista personelu to cechy tej energicznie rozwijającej się firmy branżowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Firma Helios z Lublina kompetentnie i szybko upora się z różnego typu odpadami. Gwarantuje utylizację i recykling zużytego sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, takiego jak komputery, urządzenia biurowe, AGD, RTV, elektronarzędzia i świetlówki, jak również zużytych baterii, chemikaliów, odczynników chemicznych, trucizn, przeterminowanych leków, termometrów rtęciowych oraz odpadów przemysłowych. Zapewnia profesjonalizm wykonywanych usług oraz doradztwo. Zajmie się pakowaniem, załadunkiem oraz transportem oraz wyda potwierdzenie przekazania odpadów do recyklingu albo utylizacji. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w swej branży w zgodzie z prawem i swoje usługi proponuje aptekom, szpitalom, przychodniom, szkołom, uczelniom wyższym, instytucjom, firmom i osobom prywatnym. Wszelakie prace wykonuje szybko, bezpiecznie i szczegółowo. Firmie zaufało wielu klientów, jacy uznali wysoki standard jej usług oraz niezawodność i chęć pomocy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
KDK Konsorcjum usług zaistniało, aby połączyć wszystkie usługi dla bloków mieszkalnych i zaspokoić potrzebomklientów . Zajmujemy się usługami technicznymi i współpracujemy z fachowcami w zakresie: ubezpieczenia, nadzór inspektorski, księgowość.

Zajmujemy się sprzątaniem w pełnym zakresie, bo przecież sympatycznie jest po ciężkim dniu harówki przyjść do czystego pomieszczenia. Ale będąc poza domem cały dzień nie mamy już energii, aby wieczorem wyczyścić lokal. Dlatego nasza firma powstała, aby Państwu ułatwić życie i wykonać ten męczący obowiązek sprzątania . ekspresowo i fachowo posprzątamy każdy rodzaj powierzchni i metraż. Jesteśmy specjalistami od ogarniania mieszkań, domów i biur.
Równie ważne jest zadbane otoczenie miejsca pracy i zamieszkania . Zadbane osiedla zachęcają do spacerów i korzystania ze ciepłych dni. Ładne klomby, przycięte średnia roślinność i ogród wokół zaprasza do relaksu na łonie natury.
Zimą odśnieżaniem terenów twardych, ciągów pieszych i jezdnych, żeby przechadzki były przyjemne.

Oferujemy także pełną obsługę techniczną budynków. Zajmiemy się obiektami i urządzeniami. Zrobimy niezbędne przeglądy. Bez problemu uruchomimy, zmodernizujemy i przeprowadzimy montaż instalacji elektrycznych i hydraulicznych.

To wszystko możemy dla Państwa wykonać! Wszystko wyczyścimy – , dom, gabinet. Zajmiemy się terenem zewnętrznym wokół obiektów, wewnątrz i zaopiekujemy się klombami. Bez problemu zajmiemy się wszystkim w okresie zimowym - usuwanie śniegu.
Także oferujemy obsługę techniczną obiektów.
Prowadzimy prężnie pogotowie porządkujące i pogotowie techniczne czynne całą dobę, abyśmy w każdej chwili mogli Państwa odciążyć .
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Firmy wg branż > Elektryczne
TOORA CLEANING COMPANY to firma, która oferuje nowoczesne metody czyszczenia przemysłowego. Mogą Państwo skorzystać między innymi z takich usług jak: utrzymanie terenów zielonych i odśnieżanie, Anti Graffiti System, czyszczenie lakierni, czyszczenie hydrodynamiczne. Mogą Państwo skorzystać również z wypożyczalni profesjonalnych urządzeń czyszczących. Cenimy sobie profesjonalną i rzetelną obsługę. Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla firm i dużych przedsiębiorstw lecz także dla klientów indywidualnych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Problem utylizacji odpadów jest niezwykle ważkim zagadnieniem. Zwykłe zakłady utylizacyjne są w stanie poradzić sobie z unieszkodliwianiem śmieci pochodzących z gospodarstw domowych czy fabryk. Co jednak zrobić z odpadami medycznymi i weterynaryjnymi, które są o wiele groźniejsze dla zdrowia ludzkiego? Z pomocą przychodzi firma ECO-ABC – od 1992 r. zajmujemy się bowiem utylizacją odpadów medycznych i weterynaryjnych. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, na którą składa się odbiór odpadów, ich transport oraz utylizacja w jedynym w Polsce zakładzie, spełniającym wymogi BAT. Po więcej informacji zapraszamy na eco-abc.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe