Katalog Stron WWW

 
 

Pieczątki Poznań

Opis Pieczątki Poznań Profesjonalnie wykonane Pieczątki Poznań w 5 minut. Potrzebujesz dyplomy Poznań? Gadżety reklamowe? Wszystko to znajdziesz u nas, a nawet i więcej. Beta studio w Poznaniu to także grawerowanie laserowe Poznań, które może być wspaniałym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Na zamówienie wykonujemy również pieczątki, długopisy, długopisy reklamowe. Przyjdź i przekonaj się sam. Zapraszamy do Beta stadio w Poznaniu. Profesjonalnie wykonane Pieczątki Poznań w 5 minut. Potrzebujesz dyplomy Poznań? Gadżety reklamowe?
Url http://www.gadzety-dyplomy.pl
Kategoria Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe dyplomy   dyplomy Poznań   grawerowanie laserowe   pieczątki   długopisy   grawerowanie laserowe Poznań   długopisy reklamowe   Pieczątki Poznań
Data dodania Sep 3, 2010
ID linku 8987
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama > Agencje reklamowe

Jesteśmy firmą specjalizującą się w doręczaniu ulotek nie posiadających adresu do gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka sposobów współpracy z nami m.in. reklamy wieszanej na klamkę, umieszczanej bezpośrednio do skrzynki pocztowej, umieszczanej za wycieraczkę auta, kontrolę kolportażu innych firm, tworzenie baz maili oraz wysyłkę wiadomości elektronicznych, obliczenie ilości punktów doręczeń, krótko i długoterminowy wynajem drukonoszy oraz oczywiście rozdawanie ulotek w ruchliwych częściach miasta. Jesteśmy w stanie pracować na obrębie całej Polski! Zespół osób do roznoszenia ulotek liczy 26 kolporterów (drukonoszy). Nasze atuty to: 8gr netto za dostarczenie jednej ulotki, jesteśmy w stanie dostarczyć 100tys "reklamówek" w jeden dzień. Inspekcja dokonania dystrybucji gratis!
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Bardzo nowoczesna i skuteczna forma reklamy dla Twojej apteki. Krzyż apteczny wykonany jest w technologii led i spełnia najnowsze standardy nowoczesnej reklamy. Taka reklama sprawdzi się w każdych warunkach, jest widoczna z duzej odległości, a co najważniejsze zużywa dużo mniej prądu niż tradycyjne reklamy świetlne. Długa żywotność oraz małe koszty instalacji i eksploatacji to najważniejsze atuty.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Organizujemy castingi do reklamy w Poznaniu. Agencja reklamowa Gawagai istnieje na rynku od kilku lat w tym czasie budując własny bank twarzy. Posiadamy w nim profile ponad stu osób chętnych do występu w reklamie. Nasze profile są na bieżąco aktualizowane o nowe zdjęcia. Zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń wszystkie osoby chcące spróbować swoich sił w reklamie. Zainteresowane osoby znajdą szczegółowe informacje na oficjalnej stronie Gawagai.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
W przypadku poszukiwania firmy zajmującej się profesjonalnym tworzeniem ciekawych gadżetów reklamowych śmiało i bez żadnych obaw polecić można warszawską firmę działającą pod nazwą Promo5. Firma ta jest bardzo polecana przez swoich licznych klientów i zyskuje sobie coraz większą popularność. Wszystko to za sprawą najwyższej jakości produktów, które od lat niezmiennie oferuje oraz bardzo szerokiej propozycji produktów od długopisów i ołówków przez notesy i smycze reklamowe aż do powerbanków i pendrive.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Jako agencja reklamowa stawiamy sobie za główny cel oferowanie takich kanałów oraz kampanii reklamowych, które realnie przyczynią się do wzrostu sprzedaży, świadomości marki oraz poprawienia i umocnienia dobrego wizerunku naszych reklamobiorców na rynkach lokalnych oraz ogólnokrajowych.

Przygotowaliśmy szeroką ofertę reklamową dla firm z wszystkich branż, które chcą wykorzystać nowoczesne technologie w celu rozwoju i zwiększenia sprzedaży.

Przygotowaliśmy kampanie digital signage (monitory reklamowe), które dzięki ogromnej ilości lokalizacji objętych naszą siecią, docierają codziennie do dziesiątek tysięcy odbiorców w całym kraju. Nasze monitory rozmieszczone są w szpitalach, na lotniskach oraz w prestiżowych salonach fryzjerskich (dedykowana sieć DOOH - Beauty TV).

Jesteśmy agencją reklamową działającą lokalnie na terenie miasta Opole, świadczymy jednak również usługi dla największych odbiorców posiadających swoje siedziby w różnych rejonach oraz największych miastach kraju.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Biznes Ekonomia > Media
Kraje Miasta Regiony > Opolskie