Katalog Stron WWW

 
 

Fotele masujące Human Touch Polska

Opis Fotele masujące Human Touch Polska Fotele z masażem Human Touch Polska. Technologia Ludzkiego Dotyku wykorzystywana w fotelach do masażu. Fotele masujące to skuteczny relaks i odprężenie. Fotele masujące zaopatrzone są w technologia Human Touch Technology jest najbardziej za awansowym systemem masażu. Fotele masujące to skuteczny relaks i odprężenie. Fotele masujące zaopatrzone są w technologia Human Touch Technology jest najbardziej za awansowym systemem masażu
Url http://www.humantouch.pl
Kategoria Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze
Zdrowie Uroda
Słowa kluczowe fotele masujące   fotele z masażem   humantouch   fotele masujące   interactivehealth   inter health   interhealth   fotel masujacy   ht-170   ht-135   ht-125   ht-1650   ht-100   ht 104   ht-140   ijoy 100   iJoy 130   iJoy 175   iJoy xl 200   iJoy2720   ht 7450   ht 103   fotel   fotele   masaze   mas
Data dodania May 19, 2009
ID linku 900
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze > Meble

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie: doradztwa w zakresie doboru krzeseł do sal audytoryjnych, kinowych i konferencyjnych. Projektowania umeblowania wyżej wymienionych sal już na etapie projektu architektonicznego, doradztwo w zakresie przepisów prawa budowlanego i BHP w projektowanych aulach, salach widowiskowych i konferencyjnych. Montażu foteli audytoryjnych w oparciu o własną specjalistyczną ekipę techniczną.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble biurowe
Firma Kart-Map powstała w 1985 roku i jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli metalowych w Polsce. Spółka posiada w swoim asortymencie około 150 produktów, których odbiorcami są klienci biznesowi. Systematycznie poszerza ofertę i modyfikuje ją pod kątem potrzeb nabywców. Firma oferuje też produkt skierowany do klienta ostatecznego – boks garażowy. Kart-Map dysponuje certyfikatem zintegrowanego systemu zarządzania: Jakość – BHP – Środowisko w zakresie projektowania, produkcji i serwisu metalowych mebli i wyrobów metalowych oraz malowania proszkowego, który został uzyskany w 2001 roku. Firma Kart-Map stawia na rozwój oraz systematyczne poszerzanie swojej oferty produktowej i usługowej.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Proponujemy wyjątkowej klasy akcesoria drewniane, będąc ich profesjonalnym sprzedawcą. Podążając za główną myślą przedsiębiorstwa, oferujemy naszym kontrahentom nowoczesne aranżacje na wykończenie każdego pokoju. Staramy się produkować kompozycje min. do eleganckich przestrzeni. Nowym klientom pragniemy zaproponować jednocześnie firmową bazę transportową. Owocnie kooperujemy na wykwintnym pułapie, wytrwale stawiając na eskalację firmy. Wskazane jest zaznaczyć, iż dostarczamy szczególnie szeroką gamę różnorodnych rozwiązań dla dowolnego domu o nieprzeciętnej jakości. Współpracując z dotychczasowymi klientami, zawsze poszukujemy kolejnych nabywców. Nasza ustabilizowana pozycja na krajowym rynku, bardzo duże doświadczenie, formują nas wśród najlepszych sprzedawców w kraju.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Internet > Sklepy internetowe
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Vimex Design. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości meble gabinetowe, krzesła i fotele biurowe, lady recepcyjne, meble hotelowe, laboratoryjne oraz meble warsztatowe. Staramy się wychodzić naprzód oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasze meble gabinetowe łączą w sobie szyk i ekstrawagancję z prostotą i funkcjonalnością. Zdajemy sobie sprawę, że meble biurowe to pewnego rodzaju wizytówka firmy. Warto więc zaprezentować się swoim klientom lub partnerom z jak najlepszej strony. Odpowiednio dobrane meble robią bardzo dobre pierwsze wrażenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Sprawa doboru mebli waha się wokół wszystko przyjazny dla oka wygląd. praktyczności. Meble kuchenne – od powierzchni. Niech zatem będzie to różnych wartości. Przede wszystkich funkcjonalność, ponad To zgoda na oryginalny wygląd przy zachowaniu oryginalnej stołu przez blaty po szafki kuchenne – świadczą o ogólnym wyrazie wnętrze przyjazne, koncepcyjne, ale nowoczesne. Wygoda korzystania z kuchni w każdej sytuacji to najważniejsze zadanie, przed jakim stoją projektanci. Po latach, gdy styl i umeblowanie staną się już stałym elementem codzienności, do głosu dochodzą bardziej subtelne zalety: wygodne rozmieszczenie szuflad i szafek, blaty, przy których nie męczą się ręce oraz możliwości wykonania większości prac bez ruszania się z miejsca.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble kuchenne