Katalog Stron WWW

 
 

Firma sprzątająca Warszawa, sprzątanie Warszawa

Opis Firma sprzątająca Warszawa, sprzątanie Warszawa Firma sprzątająca Bravo Clean oferuje pełną gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego. Utrzymujemy czystość w biurach, sklepach, magazynach, zajmujemy się odśnieżaniem i utrzymaniem terenów zewnętrznych.
Wykonujemy również szereg usług specjalistycznych, m.in: doczyszczanie i konserwację posadzek, pranie wykładzin, mycie okien . Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi czyszcząco - porządkowe o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach zarówno w budynkach użyteczności publicznej, w obiektach handlowych i gospodarczych oraz na terenach do nich przylegających. Działamy na terenie Warszawy i okolic.
Url http://www.bravoclean.pl/
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe Firma sprzątająca Warszawa   sprzątanie Warszawa
Data dodania Sep 3, 2010
ID linku 9036
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wyczyszczenie dywanu z różnych zabrudzeń eksploatacyjnych na pewno może nastręczyć sporych trudności. Jeśli sami decydujemy się podjąć tego zadania, to często ponosimy klęskę. Firma Damart z Łodzi to podmiot, który w szerokim zakresie świadczonych przez siebie usług posiada także pranie dywanów. Niezależnie od stopnia zabrudzenia, w tym miejscu poradzą sobie z każdym zleceniem. Do tego dodamy jeszcze przystępne ceny za wyczyszczenie dywanu i mamy gotowy przepis na sukces, sami nie musimy wyszukiwać specjalnych środków i metod na wyczyszczenie uciążliwych plam na dywanach, gdyż firma Damart z powodzeniem się tym zajmie. Każdy kto pragnie cieszyć się nienaganną czystością powinien skorzystać z tych usług.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Myszy, owady i inne gryzonie to niewdzięczna przypadłość wielu domów. Pozbądź się tego, przerwij ten koszmar!Nasza firma to wysoce wyspecjalizowana załoga z wieloletnim doświadczeniem. Celem działania naszej firmy jest zapewnienie kompleksowej ochrony przed szkodnikami dla klientów instytucjonalnych i prywatnych.
Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom obsługi. Jako jedna z niewielu firm oferujemy usługi całodobowe na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy tani, skuteczni i dyskretni. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług i najniższe ceny na rynku.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi takie jak pranie tapicerki bielsko-biała. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy naszym klientom realizowanie poszczególnych usług metodami nowoczesnymi oraz w sposób terminowy i rzetelny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Skontaktuj sie z naszym konsultantem już teraz !
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Biomech z siedzibą w miejscowości Rudka. Specjalizujemy się w produkcji biologicznych oczyszczalni ścieków i sprzedaży wyrobów hutniczych. przeprowadzamy modernizacje a także remont już istniejących oczyszczalni ścieków rodzaju Bioblok do nowych wymogów. Sprzedajemy najwyższej klasy wytwory hutnicze, elementy złączne lub instalacyjne pokrycia dachowe. Gwarantujemy wsparcie doświadczonych specjalistów plus terminowe realizacje projektów. Zapewniamy specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednie certyfikaty i wymogi do przeprowadzania prac. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Kompletna propozycja przedsiębiorstwa zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Prowadzimy parking najbliżej lotniska Modlin. Oferujemy przystępne ceny oraz obniżki i rabaty. Jeż planujesz zostawić samochód na parkingu przez dłuższy czas, możesz liczyć na niższą cenę. Nasz parking jest strzeżony całodobowo, jest monitorowany, ogrodzony i dobrze oświetlony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz wygodę. W ramach swoich usług bezpłatnie dowozimy klientów na terminale.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe