Katalog Stron WWW

 
 

Budowa nowego domu

Opis Budowa nowego domu Szukasz informacji na temat budowy i wykończenia domu? Wortal internetowy Twoje-Budownictwo.pl to kompendium wiedzy na temat budowy i wykończenia domu. Z nami przejdziesz cały proces budowy krok, po kroku. Przydatne artykuły, porady i opinie ekspertów z branży budowlanej publikowane regularnie. Budowa domu z naszymi poradami to przyjemność a już niedługo uruchomimy 24 godzinną pomoc on-line dla osób budujących nowy dom.
Url http://www.twoje-budownictwo.pl
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Remonty kompleksowe
Słowa kluczowe budownictwo   budowa domu   nowy dom   nieruchomości   nowe nieruchomości   budowa   budowlane materiały   budowlane inwestycje   budowlane maszyny   budowlane narzędzia   sprzęt budowlany   budowlane technologie   budowlane usługi   budowlane materiały
Data dodania Feb 4, 2009
ID linku 92
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Naszą specjalizacją są szamba ekologiczne, oczyszczalnia, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania. Oferujemy montaż, pełen nadzór nad uruchomieniem oraz działaniem oczyszczalni, obsługę serwisową. Nasze szamba nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Są fachowo wykonane i szczelne.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Oferujemy państwu tanie i niezawodne napędy(automatyka) do bram garażowych i wjazdowych. W naszym asortymencie znajdują się ogrodzenia kute(metalowe) i panelowe, bramy garażowe: segmentowe, roletowe, uchylne, rolety i szlabany,bramy wjazdowe przesuwne i dwuskrzydłowe, bramy przemysłowe.Zapewniamy profesjonalny montaż wraz z gwarancją oraz serwisem. Obszarem naszego działania jest Śląsk, Zagłębie i Małopolska, a nasze siedziby znajdują się w Katowicach, Nowym Sączu oraz Gliwicach.Współpracujemy z renomowanymi firmami takimi jak Nice, Hormann, Wisniowski, Normstahl, Krispol.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Zajmujemy się wypożyczaniem podnośników koszowych na terenie Krakowa i okolic. Bez zbędnej skromności możemy powiedzieć, że nasze podnośniki są niezawodne. Dodatkowo nasz operator posiada ogromne doświadczenie. Można mu zaufać.

Zajmujemy się między innymi:
- pracami dekarsko - blacharskimi,
- myciem elewacji,

- montażem ozdób świątecznych,

- montażem anten telewizyjnych i radiowych,
- montażem i konserwacją reklam

Zachęcamy do wynajęcia naszego podnośnika koszowego. Zaufaj doświadczeniu.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Poszukujesz tłumacza języka francuskiego? A być może chcesz przetłumaczyć tekst na język hiszpański? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Tłumaczeń Krystyna Żuchowska z siedzibą w Poznaniu, oferującego swoje usługi od 1990 roku. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, w tym konferencyjne, przepisujemy teksty z rękopisów, materiałów drukowanych oraz z nagrań. Tłumaczenia wykonujemy na język oraz z języka: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, bułgarskiego, chorwackiego, czeskiego, fińskiego, hiszpańskiego, litewskiego, łotewskiego, rumuńskiego, serbskiego, słowackiego, szwedzkiego, ukraińskiego, węgierskiego oraz włoskiego. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Dokładne informacje na temat firmy oraz propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane

5. Gdańsk

Hale stalowe realizowane zgodnie z najnowocześniejszymi standardami, hale magazynowe oraz hale przemysłowe spełniające wszystko co niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu. Zapraszamy również do firmy ASAG po sprawdzenie tego jak się prezentują hale biurowe oraz hale warsztatowe. Nowoczesność, rzetelność i szybkość realizacji konstrukcji to znaki rozpoznawcze ASAG trójmiasto
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane