Katalog Stron WWW

 
 

Tłumaczenia francuskiego

Opis Tłumaczenia francuskiego Celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa handlowego jest stałe tłumaczenie wszelakich umów. Jednakże w ofercie biura tłumaczeń Supertlumacz.pl coś dla siebie znajdą nie tylko właściciele firm, ale każdy, kto potrzebuje wysokiej jakości tłumaczeń na francuski wszelkiego typu dokumentów, jak na przykład CV. Dla Zatrudnionych w biurze tłumaczeń Futura Centrum Językowe przede wszystkim najważniejsze jest satysfakcja klientów i dobra opinia o przedsiębiorstwie.
Url http://francais24.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Firmy wg branż
Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe tłumaczenia   biuro   język   języka   tlumaczenia   tlumaczenie   centrum   jezyk   specjalistyczne   prawne   medyczne   techniczne   francuski   francuskiego
Data dodania Sep 9, 2010
ID linku 9215
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwyczajne z języka angielskiego i na język angielski, to samo zrobimy z językami: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i innymi tekstami z Europy.
Nasza oferta obejmuje teksty prawnicze takie jak umowy, akty notarialne, pełnomocnictwa ale także pisma ekonomiczne, sprawozdania finansowe i dokumenty księgowe.
Tłumaczymy różnego rodzaju instrukcje obsługi, dokumentacje techniczne ale też teksty niespecjalistyczne. Realizujemy też weryfikacje i poświadczenia przysięgłe przetłumaczonych już dokumentów.
Szybko realizujemy zlecone nam tłumaczenia
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Tłumacz przysięgły z Sopotu - Renata Grabarska proponuje bogaty wachlarz usług tłumaczeniowych w zakresie języka hiszpańskiego. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Hispanistów i Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Specjalizuje się w tłumaczeniu pism zwykłych, wymagających uwierzytelnienia oraz tekstów z zakresu budownictwa, energetyki i architektury. Każde tłumaczenie wykonywane jest rzetelnie oraz dokładnie. Tłumaczone są tu teksty aktów notarialnych, metryk, aktów małżeństwa, zgonów, dyplomów, dokumentów samochodowych, tekstów prawniczych, handlowych lub umów oraz wiele innych. Zachęcamy też do skorzystania z tłumaczeń konsekutywnych, podczas oficjalnych spotkań, rozmów biznesowych, negocjacji, rozmów telefonicznych i symultanicznych (kabinowych). Z dokładnym opisem usług można zapoznać się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biuro Tłumaczeń Tekstów Specjalistycznych z zakresu medycyny, prawa i techniki. Odnośnie każdej z tych dziedzin biuro posiada fachowców z specjalistycznym przygotowaniu i stażem. Wszystko to decyduje o gruntownym opanowaniu słownictwa charakterystycznego dla medycyny czy prawa. Taka wiedza pomaga wykonywać najbardziej wymagające tłumaczenia. Poza tym biuro charakteryzuje się pełnym zaangażowaniem przy obsłudze klienta. System organizacji pracy wpływa skutecznie na terminowość i klasę realizowania zadań. Odbiorcy mają stały kontakt wirtualny z biurem. Dzięki takiemu uporządkowaniu biuro sporządza wiążącą wycenę zlecenia już po 30 minutach od dostarczenia zleconego dokumentu. W przypadku przyjęcia zadania tekst jest szybko wysyłany do jednego z ponad 1000 specjalistów do realizacji przekładu. Jednocześnie przekazywane teksty i znajdujące się w nich dane są w pełnie chronione.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Lingconnect - wrocławskie biuro tłumaczeń świadczące usługi językowe dla film, instytucji i klientów indywidualnych. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji takich zleceń jak - tłumaczenie książek, publikacji naukowych czy tekstów wysoko specjalistycznych. W naszych tłumaczeniach dbamy nie tylko o precyzję, ale także o styl języka, dokładne odwzorowanie sensu i znaczenia tekstu źródłowego. Więcej informacji oraz aktualna oferta dostępne są na stronie internetowej firmy. Zapraszamy - odwiedź nas już dziś!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biuro Tłumaczeń Katowice- Tecnico tworzą doświadczeni tłumacze języka angielskiego i niemieckiego. Tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe wykonują doświadczeni tłumacze z wieloletnim stażem. Przekłady tłumaczeń medycznych, technicznych, handlowych czy dokumentacji samochodowej nie są dla nas problemem. Tłumaczymy każdy dokument! Wykonujemy tłumaczenia dla każdego klienta z różnej części Polski: Katowice, Wrocław, Szczecin., Warszawa, Poznań itd. Biuro Tłumaczeń Tecnico wykonuje tłumaczenia z/na:
-tłumaczenia angielski
-tłumaczenia niemiecki
-tłumaczenia rosyjski
-tłumaczenia włoski
tłumaczenia chiński itd.
Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Każdy klient jest dla naszej firmy wyjątkowy, dlatego każdy otrzymuje rabat już na początku współpracy!
Bądź na bieżąco z naszymi promocjami na naszej firmowej stronie www.
Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język rosyjski