Katalog Stron WWW

 
 

Tłumaczenia francuskiego

Opis Tłumaczenia francuskiego Celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa handlowego jest stałe tłumaczenie wszelakich umów. Jednakże w ofercie biura tłumaczeń Supertlumacz.pl coś dla siebie znajdą nie tylko właściciele firm, ale każdy, kto potrzebuje wysokiej jakości tłumaczeń na francuski wszelkiego typu dokumentów, jak na przykład CV. Dla Zatrudnionych w biurze tłumaczeń Futura Centrum Językowe przede wszystkim najważniejsze jest satysfakcja klientów i dobra opinia o przedsiębiorstwie.
Url http://francais24.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Firmy wg branż
Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe tłumaczenia   biuro   język   języka   tlumaczenia   tlumaczenie   centrum   jezyk   specjalistyczne   prawne   medyczne   techniczne   francuski   francuskiego
Data dodania Sep 9, 2010
ID linku 9215
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Nasze biuro tłumaczeń od początku swojej działalności duży nacisk kładło na wysoka jakość wykonywanych tłumaczeń, rzetelność oraz przede wszystkim terminowość.
Nasz zespół to profesjonaliści pracujący z pasją i zaangażowaniem, przygotowani do realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. Dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenia Wrocław przez nas dokonywane sprostały oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów, których zadowolenie jest dla nas najlepszą forma uznania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi w zakresie tłumaczeń ustnych, pisemnych oraz przysięgłych. Świadczymy usługi w zakresie obsługi językowej klientów zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Strona firmowa Centrum Szkoleń Językowych LEVEL.

Data powstania firmy: 2001 rok
Zatrudnienie: 50 osób.
Zasięg: cała Polska

Działalność Centrum Szkoleń Językowych LEVEL to:

- szkolenia językowe dla firm i instytucji - wszystkie języki obce oraz polski dla obcokrajowców,
- tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe,
- szkolenia z Technik Efektywnego Uczenia się,
- szkolenia z Korespondencji i Retoryki Biznesu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Szkolenia
Tłumacz włoskiego przysięgły. Każdy klient traktowany jest priorytetowo, to znaczy wykonuje tłumaczenia jak najszybciej jest to tylko możliwe. Jeśli klient może do mnie przyjechać wykonuje tłumaczenia na miejscu lub przesłane dokumenty wysyłam następnego dnia priorytetem. Korzystając z moich usług sam będziesz zaskoczony, jakie to wygodne. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i czas. Tłumaczę dokumenty do rejestracji pojazdów (samochody, motocykle, skutery, motorowery) i inne. Zapraszam na moją stronę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biuro tłumaczeń języka białoruskiego, którego oferta zapewnia pełne dostosowanie się do wymagań klienta i typów przekładanych dokumentów. Każdym tłumaczeniem zajmuje się specjalista najlepiej obeznany w danym kręgu tematycznym. Wynika to ze świadomości, że każda dziedzina życia posiada własną terminologię. Wśród usług przewidziane są tłumaczenia specjalistyczne dla przedsiębiorców i osób indywidualnych. Plusem firmy jest metoda odbioru i wykonywania powierzonych zadań. Możliwe jest załatwienie wszystkich formalności online. Z tego powodu z oferty biura mogą skorzystać klienci z całego kraju.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka czeskiego i na język czeski. Oferujemy profesjonalizm za rozsądną cenę. Tłumaczenia pisemne z języka czeskiego: instrukcje obsługi, dokumentacje, projekty budowlane, dokumentacje przetargowe, umowy handlowe, itp. Tłumaczenia ustne - konferencje, szkolenia i prezentacje, rozmowy handlowe, wyjazdy na targi itp. Outsourcing działu eksportu - NOWA usługa, więcej informacji na stronie. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia