Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia finanse

Opis Szkolenia finanse Nasza firma prosperuje od 1998 roku. MASTERS Centrum zajmuje się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, wspieramy firmy we wdrażaniu ich strategii biznesowych. Firma zatrudnia kreatywnych, posiadających niespożyte pokłady energii, wiecznie młodych ludzi. Misia naszej firmy to stwarzanie komfortowych warunków do nauki i wymiany doświadczeń, dbać o wysoki poziom obsługi klientów, pomagać firmom rozwiązywać ich problemy i podnosić ich pozycję na rynku.
Url http://www.masterscsb.com.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Słowa kluczowe szkolenia   szkolenia finanse   biznes   szkolenia biznesowe
Data dodania May 19, 2009
ID linku 922
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

Nauka jazdy w naszym ośrodku szkoleniowym, to czysta przyjemność. Kraków to miasto, w którym prowadzimy nasze kursy. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu wyposażeniu naszego ośrodka, doskonale przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy.

Nasza firma działa już od 17 lat. Przez ten czas zebraliśmy bardzo dużo doświadczenia w szkoleniu przyszłych kierowców i umożliwiliśmy ogromnej ilości osób dostanie ich wymarzonego prawa jazdy. Zatrudniamy tylko najlepszych, sprawdzonych instruktorów i wykładowców. Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby nauka u nas była dla państwa jak najprzyjemniejszym doświadczeniem. Gwarantujemy państwu naukę w bezstresowych warunkach. Posiadamy doskonale wyposażone sale dydaktyczne. Nasze szkolenia odbywają się na nowych, specjalnie wyposażonych samochodach marki Fiat Punto2 i Toyota Yaris.

Dla zapewnienia komfortu i wygody posiadamy dwa biura i trzy sale wykładowe mieszczące się w centrum miasta przy ul. Basztowej 8, na Prokocimiu, przy ul. Kurczaba 25 oraz na ul Gersona 10a.

Dla nas najważniejszy jest klient. Zrobimy więc co w naszej mocy, żeby nauka u nas była jak najbardziej dostosowana do Państwa potrzeb. Bezstresowo i profesjonalnie przygotujemy każdego do przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki naszemu ośrodkowi egzamin będzie dla Państwa tylko formalnością.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura Edukacji. C.F. Animusz to pogadata, poparta doświadczeniem, oferta kursów masażu. W swoich placówkach w Warszawie oraz Gdyni wykwalifikowany personel prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów oraz masażystów. Uczestnicy po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenia MEN oraz dyplomy placówki w językach polskim i angielskim. Terapeuci wyszkoleni w C.F. Animusz są cenieni za swój profesjonalizm i skuteczność zarówno w Polsce jak i za granicą.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
HomeDecor to portal przedstawiający najnowsze trendy w dziedzinie wyposażenie wnętrz. Ekskluzywne i nowoczesne artukuły wyposażenia wnętrz. Wyposażenie i dekoracja wnętrz. Wyposażenie kuchni, łazienki i pokoju. Architektura i aranżacja wnętrz. HomeDecor to internetowy przewodnik po najciekawszych aranżacjach i pomysłach światowych designerów z branży wyposażania wnętrza pokoju dziennego.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Matematyka
Edukacja Nauka > Szkolenia
Internetowa strona firmowa szkoły Rekin. Szkoła oferuje kursy nauki pływania na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia na pływalniach w Krakowie. Ponadto szkoła organizuje kursy jazdy na nartach i na snowboardzie od podstaw i doszkalające. Zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy. Firma w swojej ofercie ma również wyjazdy na obozy letnie i zimowe oraz wyjazdy rekreacyjne.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Szkoły
Psychoterapia indywidualna dla dorosłych strapionych presją codziennego życia i stresem, stłamszonych depresją oraz psychoterapia dla dzieci i młodzieży, którą nękają stany lękowe, napady agresji czy problemy z nauką, z koncentracją i nie tylko - łącznie fachową pomoc psychologiczną w Poznaniu dla każdego oferuje Grupa Pro Alegria Poznań. Dla tych zaś, którzy sami chcą nieść tego typu pomoc, brak im jednak praktycznego doświadczenia w diagnozowaniu czy pracy terapeutycznej, otwarta jest nasza Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży, której profejsjonalne, zakończone świetnym programem praktyk w naszych placówkach, szkolenia pozwolą ci zostać dobrym psychoterapeutą dziecięcym.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia