Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia finanse

Opis Szkolenia finanse Nasza firma prosperuje od 1998 roku. MASTERS Centrum zajmuje się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, wspieramy firmy we wdrażaniu ich strategii biznesowych. Firma zatrudnia kreatywnych, posiadających niespożyte pokłady energii, wiecznie młodych ludzi. Misia naszej firmy to stwarzanie komfortowych warunków do nauki i wymiany doświadczeń, dbać o wysoki poziom obsługi klientów, pomagać firmom rozwiązywać ich problemy i podnosić ich pozycję na rynku.
Url http://www.masterscsb.com.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Słowa kluczowe szkolenia   szkolenia finanse   biznes   szkolenia biznesowe
Data dodania May 19, 2009
ID linku 922
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

Udzielenie pierwszej pomocy w sytuacji zagrażającej życiu na pewno jest obowiązkiem każdego człowieka. Niezależnie od tego jaki jest nasz poziom wiedzy, musimy podjąć określone działania. Jednakże oczywiście warto zadbać o to, aby poziom naszej wiedzy i umiejętności w tym zakresie był jak najwyższy. Dlatego też warto uczestniczyć w dobrym kursie prowadzonym przez profesjonalnych instruktorów. Na takie kursy mamy szansę trafić w warszawskim Centrum Szkolenia Instruktorów Pierwszej Pomocy. Profesjonalnie i niedrogo, a dodatkowo w miłej i przyjaznej atmosferze, nabędziemy umiejętności, jakie to będą dla nas przydatne.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Szkoła nauki jazdy Drift prowadzi profesjonalne kursy na prawo jazdy kategorii B. Nauka jazdy to nasza pasja – zajęcia praktyczne jak i teoretyczne prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i instruktorów. Dysponujemy własnym dobrze oświetlonym placem manewrowy w centrum miasta, który jest wierną kopią placu egzaminacyjnego. Nasza oferta zawiera promocje, zniżki dla uczniów i studentów oraz raty 0%. Cechuje nas również wysoka zdawalność egzaminów oraz krótkie terminy realizacji kursów. Siedziba naszej szkoły nauki jazdy znajduje się w Bielsku Białej przy ul. Stojałowskiego 48.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Motoryzacja
Nasza szkoła jazdy ELDRIVE z wieloletnim stażem zapewnia profesjonalne kursy na prawo jazdy kat. B, dzięki wykwalifikowanej i fachowej kadrze instruktorów nauki jazdy. Nauka Jazdy odbywa się w sposób sympatyczny i dogodny dla każdego kursanta. Zdobądź prawo jazdy zapisując się na jeden z naszych kursów Nauki Jazdy kategorii B. Szkoła Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry zaprasza wszystkich zainteresowanych zdobyciem prawa jazdy do biura w centrum Tarnowskich Gór, przy ulicy Piłsudskiego.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
F1 to nowoczesna szkoła nauki jazdy, specjalizująca się w szkoleniu kandydatów na kierowców kat. A1, A i B. Nauczymy Was nie tylko jak zdać egzamin ale także bezpiecznego poruszania się po drogach. Wysoko wykwalifikowani, przyjaźnie nastawieni instruktorzy gwarantują jakość świadczonych usług, miłą atmosferę i indywidualne podejście do każdego kursanta.

Dzięki stałej, profesjonalnej kadrze instruktorskiej nasi uczniowie mogą pochwalić się nieprzeciętnymi umiejętnościami, które zdobyli podczas kursu, ale to jeszcze nie wszystko. Bardzo ważnym elementem, który pozwala na bezstresową naukę jazdy jest atmosfera podczas kursu. A ta jest bardzo przyjazna dla każdego.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Czary Mary Eksperymenty to organizacja pokazów naukowych dla dzieci, warsztatów naukowych, pokazów, stoisk piknikowych. Stoiska piknikowe doskonale organizują eksperymenty z zakresu fizyki i chemii. Eksperymenty dla dzieci są najlepszą popularyzacją nauki przez zabawę. Firma przeprowadza pokazy w szkołach, przedszkolach, domach kultury i zachęca do nauki przez całe życie. Zajęcia są organizowane dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy